Şimdi Ara

364. Dönem [Ağustos 2016] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.102
Cevap
49
Favori
135.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakanyurtseven

Hakkımızda hayırlısı olsun. Rabbim güzel insanlarla karşılaştırsın inşaAllah...

Amin inşaAllah u Rahman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar merhabalar ilk defa bir foruma uye oldum oda buraya nasıpmış. 3martta bende tecilimi bozdurdum ve agustos celbine gidecegim. Adnan Menderes Turizm Fak. Mezunuyum. Uzun Dönem Başvurusu yaptım ve diploma notum 2.72 allah herkese gönlune göre versin . Bu arada 2 yıl çocuk için ugraştık olmadı dedik nasip askerden sonra devam ederiz. 3 gun once baba olacagımı ögrendım yanı anlayacagınız bu askerlık bana bıtmez. Uzun donem cıkmasınıda eşimi yanıma almak ıcın ıstıyorum hayırlısı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KiLLFoRFreedom

Arkadaşlar merhabalar ilk defa bir foruma uye oldum oda buraya nasıpmış. 3martta bende tecilimi bozdurdum ve agustos celbine gidecegim. Adnan Menderes Turizm Fak. Mezunuyum. Uzun Dönem Başvurusu yaptım ve diploma notum 2.72 allah herkese gönlune göre versin . Bu arada 2 yıl çocuk için ugraştık olmadı dedik nasip askerden sonra devam ederiz. 3 gun once baba olacagımı ögrendım yanı anlayacagınız bu askerlık bana bıtmez. Uzun donem cıkmasınıda eşimi yanıma almak ıcın ıstıyorum hayırlısı...

Hocam bildiğim kadarıyla vatanı görevini yaptığın için eşini yanına alamıyorsun ? Bu konuyu iyice araştırdın mı ?

• vViltis kullanıcısına yanıt
    Hocam evli astegmenlere misafirhanede yer veriliyor hatta lojman bile veriyorlar. Peder bey de astsby emeklisi kendiside bizzat söyledi yani sıkıntı yk cıkarsa şayet. Yani olduya sana ordu bir yer tahsis etmedi dışarda ev tutupta kalabiliyorsun. Memur saati dolunca mesain biter
  • KiLLFoRFreedom K kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam allah analı babalı büyütsün Hakkında hayırlısı olsun

• Son 100 yılın en sıcak Ağustos ayında eğitimde olacağız. Pdrci olarak inşallah güzel olur eğitimler. Samsun sıhhiye yolcusu kalmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanyurtseven

Son 100 yılın en sıcak Ağustos ayında eğitimde olacağız. Pdrci olarak inşallah güzel olur eğitimler. Samsun sıhhiye yolcusu kalmasın.

Büyük ihtimal aynı yerdeyiz hocam hemşireyim bende :)

• Bölüm: İmalat Mühendisliği
    Yed. Sub: Evet
    Komando: Hayır
    Not. Ortalaması: 3.04
    İng: Hayır

Hayırlısı olsun umarım uzun dönem çıkar

• Daha askere gitmeden şafak saymaya başladık. Şafak karanlık şimdiden.
    Şu stresi nasıl atacağımı bilmiyorum.

• Selamlar ,
    Haziranda Bilgisayar Öğretmenliğinden 2.87 ile mezun olacağım. Ağustos'da askere gidebilme ihtimalim var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jrbonus

Selamlar ,
    Haziranda Bilgisayar Öğretmenliğinden 2.87 ile mezun olacağım. Ağustos'da askere gidebilme ihtimalim var mı ?

Maalesef. Mayıs ayında işlemleri yaptirmaniz gerektiğinden yetişmiyor.

• quote:

Selamlar ,

Okuldan geçici mezuniyet belgesi alabilirsen 31 Mayıs'a kadar vaktin var. Okul ile görüş istersen. AÖF ise vermiyor bilgin olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihd23

quote:

Selamlar ,

Okuldan geçici mezuniyet belgesi alabilirsen 31 Mayıs'a kadar vaktin var. Okul ile görüş istersen. AÖF ise vermiyor bilgin olsun.

Bir çok okulda finaller yeni bitmiş sonuçlar açıklanmamış vs. durumlar var geçici mezuniyet belgesi de alamaz böyle bir durumda ama umarım halleder :)

• quote:

Orijinalden alıntı: selcukkutlu1

quote:

Orijinalden alıntı: fatihd23

quote:

Selamlar ,

Bir çok okulda finaller yeni bitmiş sonuçlar açıklanmamış vs. durumlar var geçici mezuniyet belgesi de alamaz böyle bir durumda ama umarım halleder :)

Öyle, hayırlısı olsun. 😊 Ben şimdiden şafak sayıyorum zor iş. ☺

• Arkadaşlar merhaba, büyük bir ihtimalle bende Ağustos ayında askerim. merak ettiğim birşey var uzun donem isteyenler, neden uzun dönem???
    Bide bu yabancı dil bilgisinin kabulu için bir alt sınır varmı??
    Herkes için en hayırlı ne ise o olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: mey88

Arkadaşlar merhaba, büyük bir ihtimalle bende Ağustos ayında askerim. merak ettiğim birşey var uzun donem isteyenler, neden uzun dönem???
    Bide bu yabancı dil bilgisinin kabulu için bir alt sınır varmı??
    Herkes için en hayırlı ne ise o olsun.

Uzun dönem avantajları olarak maaş alacaksın min: 2.500 TL. Memur gibi 5'ten sonra lojmana veya kiraladıysan evine gidebileceksin. En önemlisi de Asteğmen olacaksın. Kısa dönem er veya erbaş olursan da 6 ay kısadan gidip geleceksin. Para biriktirmek isteyen için mantıklı ama bence askerliğin kısası makbuldür. ☺😊 YDS konusunda bilgim yok. Hakkımızda hayırlısı olsun..

• mey88 M kullanıcısına yanıt
    YDS veya TOEFL puanın kaç ise onu verebilirsin, herhangi bir sınır olacağını sanmıyorum. Sadece uzun dönem isteyenler için o da bir kriter olarak ekleniyor anladığım kadarıyla.
  • Vay be 360 olarak geçen Ağustos'ta gitmiştim şimdi 364 konusu açılmış. Takmayın beyler kafaya fazla,belki o günlerin içindeyken hiç geçmiyor gibi gelecek ama inanın zorda olsa eninde sonunda bitiyor. Önemli olan kaza bela yaşamadan bitirmek zamanı fazla dert etmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: vViltis

Anladım hocam allah analı babalı büyütsün Hakkında hayırlısı olsun

Çok Teşekkur ederm hocam . Umarım aynı yere Duserız tanısma Şerefine nail oluruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragen

Vay be 360 olarak geçen Ağustos'ta gitmiştim şimdi 364 konusu açılmış. Takmayın beyler kafaya fazla,belki o günlerin içindeyken hiç geçmiyor gibi gelecek ama inanın zorda olsa eninde sonunda bitiyor. Önemli olan kaza bela yaşamadan bitirmek zamanı fazla dert etmeyin.

Tecrübelerinden bize aktarmanı rica ediyoruz.😊 Ben çok fazla stres yaptım. Bi an önce gitmek istiyorum. 😊

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.