Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.038
Cevap
76
Favori
603.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Ersun Yanal bize gelse çok güzel genç oyuncu transferleri yapardı, bayılırdı fmci tayfa ona.

bu mesajdan 1 gün sonra 35 yaşında stoper aldı adamlar

Cenabetliğim her yerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan_aysen

Boyle guzel olurdu..

Chedjou-Dzemaili orta sahasının içinden geçerler bence.

• Muslera

Chedjou Serdar
    Linnes Carole

Selçuk Lucas

Podolski Sneijder Bruma

Dost

Yedekler; Cenk/Sabri/Hakan/Semih/Hamit/Dzemaili/Sinan/Endoğan/Yasin Öztekin/Eren Derdiyok/Berk İsmail

Gönderilecekler; Salih Dursun, Umut Gündoğan, Umut Bulut, Olcan Adın,Jem,Donk,Tarık
  • quote:

Boyle guzel olurdu..

Chedjou ve Dzemalli orta sahası 2. lig de kümeye oynar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scarfeys

quote:

Orijinalden alıntı: Patavatlı

Galatasaray sözlükteki gazeteci bir abimiz;

Wilmar Barrios > ön libero için scout ekibinin önerilerinden bir tanesiydi. deportes tolima takımında forma giyiyor. yaşı 22.

Lucas Leiva > kulübü liverpool ile anlaşmaya varılmış. oyuncu için anlaşma noktası yakın gözüküyor. eğer daha önce yaptığımız gibi anlaşılan oyuncuyu bekletme işine girmezsek kadromuza katmamamız için herhangi bir neden yok.

Gene aynı kişi Niasse için kiralık teklifi yaptığımızı söylemişti.

Rie'nin kalacağını, Sabri ile sözleşme uzatılacağını, Telles'in 6.5'a satılacağını vs çok önceden söylemişti. Duyumları gerçek.

kimmiş bu abimiz adı bahşet de biz de takip edelim.

Rerererarara'da quakerboy nickli abimiz.

Yanlış hatırlamıyorsam milliyette çalışıyodu, kulübe yakın bi isim.

• quote:

Boyle guzel olurdu..

Chedjou ne arkadaş hala chedjou yazıyorlar oraya

• Levia gelsin orta sahada Chedi görmeyelim
  • chedjou'dan ön libero olmayacağını daha hangi şekillerde ispatlamak gerekir, anlayamıyorum.

ayrıca bence şu an kadrodaki tek sağ kanat oyuncusu sinan gümüş. evet podolski, bruma ve yasin de zaman zaman sağ kanatta oynuyor, hatta bazen olcan ve sabri'yi bile gördük orada. ama orada oynamayı seven ve hak eden tek adam sinan gümüş bence.
    böyle bir durumda brumayı kendi favorisi olan sol kanada, podolski'yi de forvete çekmek gerekir diye düşünüyorum. iyi bir forvet alınırsa, bruma ya da sinan değil, podolski yedek kalmalı bence.
  • Danimarka kampına yetiştirirler umarım.
  • Oyuncuların maşallahı var , hepsi kilo vermiş , fit bir görünüm kazanmış, en net örneği sneijder , incecik kalmış adam , olcan adın da kamp başına göre kilo vermiş gibi
  • deniz.5 D kullanıcısına yanıt
    Haksız sayılmazsın....Fakat Sinan da Bruma da tam sezon formlarını henüz göstermediler...Bu arada Podolski'nin oynayıp oynamayacağına sadece kendi karar verir...Eğer geçen seneki performansını 55-60 dakikaya yayarsa hoca olarak da oyuncu olarak da onu bulunduğu yerden kesicek adam tanımıyorum...
  • Yine mi transfer yok beyler?

• Şahsen Jan Olde Riekerink'e güveniyorum ben.. Eksikleri görebiliyor,genç yetenekleri değerlendirmek istiyor,takıma katkı sağlıcak hamlelerde bulunmak istiyor,en önemlisi sistem ve taktik oturtmak istiyor gibi.
    Orta saha/Libero ve Forvet transferlerimizde olursa güzel bir sezon olucağını düşünüyorum bizim için.
    Umarım ki Camia,Klüp içindeki üst kişiler bu adamı kendi menfaatleri doğrultusunda harcamazlar,kendi isteklerine ters olan durumlar olursa diye..

• Sizce Takım bunu oynayabilir mi ?
  • Uzun zamandır GS başındaki en mantıklı adam. Geldiğinden beri hep en doğru kadroları çıkarıyor, seçimleri hep yerli yerinde.

Futbolu isimler oynanmıyor, bilgi, azim istikrar, ve samimi yaklaşım oynatıyor.

Bence uzun yıllar GS da kalmalı bu alçak gönüllü adam.

O italyan gerzeklerden çok daha stabil bir adam

• quote:

Orijinalden alıntı: PsYcHoO

Sizce Takım bunu oynayabilir mi ?

Kanatlar otobana döner hocam. Hem kanatlı hem de 3 defans çok zor. 3'lü defans varsa kanatlarda bekler olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plexicroma

quote:

Kanatlar otobana döner hocam. Hem kanatlı hem de 3 defans çok zor. 3'lü defans varsa kanatlarda bekler olmalı

3-4-3 kanatsız da oynanabiliyor....Tutturmuşlar kanat kanat....2-3 senedir araştırıyorum bu mevzuyu... kanat oyuncuları olup da kanat sistemini oynayamayan takımlarla dolu ligler...Doğru bir üçlü savunma ve gerektiğinde savunmanın arasına girmeyi beceren 3'lü orta saha bloğu her maç olmasa bile çok kullanışlı olabilir....

Bir ara bayen bu sistemi uyguladı ve mükemmel top oynadılar....

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Plexicroma

quote:

3-4-3 kanatsız da oynanabiliyor....Tutturmuşlar kanat kanat....2-3 senedir araştırıyorum bu mevzuyu... kanat oyuncuları olup da kanat sistemini oynayamayan takımlarla dolu ligler...Doğru bir üçlü savunma ve gerektiğinde savunmanın arasına girmeyi beceren 3'lü orta saha bloğu her maç olmasa bile çok kullanışlı olabilir....

Bir ara bayen bu sistemi uyguladı ve mükemmel top oynadılar....

Biz bayern degiliz ki. 3lu savunma oynamak icin sol ve sag kanadindaki adamlarin 90dakika git gel yapabilmesi lazim. Top rakipteyken 5, sendeyken 3 savunma seklinde oynanacak.

• Riekerink'i eksikleri görmesi şeklinde değerlendirmek doğru olmaz çünkü takımın eksikliklerini herkes biliyor zaten. Baskı anında, oyun sıkışmışken yapacağı hamleler ve oturtacağı felsefe önemlidir. Ben Beşiktaş maçının ilk yarısında ki gibi oynayan bir takım olacağını düşünüyorum, referans olarak o maçı alabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MağaraAdam

Oyuncuların maşallahı var , hepsi kilo vermiş , fit bir görünüm kazanmış, en net örneği sneijder , incecik kalmış adam , olcan adın da kamp başına göre kilo vermiş gibi

six pack bile yapmış olcan fotoğrafları vardı.
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.