Şimdi Ara

Cube 360 WiFi Aksiyon Kamerası incelemesi Gearbest.com

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_311067.html

Not : Destek-Bilgi-hertürlü soru adına çekinmeden bana özel msj atabilirsiniz

Değişik bir cihaz örnek çekimleri paylaşıyorum. Saolsun erman arkadaşımız çok yardımcı oldu

Cube 360 action camera recorder
    360 x 190 degree panoramic camera
    Achieve a certain range of 360 degree no dead angle shooting
    Hemispherical, circular, segmentation and panorama 4 recording modes controlled by smartphones through WiFi
    Support recording on while charging
    Support WiFi function, can connect to 2 devices at the same time
    Compatible with iOS and Android smartphones
    WiFi protocol: WiFi 802.11 b / g / n
    With standard 1/4 screw interface
    Ultra small mini appearance
    Video resolution: 1280 x 1024 at 28fps
    USB cable length: 80cm approx. ( USB cable for charging only, not for data transfering)
    Package includes bike handlebar holder, tripod adapter, short connector + short screw, quick release buckle + long screw, cleanning cloth, USB cable, velcro belt and Chinese / English usesr manual

Vatandaş süper incelemiş yani

Cube360 Panorama Video Camera Features

360 °x 190 ° panorama camera, achieve a certain range of 360 ° no dead Angle shooting experience a variety of image preview mode: Hemispherical mode, Circular mode, Segmentation mode, Panorama mode.
    1280 * 1024 28 FPS video recording format
    Charging while video function
    Plug in the video recording function
    Support 32GB memory CARD
    The longest support 3 hours long time recording
    TS format video recording
    Ultra small mini appearance
    Cube360 Panorama Video Camera Specification:

No.

CUBE 360

DSP

GVT100M

Lens

360°x 190° F2.0

Resolution

1280*1024 28fps

Format

TS

Compressed format

H.264

memory

Micro SDHC,MAX 32GB

Network

WIFI 802.11b/g/n

Battery

1300MA(Built-in)

Recording time

180 Min(OFF WIFI)

90 Min(ON WIFI)

Audio

MIC

DC

5V-1.5A

Working temperature

-10---80

APP/APK

GVT-360I

WIFI

MAX 2 device

WIFI code

No

interface

TF,Micro USB

Camera interface

Standard 1/4 screw interface

Machine weight

79g(with battery)

machine size

43*43*53mm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 20 Eylül 2016; 7:13:32 >

• olgun hocam tavsiye edermisiniz peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayee

olgun hocam tavsiye edermisiniz peki

Ben hep netliğe bakarım o yüzden sınıfta kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle 360 derece video alınabiliyor mu peki? Sanal gerçeklik gözlüğüyle izlenebilir eğer böyle video kaydedebiliyorsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EFDynamics -- 17 Nisan 2016; 12:43:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EFDynamics

Böyle 360 derece video alınabiliyor mu peki? Sanal gerçeklik gözlüğüyle izlenebilir eğer böyle video kaydedebiliyorsa.

Şimdi bu adam çekimlerde yapmış 360 :https://youtu.be/HxKt6N-9J0E

Bende netlik odaklı olduğum için cihazı kaldırdım kenara kutusunda duruyor 1080P hayal etmiştim 720P çekiyor. Daha da incelemeye hevesim yok beğenirsen yolliyim sana

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    720p ise Sanal gerçeklik için kullanılmaz. Çünkü sanal gerçeklik gözlüğü zaten kaliteyi düşürüyor görüntüyü ikiye böldüğü ve yakınlaştırma yaptığı için. En az 2K olmalıydı ki o da netlik varsa. Netlik olmazsa baş ağrısı gibi sorunlar oluşuyor çünkü. Şu ürün belki yeterli olabilir 1440P 30fps diyor, tabi fiyatı neredeyse 2 katı. henüz inceleme çıkmadı,bekliyorum bakalım :http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_349042.html
    Teklifiniz için teşekkürler ayrıca :) Kaç tane kameranız oldu şimdiye kadar, maşallah ne çıksa alıyorsunuz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: EFDynamics

