Şimdi Ara

Yeni fiyat-performans telefonu Xiaomi Redmi 3 Pro duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni fiyat-performans telefonu Xiaomi Redmi 3 Pro duyuruldu

Ürün tanıtımlarını tüm yıla yayan ve bir veya iki ayda bir yeni bir cihaz duyurmaya gayret eden Xiaomi, MWC 2016 fuarı sonrasındaki ilk duyurusunu gerçekleştirdi. Firma, yeni fiyat-performans telefonu Redmi 3 Pro’yu resmiyete kavuşturdu.

Adından da anlaşılacağı üzere yeni model, Redmi 3 versiyonunun üzerinde şekilleniyor. Tasarım konusunda Redmi 3 ile aynı çizgilere sahip olan akıllı telefon, donanım konusunda ise çıtayı biraz daha yükseltiyor. 105$ fiyat etiketi ile stok sıkıntısı yaşayan ve biraz zor piyasada bulunan Redmi 3 yerine, tüketiciler Redmi 3 Pro’yu da değerlendirebilecek.

Redmi 3 Pro modelinde yine 5 inçlik 720p çözünürlüğünde ekran ve 64-bitlik Snapdragon 616 yonga seti bizi  karşılıyor. 3GB seviyesine yükseltilen LPDDR3 RAM sayesinde, artık daha performanslı bir telefon ile karşı karşıyayız. 32GB artırılabilir kapasiteye sahip olan modelde, 13MP çözünürlüğünde ve faz algılamalı otomatik odaklama destekli bir arka kamera, 5 MP çözünürlüğünde ön kamera, Android 5.1 işletim sistemi, MIUI 7 arayüzü gibi özellikler yer alıyor.

Ayrıca Bkz.Xiaomi, ikinci nesil akıllı güvenlik kamerasını duyurdu

İlk versiyonun can alıcı noktası olan 4100mAh kapasiteli batarya, yeni versiyonda da yerini koruyor. Ek olarak, arka kısma bir parmak izi sensörü eklenmiş. Cihaz 6 Nisan 2016 itibariyle 138$ yaklaşık fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Her ne kadar fiyat çok düşük gibi görünse de, sadece Xiaomi’nin hızlı satışlarına yetişebilenler için geçerli. Bir süre daha bekleyip, cihazı farklı kanallardan almak istediğinizde fiyat ne yazık ki biraz daha yükselmiş oluyor.

• Anlamadım gitti arkadaş??? Bu uzak dogulular bu kadar ucuz fiyata telefon yapıyorlarda bizimkiler niye bizi kazıklıyor???

• Yeni cihaz çıkaracağına mevcut cihazının üretimini artırsın ve yeni piyasalara açılsın.Firmayı seviyorum ama maalesef bi vizyonları yok.Boş reklam ve aldatmadan başka bişey değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaominin sitesinden ilk çıktığı dakikada, Çin dışındaki bir ülkeye sipariş verilebiliyor mu?

Belki şans az da olsa yüzümüze güler.

• İŞTE GERÇEK YERLİ... ÜLKEMİZDE SATILAN 1300 TL LİK TELEFONDAN DAHAA İYİ..

NEYSE YAKLAŞIK 1 HAFTA ÖNCE REDMİ 3 ALDIK. MÜKEMMEL BİR TELEFON. BENCE RAM YERİNE BİRAZ DAHA İYİ BİR İŞLEMCİ KOYSAYDİLAR 650 OLABİLİRDİ..

XAOMİ ARAYÜZÜNÜ BİLEN BİLİR 2 GB RAMLA YAĞ GİBİ AKIYOR. RAM YERİNE DAHA İYİ BİR İŞLEMCİ OLABİLİRDİ. (5 AYDIR REDMİ NOTE 2 PRİME KULLANIYORUM)

TELEFON HAKKINDA KONUŞURSAK O FİYATA EKSİĞİ YOK FAZLALIĞI VAR. BEN HELAL OLSUN XAOMİ DİYORUM. VERDİĞİMİZ PARALARDA HELAL HOŞ OLSUN. UMARIM DÜNYANIN EN BÜYÜK ÜRETİCİSİ OLURSUN. GERÇEKTEN FİYATINA GÖRE MÜKEMMELİN ÜSTÜNDE TELEFONLAR ÇIKARIYOR.. ÇİN'DE XAOMİ TELEFONLAR KARABORSAYA DÜŞÜYOR. 138 DOLAR YERİNE 160 DOLARA BULUNUR...

• quote:

Orijinalden alıntı: mcclayn6

Anlamadım gitti arkadaş??? Bu uzak dogulular bu kadar ucuz fiyata telefon yapıyorlarda bizimkiler niye bizi kazıklıyor???

Bizimkiler servetlerine servet katmak için yapıyorlar.. ÇİN'DE 100 dolara yaptırdıklari Telefonları ülkemizde Yerli merli adı altında 1000 tl Ye satıyorlar... Xaomi gibi firmaların ülkemize mutlaka gelmesi gerekiyor. Ama adamlar Kendi ülkelerine yetiştiremiyorlar... Yurt dışından isteyemiyorsun. Gümrük sorunu galiba dünyada sadece ülkemizde var....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolf silver -- 30 Mart 2016; 0:06:01 >
  • Ucuza filan yaptıkları yok...

