Şimdi Ara

GALAXY S7 EKRANINI ÇATLATAN İLK GERİZEKALI <<BEN>>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu alalı daha 1 hafta oldu. Her sabah olduğu gibi yatakta biraz stalk yapıyım internette geziyim derken telefon elimden kayıp yatağın üst tarafından aşağı düştü. Tabi nasıl olsa yerler duvardan duvara halı olduğu için sorun yapmadım. Ama telefon yerden geçen kalorifer boruna takılıp tam borularla duvar arasında kalmış. telefon sağ alt köşeden vurmasına rağmen sağ tarafta hiç bir şey yokken sol alt taraftan ekranın ortasına doğru saçma sapan bir çatlama olmuş. Millet 3 metreden yüzüstü telefonu atıyor bir şey 20 cmden düşen Ekran da koruyucu yok çünkü telefonu aldığım vodafone bayi daha ellerine gelmediğini geldiği zaman takacaklarını söylediler ki 1 haftadır yok. Sonuç olarak S7 nin ekranını çatladın ilk gerizekalı olarak tebriklerinizi bekliyorum şuan. Sağolun.

http://i.hizliresim.com/7gadvL.jpg
    http://i.hizliresim.com/rM5pEa.jpg
    http://i.hizliresim.com/bDVpkj.jpg

• Oy Allah ne diyem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackUnkown

Oy Allah ne diyem

Valla hocam şuan ne derseniz razıyım anlatamam gülmekten başka bir şey gelmiyor elimden
  • İçim gitti lan
    Geçmiş olsun dostum bendede S6 Edge var elde durmuyor meret aşırı kaygan ve kırılmaya çok yatkın.
    Arabada yan koltuğa koyuyorum ani frende elim sağ koltukta hep
  • Geçmiş olsun.. Kötü yere düşmüş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gorilla Glass yalan olmuş. Geçmiş olsun.
  • sağolun hocam içim gitmedi değil ama olan oldu. ama hiç bir etkisi de rahatlıkla kullanabiliyorum

• geçmiş olsun, arada bir sadaka vermek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

geçmiş olsun, arada bir sadaka vermek lazım

Söylenmez böyle şeyler ama veriyorum da hocam eli bol bi insanım esirgemem de ama anlamadım gitti bende.
  • Allah göstermesin aman aman

• Geçmiş olsun... Aynı Konudan Bende Muzdaribim, Galaxy a7 2016 Aldım 2 Hafta oluyor. Aşırı Derecede Kaygan Elinden Akıp Gidiyor Cihaz. 2 Hafta Oldu Olmasına 3 Kere Harbi Sağlam Betona Düştü, Yan Metal Çerçeveleri Eziliyor Ama Ön ya da Arka tarafına Düşmesine Rağmen Ekrana Bişey Olmuyor Anlamadım gitti...

• quote:

Orijinalden alıntı: BahadirKycn

Geçmiş olsun... Aynı Konudan Bende Muzdaribim, Galaxy a7 2016 Aldım 2 Hafta oluyor. Aşırı Derecede Kaygan Elinden Akıp Gidiyor Cihaz. 2 Hafta Oldu Olmasına 3 Kere Harbi Sağlam Betona Düştü, Yan Metal Çerçeveleri Eziliyor Ama Ön ya da Arka tarafına Düşmesine Rağmen Ekrana Bişey Olmuyor Anlamadım gitti...

hocam o konuyu hiç açma millet 3 metreden atıyor drop test için hiç bir şey yok bende 20 cmden düşmeyle gitti
  • Allaha sukur 1 senelik s6 mi 10 cm den bile dusurmedim hemde ne kilif nede jelatin kullaniyorum bende yurek yemis dolasiyorum

• Canın sağolsun telefon için üzülmeye değmez. Allah kötü kaza bela vermesin. Benim lg g3 durduğu yerde çatladı elimden düşürüp kiraydim . İçim yanmazdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

Canın sağolsun telefon için üzülmeye değmez. Allah kötü kaza bela vermesin. Benim lg g3 durduğu yerde çatladı elimden düşürüp kiraydim . İçim yanmazdi

Sağolun hocam bu şekilde kullanmaya devam edicem artık. sizede geçmiş olsun

• Öncelikle geçmiş olsun hocam. Her zaman demişimdir, telefon tamamen şans işidir. Galaxy S2 mi 2011 de yüzlerce kez düşürdüm. Çerçeve ve kasa adına bir şey kalmamıştı gerçekten. Ama ekranında ve kamerasında çizik dahi olmamıştı. Kaç defa merdivenden yuvarlandı ve kaç defa otobüste kulaklığın kablosuna takılıp kapıdan inerken telefonumu da otobüsün dışına çıkardılar düştü yere. Ama şans dediğim gibi hiç bir şey olmadı. 2012 de s3 almıştım ekranında çizik dahi yok ama kasası paramparça hala ve çalışıyor babamda. Peder bey iyice canını okumuş düşüre düşüre kasanın arabadan inerken çok düşürmüş arabanın altına kaçmış arka kapak up uzun derin çiziklerle dolu hep. S4 20 defa falan düşürdüm en son o da merdivenden düştü ve ön kameranın kenarından ufak bi çatladı ama hiç gözükmüyor ufak da ezildi köşeleri. S5 sağlam düşmeden elden çıktı gitti S6 EDGE PLUS kullanıyorum şuan 5 defa düşürdüm. Her seferinde ekran üzerine düştü ve eğilirken gömlek cebinden düştü hepsinde de. Allaha şükür kılıf olduğundan bir şey olmadı kasasına. Ha bir de ilk aldığım gün arkadaşların nazarından olsa gerek bezelye yemeğinin içine düştü telefon saniyesinde çıkarttım telefonu sildim temizledim girişleri mikrofonu hoparlörü süpürgeyle çektim zehir gibi oldu

