Şimdi Ara

Instagram artık 60 saniyelik video paylaşımına olanak sağlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Instagram artık 60 saniyelik video paylaşımına olanak sağlıyor
    İki ay önce reklam verenlere videolarını 60 saniyeye uzatma izni veren Instagram artık normal kullanıcılara da aynı ayrıcalığı tanıyacak. Haziran ayında tanıtılmasından bu yana 15 saniye ile sınırlı olan Instagram videoları artık tam bir dakikaya kadar uzatılabilecek. Ana şirketi gibi Instagram da giderek statik görüntülerin yer aldığı bir akıştan videoların yer aldığı daha kazançlı bir platforma dönüşmüş durumda. Şirket son altı ay içinde Instagram kullanıcılarının videoları izlerken harcadıkları zamanın yüzde 40 arttığını söylüyor.

Instagram'ın video görüntülenme sayılarını herkese açık şekilde göstermeye başlaması, yayıncılar ve reklam verenleri daha fazla video oluşturmaya teşvik etme konusunda yardımcı oldu. Şirket ayrıca özel günlerde en popüler videoları akışın en üstünde göstererek, onları Snapchat tarzında vitrine çıkarmaya başladı.

iOS platformundaki Instagram uygulaması için son güncellemeyle gelen yararlı bir araç, kamera rulosundan birden fazla klibi kullanarak video oluşturma yeteneği getiriyor. Video klipleri birleştirebilecek onlarca üçüncü parti uygulama var ancak iOS kullanıcıları artık bu işlemi Instagram içinden yapabilecekler. Güncellenmiş Instagram uygulaması iOS ve Android platformları için yayılmaya başlamış durumda.

• Videolar çok kısaydı 1 dakika ya çıkarılması iyi olmuş, instagram çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir önceki haber ile pişti olmuşsunuz :)

• iyi oldu.bolca dolandırıcı sahtekar ve sağlıkla oynayan reklamlar artık daha rahat reklam verebilecek hemde sponsorlu olarak

evet instagram çalışıyor (ama neye?)

• ikinci hesap ekleme seçeneğiyle çıkış yapma seçeneği bir tek bende mi gözükmüyor? 7.19 sürüm.
  • instagram artık daha fazla kota yiyecek, benim anladığım da bu
  • bence güzel olmuş...

• Süre uzun olduğu için insanlar daha rahat davranacak ve ilginç videolar oluşturamayacak. Süre kısayken daha enterasan videolar çıkıyordu. Bir de her geçen gün video izlenme süreleri kısaldı... Bu nedenle bence yanlış yapmışlar
  • Vay be insta ya bak :)

• 15 iyidi ya şimdi 60 olunca herkes suyu kaçırır

• Ben hala 15 saniye yükleyebiliyorum 60sn nasıl olacak?

• güncelleme geldi yaptım ona rağmen hala 15sn. neyse zaten video özelliğini pek kullanmıyorum.

• Bende de hala 15 saniye.

• Benim hala 15 neden bir ayar mi yapmamiz gerekiyor??

• Neden hala 15 saniye limiti var upp

• üstte kullanmıyorum dedim ama lazım oldu 60sn diye orda paylaşcaktım bi baktım hala 15, ayarlaran falan bulamadım. Kademeli olarak geliyor desem şimdiye gelirdi herhal.
  • bende de 15 sn kardeşim atmış 30-40 sn ne güzel bende hala 15 :( güncelleme banada geldi yapmıştım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.