Şimdi Ara

GoPro, Windows Phone'a desteğini kesti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aksiyon kamerası üreticisi GoPro her zaman Windows Phone platformunu ciddi şekilde destekledi. Firma düzenli olarak Windows Phone uygulamasını güncelliyor ve son kamera modellerinin çalıştığından emin oluyordu. Şu an ise durumlar değişmiş görünüyor.

Aralık ayında yapılan açıklamada Lumia 950 ve Lumia 950 XL'ın desteklenmesi firmanın öncelikleri arasında gösteriliyordu, fakat son dönemdeki ekonomik gelişmelerin de etkisiyle olsa gerek GoPro Windows Phone platformuna desteğini kestiğini açıkladı. 

Zaten son dönemlerde 3. parti uygulama üreticilerinin Windows Phone'dan uzaklaştığına şahit olmuştuk, o nedenle bu durum pek de garipsenmeyecektir. Buna karşın eğer GoPro'nuz varsa veya almayı düşünüyorsanız uygulamayı hala Windows Store'dan indirebilirsiniz. 

• nokia dükkanı kapattı.normal
    microsoft da kına yaksın
  • Puhahahahaha

Doğru söyleyin doktorr! Platform gelişecek mi?

• Windows phone ölüyor...

• Keske su platform gelisse,meydan ios ve androide kalmasa,ne guzel olurdu cesitlilik iyidir.
    Ama Microsoft efendi o kadar yazilim bilgisine tecrubeye ragmen hicbirsey yapamaz oldu,ama umudum var hala sanki nedense duzelecegine dair.

• Aç gözlülük işte windows 7 işletim sistemini yeniden yapılandırıp telefona getirmesi yeterdi ama o zaman Apple gibi hem Mac satışı hem de Ios market satışı yapmayı hayal etti ve kaybetti.

Eğer Microsoft Windows 10'u hem cep hem de pc de aynı uygulamaları grafik yettiği sürece çalıştırabilir olarak çıkartsaydı tüm cep marketleri biterdi Apple bile ciddi zarara uğrardı androidin işi biterdi windows telefonlara üretim yetiştirilemeyecek boyutlara ulaşırdı diğerlerinin müşterilerini de çalardı.

Kendini yok den süper güç ,yazık!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 29 Mart 2016; 15:26:17 >
  • Sempatizaniydim hateri oldum xD beter olsunlar yarim akillilar.

• 2016 son yılı wp'nin. Önümüzdeki sene yeni model çıkartmaz Microsoft.
  • Beter olsunlar, önce verdikleri sözleri tutsun Windows. Umarım en kısa sürede silinip giderler. Amin.

• Aklınız varsa benim gibi satın eğer kullanıyorsanız bunların telefonlarını yakında kimseye satamayacaksınız.Bu gün elden satıp kurtuldum.
    Zamanın bende çok savundum tabi ozamanlar Nokia'nın kontrolündeydi Here Maps,Mix Radio vardı hiç değilse bu platforma özeldi.

Microsoft'un suçu tamamen.Lumia Camera'ya bile desteği kestiler kesiyorsan kes uygulamayı niye kaldırıyorsun sanki Online Altyapılı bir uygulamaydı Lumia kamera,buraya yazıyorum çünkü bunları Windows 10 Mobile konusuna yazınca anında uyarı alıp siliniyor tüm sinirimi burda atmam lazım

Tek mutlu olduğum taraf Nokia'nın telefon bölümünü küçülte küçükle satın alıp Microsoft'un BİR GÜZEL ELİNE YÜZÜNE BULAŞTIRIP ZARARA UĞRAMASI tek mutlu olduğum yanı bu...Beter olsun Microsoft hiç değilse Nokia çok bir şey kaybetmedi.Bu arada uygulamalardan Nokia ismini kaldırmalarıda iyi oldu hiç değilse Nokia ismine zarar gelmeyecek böylece.

Umarım azalarak yok olur bu ekosistem...Kendi ayağına sıkan bir şirket bunları hake diyor...Androide,ios'a kendi platformundan daha güzel uygulama çıkartan bir şirket her şeyi hak eder.

Neyini savunucam artık Stabilitemi = iOs , Özgürlükmü = Android.

Yazın alıcağım telefonda HTC veya Apple markalı olur.Sebepleri kendimce şöyle sizin daha çok sebebiniz vardır mutalak MİCROSOFTA GÖRE
    2'snin ses çıkış kalitesi (3.5 jak) mükemmel.
    Stabilite
    Güncelleme hızı ve desteği.

Ha Nokia şöyle bir Android telefonla süper bir geri dönüş yaparsa zaten Microsoft mezarında ters döner orası ayrı.
    Alınırmı tabiki alınır Nokia,N Launcher,Android.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crashlone -- 29 Mart 2016; 17:21:36 >

• "Windows Phone muhteşeem, Windows Phone akıyoor, Windows Phone en iyisiii, Windows Phone Windows Phone Windows Phone" diyenler nerede?

• Muhtemelen Microsoft'un tüm wp leri win10'a güncelleme sözü vermesinden dolayı firmalar wp ye desteği kesip win10'a yönelmek için hazırlık yaptı. Microsoft sözünü tutamadı ama firmalar planlarını uygulamaya başladı. wp kullananlar bir süre sonra çoğu uygulamanın teker teker desteğinin sonlanması ile karşılaşabilirler. Win10 güncellemesini alanlar için henüz bir sorun yok bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

nokia dükkanı kapattı.normal microsoft da kına yaksın

Nokia bu sene dönüyor

• SON DARBEYİ DE NOKİA İNDİRECEK

NOKİA DONANIMI İLE ANDROİD KULLANMA KEYFİ YAKINDA!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoksulseytan22

SON DARBEYİ DE NOKİA İNDİRECEK

NOKİA DONANIMI İLE ANDROİD KULLANMA KEYFİ YAKINDA!

Aynen.
  • Ahaha günün en güzel haberi. Windows Phone'un eriyerek bittiğini görmek harika. Eriye eriye bitin lan üç kağıtçılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beter olun kafanızın dikine giderseniz ne kadar dev bir firma olursanız olun aha böyle sürünürsünüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarin windows mobile diye uygulama yazar cikar piyasaya. Caninizi sikmayin. Babanizin mali diil. İsinize gelmezse kullanmazsiniznolur biter.

• GoPro cokta kaliteli urunleri yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

GoPro cokta kaliteli urunleri yoktur.

Konuyla ne alakası var şimdi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.