Note 2 mi de elimden yaklaşık 1.80m yükseklikten direk sekmeden ekran üzeri yere yapıştı ilk günü. Şıırraak diye bir ses geldi. Düşmesinin sebebi arkadaşımın arkamdan gelip beni havaya kaldırmak gibi salakça bir şaka yapmasıydı Allaha şükür bir şey olmamıştı. Şuan sadece S serisi kullanıyorum. S ile beraber Note serisi kullanmayı bıraktım. Cidden 2 telefonla uğraşmak şarj etmek çok zahmetli.

Umarım başka bir sorun yaşamazsınız hocam. Benim başımdan geçenler de bunlar okuyam olursa da teşeklürler Telefon tamamen şans işidir. iPhone daha sağlam HTC daha sağlam gibi şeyler söyleyenlere kulak asmayın. Samsung da sağlam değil. Hepsi aynı bo*un farklı renkleri

• quote:

Orijinalden alıntı: emirhancakir

Öncelikle geçmiş olsun hocam. Her zaman demişimdir, telefon tamamen şans işidir. Galaxy S2 mi 2011 de yüzlerce kez düşürdüm. Çerçeve ve kasa adına bir şey kalmamıştı gerçekten. Ama ekranında ve kamerasında çizik dahi olmamıştı. Kaç defa merdivenden yuvarlandı ve kaç defa otobüste kulaklığın kablosuna takılıp kapıdan inerken telefonumu da otobüsün dışına çıkardılar düştü yere. Ama şans dediğim gibi hiç bir şey olmadı. 2012 de s3 almıştım ekranında çizik dahi yok ama kasası paramparça hala ve çalışıyor babamda. Peder bey iyice canını okumuş düşüre düşüre kasanın arabadan inerken çok düşürmüş arabanın altına kaçmış arka kapak up uzun derin çiziklerle dolu hep. S4 20 defa falan düşürdüm en son o da merdivenden düştü ve ön kameranın kenarından ufak bi çatladı ama hiç gözükmüyor ufak da ezildi köşeleri. S5 sağlam düşmeden elden çıktı gitti S6 EDGE PLUS kullanıyorum şuan 5 defa düşürdüm. Her seferinde ekran üzerine düştü ve eğilirken gömlek cebinden düştü hepsinde de. Allaha şükür kılıf olduğundan bir şey olmadı kasasına. Ha bir de ilk aldığım gün arkadaşların nazarından olsa gerek bezelye yemeğinin içine düştü telefon saniyesinde çıkarttım telefonu sildim temizledim girişleri mikrofonu hoparlörü süpürgeyle çektim zehir gibi oldu

Note 2 mi de elimden yaklaşık 1.80m yükseklikten direk sekmeden ekran üzeri yere yapıştı ilk günü. Şıırraak diye bir ses geldi. Düşmesinin sebebi arkadaşımın arkamdan gelip beni havaya kaldırmak gibi salakça bir şaka yapmasıydı Allaha şükür bir şey olmamıştı. Şuan sadece S serisi kullanıyorum. S ile beraber Note serisi kullanmayı bıraktım. Cidden 2 telefonla uğraşmak şarj etmek çok zahmetli.

Umarım başka bir sorun yaşamazsınız hocam. Benim başımdan geçenler de bunlar okuyam olursa da teşeklürler Telefon tamamen şans işidir. iPhone daha sağlam HTC daha sağlam gibi şeyler söyleyenlere kulak asmayın. Samsung da sağlam değil. Hepsi aynı bo*un farklı renkleri

Hocam ayaklı felaket gibisin sende Benden baya şanslısın ama :D

• bi temperlicam takaydın belki kurtarirdi s7 nin gorilla4 kapli ekranini artik gecmisolsun sagligina birsey olmasin

• Geçmiş olsun hocam

• Tamamen şans işi hocam. S6 EDGE Plus ımı 1 ay önce hoparlörün cızırtı yapması, saçma sapan yerlere dokunması ve güneşin altında ekranın iç kısmında bir sürü leke olmasından dolayı servise verdim. REAR DEĞİŞTİRİLDİ GÜNCEL YAZILIM YÜKLENDİ TEST OK. yapılan işlem bu servis konusunda sadece işlerine geleni yapıyorlar. Ama Allah razı olsun kasayı da değiştirmişler kutusundan çıkardığımda sim kart yuvası içeri hafif göçüktü o da gitmiş oldu bu bahaneyle Ekran da ki lekeler için 5 kez aradım yüzlerce kez mailleştim ama her seferinde teknisyenlerimiz değişim çıkartmıyorsa biz bir şey yapamayız dediler. Ben değişim istemiyorum kronik bir sorunmuş bu alırken kusursuz satıyorsunuz paramın iadesini istiyorum dedim her seferinde ama nafile.. S7 Edge de gözüm kaldı satıp alasım var

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.