Şimdi Ara

yan aç kapa tuşu zil sesini açıyor ve susmuyor z2-z5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar arkadaşlar.çok garip bir durumla karşı karşıyayım.1 yıldır z2 kullanıyordum ve yan aç kapa tuşuna basılı tuttuğumda zil sesi çalmaya başlıyordu.ve bunu susturamıyorum. susturmak içinse kapatıp açmaktan başka çözüm bulamıyordum.
    bende buna istinaden telefonu eşime verdim ve dün z5 almış bulunmaktayım. uygulamalarımı z5 ede yükledim ve ne gariptirki ekran görüntüsü almak istediğimde bundada aynı sorun oluştuğunu gördüm.ve bende bütün uygulamalarımı sildim ama sorunu yine çözemedim.
    böyle bir sorunla karşılaşan varmı.?yoksa google hesabıma falan virüsmü bulaştı.
    lütfen yardım.

• Sorun çözüldü.
    Aliexpres uygulaması böyle bir sorun çıkartıyormuş. Telefonu sıfırladım. Ve eski ayarlarımı pc den yüklemedim .sadece fotoğrafları geri yükledim. Aliexpres uygulamasınıda yüklemedim. Ve sorun kalmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony xperia z serilerinde aliexpres uygulamasını kullananlarda aynı sorun varmı? sorun yoksa veya giderildiyse uygulamayı yeniden yüklemek istiyorum.
  • Bende de aynı sorun var ama aliexpress falan yok bende ne yapmak gerekir bilen var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.