720p ise Sanal gerçeklik için kullanılmaz. Çünkü sanal gerçeklik gözlüğü zaten kaliteyi düşürüyor görüntüyü ikiye böldüğü ve yakınlaştırma yaptığı için. En az 2K olmalıydı ki o da netlik varsa. Netlik olmazsa baş ağrısı gibi sorunlar oluşuyor çünkü. Şu ürün belki yeterli olabilir 1440P 30fps diyor, tabi fiyatı neredeyse 2 katı. henüz inceleme çıkmadı,bekliyorum bakalım :http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_349042.html
    Teklifiniz için teşekkürler ayrıca :) Kaç tane kameranız oldu şimdiye kadar, maşallah ne çıksa alıyorsunuz :)

Yakında evden atacak eşim

• https://youtu.be/PdlFLT1EURA

dakika 4.00 de cep telefon tusla goruntu fonksiyonları ayarlıyor

mesela kamera masa ustunde iken.odanın yan duvarları ve tavanı cekiyor

bir dugmeye basıyor.tavanı cekmiyor.sadece 4 duvarı cekiyor

tavanda isin icine girince goruntu buzuluyor.ama tavanı cekmeyip sadece 4 duvarı cekince daha iyi gosteriyor

180 derece iki duvarı.diger iki duvarıda 180 derece cekip
    iki goruntuyu ust uste koymus

bunların 4k ceken olanıda var siyah buyuk camlı olan gearbestte var ama 100 tl daha eklemek lazım

acaba buna gunes sarji takılsa surekli kaydetmezmi.dolunca hafıza siliyor galiba

• http://m.gearbest.com/action-cameras/pp_401946.html

bunu alman lazımdı.yanlıs almıssın.bunu al dene satarsında

youtube koyunca.video izlerken telefonu cevirdikce 360 derece video izleniyor

tak kafaya cek.telefonada samsung 7 gozlugu tak 360 derece cektigin videoları izle

• kol aparatlı kontrolde varmıs yani arka cama yapıstırsam.arabadan inip binerken saat ile start stop yaparım.gun icinde park ederken kullanırım

• ev otoparkı komsular dalan pek sorun olmaz carpma olsada arac izi belli eder

ama sokakta gun icinde.park ettikce kol saati ile start stop iyi olabilir

sarji kafama takıldı.yani surekli cakmaklıga baglı olsa full sarj dururmu.gunes sarjina bagli olsa full sarj dururmu
    gunes sarji bataryayı bozarmı

sonucta kol saati ile start stop yapcaz

arka cama taksak arka taraf inen binenide rahatsz etmez

• olgunun kamerasını ben aldım.bana cok ucuza verdi.kimse onun yaptıgını yapmaz
    zararına verdi.sagolsun gönlü genis birisi

keske 1080p ceken kamera olsaydıda keyfi kacmasaydı

arabaya park halinde 10 cm kadar bosluk kalacak sekilde birisi nerdeyse carpacaktı.tesaduf ordayken durdurdum
    bu olaydan sonra bu kamerayı almayı dusundum.olgunun yarım bıraktıgı isi onun adına devam edicem

yukarıda bunu demissiniz ama sunplus cipset bu

http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_349042.html

bunun yerine novatek cipset t 360 daha iyi
    http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_401946.html

bu kamerayı arka cama takıp.park halindeyken 360 derece cekim yapması amacıyla.gunes sarji destekli ve cep telle kumanda yaparak kullanma amacındayım

bunun dısında sapka ustune takıp cekim yapmak.arac tampon altına takıp cekim yapmak
    youtube 360 derece telefon sensorle gorunuyormu bunlarıda denerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 20 Eylül 2016; 1:24:46 >

• 2.5 saatlik ön incelemeden sonra baslıyorum
    anlatırken sacma yazı olursa idare edin.
    her gordugum denk geldigim seyi yazıcam
    amac 360 derece kamera sistemini tanımak

goruntu kalitesi yuzde 50,olgunun dedigi kadar varmıs.eger alcak olan varsa 4k novatek 9660 tarzı olanlara yonelin t360 4k

