Şimdi Ara

GTA 1 ve Syndicate'in Çocuğu Oldu: Tokyo 42 Duyuruldu!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
          Tokyo 42 oyun dünyasından farklı şeyler bekleyen oyunseverler için geliyor. İzometrik bakış açısına sahip olan ve renkli, sıradışı dünyası ve görsel çizgilerini aksiyon ve gizlilikle taçlandıran Tokyo 42,  GTA gibi açık ve yaşayan bir dünyayı Syndicate misali izometrik kamera açısından sunuyor. Yapım 2017 yılında çıkış yapacak.

Henüz emekleme aşamasında olan oyunu bir yere not alın, ilerde buralar değerlenir. Zira oyunun başında Frozen Synapse gibi başarılı bir strateji oyununa imza atan SMAC Games var. Benden söylemesi.

Müzik de ayrıca güzel olmuş!

• Guzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kolsollarda 1080p 60 fps verecek oyun bulundu hadi gözünüz aydın. ps4.5 dada 4k oynarsınız artk :D:D::D:DD

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Hoşuma gitti

• Kamera çok mu uzak yoksa ben telde izlediğim için mi öyle hissettim umarım sıra tabanlı değildir ki değil gibi duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok çok çok ayrıntılı ve dolu olmalı yoksa ses getirmez.. Hotlinee Miiyami gibi örnek olabilir bu nesile.
  • Bana böyle oyunlarla gelin arkadaş.

• hotline sezdim biraz, cok guzel oyuna benziyor gelsede oynasak.

birde sniper ile scope acinca fps gorusunden gorsek ayri bir tat olurmus gibi

• quote:

Orjinalden alıntı: AntiClon

kolsollarda 1080p 60 fps verecek oyun bulundu hadi gözünüz aydın. ps4.5 dada 4k oynarsınız artk :D:D::D:DD

Kabul edin cuk diye oturdu :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.