Şimdi Ara

Gionee'den çift ekranlı ve kapaklı Android telefon W909

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gionee'den çift ekranlı ve kapaklı Android telefon W909 
    Gionee adını Xiaomi veya Meizu kadar duyuramasa da önemli Çinli üreticilerden birisi. Şirket özellikle tasarım sınırlarını
    zorlamasıyla biliniyor, yeni model W909'da bu söylemi doğrular nitelikte.

Akıllı telefon kapaklı yapısıyla birlikte biraz nostaljik bir hava taşıyor. Ancak kapağın hem iç kısmında hem de dış kısmında 4.2 inçlik dokunmatik ekran yer alıyor. Bu sayede telefonu kapağını kaldırmadan kullanmak da mümkün. IPS LCD ekranların her biri 720P çözünürlükte.

Gionee'den çift ekranlı ve kapaklı Android telefon W909 
    Gionee W909 işlem gücünü MediaTek Helio P10 çipsetinden karşılıyor, ayrıca 4 GB sistem belleği ve 64 GB depolama alanına baktığımızda bu konularda cömert davranıldığını söyleyebiliriz. Depolama alanını Micro SD kart ile arttırmak da mümkün. Arka kısımda 16 MP ön kısımda ise 5 MP kamera yer alıyor. Kasa boyutu 124.1 x 62.8 x 16.5mm olan model 207 gram ağırlığa sahip. 2530 mAh bataryanın sığdırıldığı cihazda ayrıca USB Type C portu ve parmak izi okuyucusu da unutulmamış.

Android 5.1 işletim sistemiyle birlikte gelen model şirketin özel olarak geliştirdiği Amigo arayüzünü kullanıyor. Şimdilik
    yalnızca Çin pazarı için duyurulan model 615 Dolar ( Yaklaşık 1750 Türk Lirası ) fiyat etiketine sahip.

• General Mobile'a duyurulur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi markaya bak, bir de utanmadan istediği fiyata bak.

• sayısal tuşlar yerine ikincil bir ekran olsa özel bir cihaz olurdu ancak günümüzde bu haliyle kapaklı telefonun bir anlamı yok o tuşları kaç kişi kullanır veya tercih eder.
    bence kapaklı telefonlar geri dönebilir ancak dediğim gibi bu şekilde değil ya ayrı şekilde iki ekran yada katlanabilir ekranlarla birlikte masif şekilde olursa bu telefonlara ilgi artacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreyParrot -- 30 Mart 2016; 14:36:30 >
  • Gereksiz bir cihaz olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dolar kuruna bakılacak olursa fiyatı gayet normal dünyaya göre.. biliyorsun ki biz normal dünyada yaşamıyoruz. telefon nostalji olmuş.

• Sanırım her ekrana 307.50 usd istiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatı fazla ama ucuz türevleri gelir
  • Ham maddeyi murdar etmekten başka bir işe yaramaz bu.
    Malesef ÇÖP.

• Markaya laf söyleyenlere bak. Gören de Samsung'u, Lg'yi Türk markası sanacak. Daha telefon buraya gelmiyor. Bir de sanki alacaklarmış gibi beğenmeyip gereksiz, çöp falan diyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o fiyata alan dingildir bune yav

• quote:

Orijinalden alıntı: GreyParrot

sayısal tuşlar yerine ikincil bir ekran olsa özel bir cihaz olurdu ancak günümüzde bu haliyle kapaklı telefonun bir anlamı yok o tuşları kaç kişi kullanır veya tercih eder.
    bence kapaklı telefonlar geri dönebilir ancak dediğim gibi bu şekilde değil ya ayrı şekilde iki ekran yada katlanabilir ekranlarla birlikte masif şekilde olursa bu telefonlara ilgi artacaktır.

İnan bana fazlasıyla tercih eden olur. Özellikle yetişkinler. Ki ben de tuşlu telefon kullanıyorum (daha önce dokunmatik ekranlı cihaz kullanıyordum) açıkçası tuşlu telefon bence daha rahat. Dokunmatik telefonda ekranı koruması telefonu koruması ayrı dert. Batarya desen hakeza öyle.
  • Özellikleri biraz daha iyi olabilirmiş ben tasarımı beğendim ekranı ne güzel kırılmalara karşıda koruyabiliyorsunuz kapaklı telefonla büyüyen neslin dikkatini çekmiştir 2000 liler ne anlar.
  • gm getirir bunu kapaklı telefonlar bir zamanlar seviliyordu..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.