• kutu uzerinde barkodlar var program yuklemeye yarıyor olması lazım
    ama ben direk store den gvt-360i dedim programı yukledim
    bu program yerine baska programlarla calısırmı bilmem.cunki tıklanma sayısı az.ilerde kaldırırlarsa programsız kalınmazsa iyidir
    diger yol pc den play storeden ismi girip pc ye programı yuklemek yedek olarak saklamak

programda wireless sifresi var girdim olmadı.yani kendi hazır sifresi var bilmiyorum
    ama program acılıyor.dısardan kimse zaten giremez cunku programı bilen kuran yok vs vs o yuzden sifresiz kullanıyorum

• kamera calıstıkca ısınıyor ele sıcak geliyor.uzun sure calısmada zarar gorurmu denicem
    cep telsizde kullanılabiliyor
    ustundeki power tusuna basına basılı tutunca acıldıgı anda wireless mavı ısık kısa sure yanar ve soner..sadece power acık ısıgı yanar
    ustunde kare seklinde dugme sadece kaydı baslatır ve durdurur.kayıt sırasında power ısık yanar soner.ilerde dicem cep telle bir cakısması olcak o yuzden ısıgı belirttim

micro sd kart bilindik kucuk kart oluyor
    1 dakikalık cekim yaptım 16 mb yer kapladı.fotograf ise 1280x1024
    video cozunurluk benim pc yazmıyor.foto ve video ayarları cep telefon programda goremedim

• evin icinde odalar balkonda cekim gucunde sorun yok.bir ara cekim mesafe testinede bakıcam

power tusu ile acıp.solar sarji ile baglıyken
    surekli acık kalması ve ısınma sorunu olurmu ona takıldım.arabada 24 acık kalsa sorun cıkarmazsa iyi

bunu sapkaya takıp 360 derece haraket sensorlu cekip youtube atıp onuda denicem

yada araba on tampon altına takıp cekip onuda denicem.aklıma geleni yazıyorum

kullanım acısından en guzeli tabi bana gore.bu kamerayı araca takıp solar sarj baglayıp
    batarya surekli dolu olarak.sabah arabaya binerken calıstırmak
    aksam eve giderkende kapamak
    boylece gun icinde park ettiginiz anda biri carpsa 360 derece olarak cekilmis olur
    yada cep telle kumanda ederek aractan inerken kaydetin.binerken cepten kaydı durdurun

• power tusuna basıp acınca.mavi wireless ısıgı bir kac saniye icinde otomatik kapanıyor.oyle yapmıslar
    wirelessi elle yeniden acmak lazım yoksa cepe baglanmıyor

wireless mavi ısık yanarken bekliyor

sonra cep teldeki programı acalım.

• program acılır acılmaz.kendini wifi taramaya yonlendiriyor
    orada gt360 i yazan wifi ismi cekim gucu ile beklemededir

sizin cep telefonu ev wifi sine baglı ise gt 360 olan wifi yı tıklayıp baglamanız gerekir
    yani herseferinde boyle.keske kamera acılınca otomatik baglansa

•  Cube 360 WiFi Aksiyon Kamerası incelemesi Gearbest.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 20 Eylül 2016; 17:35:56 >

• ben 32 gb micro sd kart taktım tam dolu olarak kac saat kayıt yapmıs ilerleyen zamanda derim

ustteki resimleri acıklayayım.videolarda anlatım var ama olsun

fotograf cekme dugmesine basınca deklansor sesi yok yani dugmeye basarken basıldıgına bakmanız lazım.yani sessiz foto cekiyor
    fotograf cozunurlugunu yazmıstım.cekilen fotograflar kesinlikle cihaz icindeki sd karta kaydolmuyor
    sadece cep telefonu galeriye kaydediyor.bu ilginc

cekilen videolar kesinlikle cep telefon galeriye kaydolmuyor.cihaz sd karta kaydoluyor

yani sadece videolar sd karta cihaza kaydoluyor.cekilen resimler degil

videolar cep telefonundan silinemiyor.sd kartı pc ye takarak silmek lazım

ayrıca videoları izlemek ve gormek icin wireless baglantısı sart.baglantı koparsa video izleme yarım kalır

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.