Şimdi Ara

Huawei TT Honor 7 ANA KONU (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.617
Cevap
63
Favori
274.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gokhantoprak

quote:

Orijinalden alıntı: bykeskin38

Arkadaşlar şu kirilmaz cam nasıl
    Bu mesaja eklenen görseller:

Huawei TT Honor 7 ANA KONUHuawei TT Honor 7 ANA KONU

Ben alır almaz taktırdım. Çok iyi. Bir Koruyucu.

Eski. Telefonumdakine göre artıları dokunmatik hassasiyeti süper.
    Parmak çok iyi kayıyor.
    Ekran parlaklığı bozulmuyor.
    En güzelide çok az parmak izi kalıyor. Eskiden sil sil helak olurdum. Bu hep temiz. Tavsiye ederim.

Hocam Türk Telekom bayilerinde mi var bu ürün? Bir de fiyatı ne kadardı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: antizero

Arkadaşlar bileniniz var ise bir soru soracağım. Klavyeyi kullanırken , sözcük tahmini vs kapalı dahi olsa , klavyenin üst kısmında örnek sözcükleri gösteren bir kısım var. Boş yere ekranı kaplıyor ve gözüme batıyor. Bu kısmı kapatamıyormuyuz veya önerebileceğiniz ve o kısmın olmadığı bir klavye varmı. Çok sinir bozucu orası çünkü

Şu sorunum için bilgisi olan varmı acaba ?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bileniniz var ise bir soru soracağım. Klavyeyi kullanırken , sözcük tahmini vs kapalı dahi olsa , klavyenin üst kısmında örnek sözcükleri gösteren bir kısım var. Boş yere ekranı kaplıyor ve gözüme batıyor. Bu kısmı kapatamıyormuyuz veya önerebileceğiniz ve o kısmın olmadığı bir klavye varmı. Çok sinir bozucu orası çünkü

Şu sorunum için bilgisi olan varmı acaba ?

SwiftKey öneririm.
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    Yükledim ancak üst kısmı kaldıramadım bir türlü , nasıl yapabilirim.
  • quote:

Hocam şu an telefon elimde değil ancak otomatik düzeltmeniz açıksa ondan yapabilir. Ben otomatik düzeltme kullanıyorum, bende de var ama rahatsız olmuyorum, bazen ordan seçtiğim de oluyor kelimeleri saçma sapan düzeltince.
  • Kalradyalı kullanıcısına yanıt
    Otomatik düzeltme kapalı hocam ama hala ordaki o kısımda kelimeler oluyor. Sadece düzeltmiyor. Ben o kısmı hiç sevmiyorum çünkü ekranı gereksiz yere kaplıyor , mesaj yazarken whatsapp kullanırken vs. Varsa çözümü çok memnun kalırım hocam.
  • quote:

Otomatik düzeltme kapalı hocam ama hala ordaki o kısımda kelimeler oluyor. Sadece düzeltmiyor. Ben o kısmı hiç sevmiyorum çünkü ekranı gereksiz yere kaplıyor , mesaj yazarken whatsapp kullanırken vs. Varsa çözümü çok memnun kalırım hocam.

Telefonu elime alınca kurcalarım bi. Swiftkey falan da kullanmıştım ama sevmiyorum. Benim için en iyisi Google Klavye. Zaten onda da aynı sorun var demişsin.

Bu arada arkadaşlar birisi paylaşmıştı 2-3 dolarlık silikon tarzı bir kılıf vardı Aliexpress'de, bilen varsa tekrar paylaşabilir mi? 1-2 tane almayı düşünüyorum.
  • Kalradyalı kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam eğer yapabilirsen senden haber bekliyorum.
  • stoploss30 S kullanıcısına yanıt
    Sağol ama gene de çok yiyor başka bi cihaz o kadar yemez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meybahane

quote:

Orijinalden alıntı: qwertyuiopasdfgh

Arkadaslar b330 romu cift sim desteği ekran görüntüsü atıyorum,iki hatta aktif Çalışıyor..