Xiaomi ürettigi telefona 100 $ diyorsa bilin ki o aslında 140$ dır

• Hem uygun hem de batarya mayyagi olmuş...

• Bunun batarya performansı dehşet olur.

• bu sınıftaki bir cihaz için fazladan 30 dolar vermeye gerek yok.

• İşte bu Ekrem ne güzel eklemişin sonuna fiyatin ayni olmucağini teşekkürler.

• 720p nedir yahu
  • 100 doolara on tane alırım yok öyle bir şey , her zaman kandırıyorlar fiyat konusunda

• quote:

Anlamadım gitti arkadaş??? Bu uzak dogulular bu kadar ucuz fiyata telefon yapıyorlarda bizimkiler niye bizi kazıklıyor???

http://www.antelife.com/casper-via-v9-mtk6752-1-5ghz-octa-core-5-0-inch-super-amoled-corning-gorilla-glass-hd-screen-android-5-1-4g-lte-smartphone-grey.html

kardeş şu siteye bak anlarsın :)
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10206971268415106&set=gm.899715876816482&type=3&theater
    Yeni fiyat-performans telefonu Xiaomi Redmi 3 Pro duyuruldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salgado3046 -- 30 Mart 2016; 8:32:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ZaferBiryol

Xiaominin sitesinden ilk çıktığı dakikada, Çin dışındaki bir ülkeye sipariş verilebiliyor mu?Belki şans az da olsa yüzümüze güler.

Ne yazık ki verilemiyor.

• Donanım Haber'de aktarılan teknik özellik bilgileri tam doğru değil. Doğru bilgilere Xiaomi'nin sitesinden ulaşabilirsiniz. Allahtan artık donanım incelemiyorlar yoksa yanmıştık :D
    http://xiaomi-mi.com/redmi-note-3-pro/

Cihazı dün satın aldım, 16GB/2GB RAM olan versiyonu 500TL'ye denk geldi. Eğer 32GB/3GB RAM olan versiyonu almak isteseydim 590TL'ye denk geliyordu fakat stoklar Xiaomi mağzasında bile tükenmişti, sadece pembesi gold rengi olan vardı o yüzden 16GB/2GB olanına razı oldum... Cihaz gayet güzel 500TL için, tanıdıklarınız varsa isteyin mutlaka uzakdoğudan getirsinler, yürünün 1 sene garantisi var ve sadeece aldığınız ülkede geçerli aklınızda olsun. Paket içeriğinde de kulaklık yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlueFlame22

Donanım Haber'de aktarılan teknik özellik bilgileri tam doğru değil. Doğru bilgilere Xiaomi'nin sitesinden ulaşabilirsiniz. Allahtan artık donanım incelemiyorlar yoksa yanmıştık :D

http://xiaomi-mi.com/redmi-note-3-pro/

Cihazı dün satın aldım, 16GB/2GB RAM olan versiyonu 500TL'ye denk geldi. Eğer 32GB/3GB RAM olan versiyonu almak isteseydim 590TL'ye denk geliyordu fakat stoklar Xiaomi mağzasında bile tükenmişti, sadece pembesi gold rengi olan vardı o yüzden 16GB/2GB olanına razı oldum... Cihaz gayet güzel 500TL için, tanıdıklarınız varsa isteyin mutlaka uzakdoğudan getirsinler, yürünün 1 sene garantisi var ve sadeece aldığınız ülkede geçerli aklınızda olsun. Paket içeriğinde de kulaklık yok.

Haberdeki telefon Redmi 3 pro, sizin bahsettiğiniz telefon ise redmi note 3 pro.

Sanırım yanlış okudunuz.

• BlueFlame22 kullanıcısına yanıt
    Almanyada bir tanıdığa göndertip yaz tatiline geldiğinde teslim alma planları işte :)

• quote:

Orijinalden alıntı: salgado3046

quote:

Orijinalden alıntı: mcclayn6 Anlamadım gitti arkadaş??? Bu uzak dogulular bu kadar ucuz fiyata telefon yapıyorlarda bizimkiler niye bizi kazıklıyor???
    http://www.antelife.com/casper-via-v9-mtk6752-1-5ghz-octa-core-5-0-inch-super-amoled-corning-gorilla-glass-hd-screen-android-5-1-4g-lte-smartphone-grey.html kardeş şu siteye bak anlarsın :)https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10206971268415106&set=gm.899715876816482&type=3&theaterYeni fiyat-performans telefonu Xiaomi Redmi 3 Pro duyuruldu

Malesef türkiyede bu fiyata satılmıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: salgado3046
    quote:

Orijinalden alıntı: mcclayn6 Anlamadım gitti arkadaş??? Bu uzak dogulular bu kadar ucuz fiyata telefon yapıyorlarda bizimkiler niye bizi kazıklıyor???
    http://www.antelife.com/casper-via-v9-mtk6752-1-5ghz-octa-core-5-0-inch-super-amoled-corning-gorilla-glass-hd-screen-android-5-1-4g-lte-smartphone-grey.html kardeş şu siteye bak anlarsın :)https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10206971268415106&set=gm.899715876816482&type=3&theaterYeni fiyat-performans telefonu Xiaomi Redmi 3 Pro duyuruldu
    Malesef türkiyede bu fiyata satılmıyor

Şaka gibi abi ya :(

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.