Huawei TT Honor 7 ANA KONU

Hocam merhaba
    İki simli cihazlarda 2 adet IMEI oluyor bildiğim kadarıyla. Türk Telekom bu cihazları ithal ederken BTK ya acaba 2 IMEI numarasını da bildirmiş midir? Sonuçta TT romu ile tek sim çalışıyor. Eğer e devlet şifreniz varsa IMEI numaralarını sorgulayabilir misiniz? IMEI öğrenmek için *#06# yapıyorduk en son :)

Ekleme: başka konuda bir arkadaş tek IMEI üzerinden çift sim kullanılıyor demiş.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=115669224

Aynı soru benimde aklıma geldi. TT tek imei kayıt ettirdiyse, kullanılan 2. hat belli bir süre sonra kapanır.
    Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Eğer çift SIM olmayacaksa boşa incelemeyeyim. Bana Çift SIM bir telefon lazım. 2 Turkcell hattını birden çalıştıracağım.

• Arkadaşlar cihazın oyun performansı nasıl?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Şimdi ayarlarını karıştırdım cidden kapatma seçeneği yokmuş.

• Telefon hafızası ile sd kart hafızasını Android 6.0 da birlestirebiliyor muydu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Thingol

quote:

Orijinalden alıntı: Gokhantoprak

quote:

Orijinalden alıntı: bykeskin38

Arkadaşlar şu kirilmaz cam nasıl

Huawei TT Honor 7 ANA KONUHuawei TT Honor 7 ANA KONU

Ben alır almaz taktırdım. Çok iyi. Bir Koruyucu.

Eski. Telefonumdakine göre artıları dokunmatik hassasiyeti süper.
    Parmak çok iyi kayıyor.
    Ekran parlaklığı bozulmuyor.
    En güzelide çok az parmak izi kalıyor. Eskiden sil sil helak olurdum. Bu hep temiz. Tavsiye ederim.

Hocam Türk Telekom bayilerinde mi var bu ürün? Bir de fiyatı ne kadardı acaba?

Evet Türk Telekom bayisinden alabilirsin. Fiyat 30 TL dediler ama 25 TL ye aldım ben. Orada taktılar hemen.

• Pil problemi olan arkadaşlar sesle uyandırma kapalıyken denediniz mi acaba? Bende de durduk yere şarj gidiyor ama abartılı rakamlar değil. Yinede merak. Ettim. Kapatıp deneyecem. Sizde de problem bundan kaynaklanıyor olabilir. Sonuçta uyandırma için sürekli tetikte kalıyor telefon. Mikrofon hep açık yani.

• Erciyex kullanıcısına yanıt
    Hocam bu telefon Dual Standby, yani Dual Active değil. Bu da şu demek oluyor; bir hatla görüşme yapılıyorken diğer hatta ulaşılamıyor bilgisi gidiyor ama bekleme konumundayken ikisi de ulaşılabilir. Ancak şöyle bir sorun var, aynı operatörde kullanınca genelde böyle telefonlarda sorunlar oluyor. O yüzden ikisini de Turkcell kullanacaksanız çift IMEI'li yani Dual Active telefonlara bakın derim.
  • Tvye ekran goruntusunu aktarabilen oldu mu? Ayarlarda göremedim.

• antizero kullanıcısına yanıt
    Google Klavye ayarlarına girin;

Tercihlerden ses giriş tuşunu kapatın, Metin düzeltme bölümünden de düzeltme önerilerini göster'i kapatın.

Tamamdır
  • arkadaşlar mesela hepsiburada dan sipariş versek gene tt net romlu mu geliyor? ben tt net romlu telefon istemiyorum ya. sapma sapan şeylerle kasıntı olmasa olmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: prince1907

arkadaşlar mesela hepsiburada dan sipariş versek gene tt net romlu mu geliyor? ben tt net romlu telefon istemiyorum ya. sapma sapan şeylerle kasıntı olmasa olmaz mı?

Bildiğim kadarıyla hepsi tt romlu. Ancak yukarıda android 6.0 linki var. Tt olmayan orjinal rom var. Yükleyebiliyorsunuz hemen.

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.