Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.038
Cevap
76
Favori
603.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sneijder, sezon başı kampına 25 Temmuz'da katılmak istiyor. Yönetim, bugün kampa katılmazsa Sneijder'e para cezası verecek. (Sabah)

Kendini ne sanıyo la bu. Hic katılmasaydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardesim valla sasiriyorm ya sizin gibilere. Hangi haberi gorseniz inaniyorsunuz. Yeter yav sneijder kampa gec gelecekmis hadi ordan salak sacma bi haber hemen atlamayin ya bole bisey olabilrmi Allah askina. Medya el birligiyle bide saolsun yonetimimizle Galatasarayi bitiriyorlar. Simdi sira Sneijdere geldi. Sneijderi de bu tarz oyunlarla taraftarin gozunde kirletip yollatacaklar sonra muslera sonra podolski derken takimda adam akilli kimse kalmayacak. Adamlarin olayi bu zaten hala anlamadnz sizde ya gecen sene bir yaz boyunca melo nun haberini yaptilar ki melonun hatasi oldgnu kabul ediyorum ama melo gitti sneijderde gitsin muslerada gitsin kapatalim klubu

• Bu sene Bruma'nın yaptıkları

• Ya bizim transfer piyasası da çok hareketli, Hamit'i sportif direktör yapacakmışız falan.Bomba gibi geliyoruz!
  • quote:

Orijinalden alıntı: trouble48

Sneijder, sezon başı kampına 25 Temmuz'da katılmak istiyor. Yönetim, bugün kampa katılmazsa Sneijder'e para cezası verecek. (Sabah)

Kendini ne sanıyo la bu. Hic katılmasaydı

Eğer doğruysa haber cidden kaşıntısı var bunun.Gitmek istiyorsa bonservisini ödesin yada ödetsin gitsin, milletin tribi ile uğraşacak halimiz yok.Muslera ve Sinan hariç kimse umrumda değil zaten şu takımda, isteyen defolup gitsin.
  • Sneijder olayı doğruymuş ama dönüş tarihi abartı olabilir.

• SON DAKİKA | Galatasaray'da Hamit Altıntop'un sözleşmesi 1 yıl uzatıldı.

Şimdi bir şey yazacağım da günaha girmek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

SON DAKİKA | Galatasaray'da Hamit Altıntop'un sözleşmesi 1 yıl uzatıldı.

Şimdi bir şey yazacağım da günaha girmek istemiyorum.

kaynak:ntvspor
  • paşamızın istediği hoca da geldi iyice çiftliğe çevirirler artık takımı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twitter'da geçen seneye Sabri'ye konan tepki neden bu haramcıya konmadı?Millet ciddi ciddi bu herifin iyileşip top oynayacağını falan mı düşünüyor acaba merak ediyorum.Deli olacağım ya boş beleş adamları besliyor kulüp resmen, kimse de bir şey diyemiyor.
  • Emrah Başsan sağlık kontrolünden geçiyormuş.
  • Hamitle sozlesme uzatılmış daha ne kazansın bizden Bruma ve Dzemaili'nin geri dönmesi lazım Türkiye ligi için yeterli 2 oyuncu onların yanına 1stoper ve hızlı 1 forvet şart

• Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Sneijderi satıp ricardo alvarezi alsak iyi olur.

• Sneıjder'e tek laf ettirmeyen tayfa nerede ya? noldu ama kim haklıymış? durun daha bu sezon da yatacak istediği adamı da getirdi takımın başına zaten rahatınca bakacak aslan parçası.
  • Sneijder cok gec olmadan gitmeli. Ligin ortasında cok pisman olucaz.yunus mallı yada ricardo alvarez guzel olur.

• sneijder sadece bir kaç gün daha geç gelecek takıma göre. yukarıda ki ve diğer yerli seviciler çıldırmasın. sneijder bu takımın herşeyi muslera ile birlikte.
    hamit altıntop,maç başı olarak 1 sene daha sözleşmesi uzatıldı. medya da çıkan 1.6 avro geçen sene ki alacakları.
    emrah başsan ile anlaştık,hayırlı olsun.
    kranevitter sevilla'ya kiralanıyor. delaney veya johansen ikilisinden biri bize gelecek kesin olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal_Kastamonu

Klasik anadolu takimi kontraatak golcusu

Rodellegayi Premier ligte hic takip ettin mi ? Ben Wigan zamanindan beri takip ediyorum ve nasil bi futbolcu oldugunu biliyorum. Elmander bize Boltondan geldi neler yaptigini gorduk Rodellega kesinlikle anadolu topcusu degildir

• Hamit ile uzatıldıysa yazıklar olsun. Ha hamit ha sabri ikisi de aynı bunların. İnşallah sosyal medyadan falan tepki olur.

Acilen forvet + ön libero lazımken Emrah Başsan ile neden ilgileniyoruz anlayan beri gelsin
  • Rızıkın rızkını kesmek için forma almayıp maça gitmeyin. Rızkınızı rızıka vermeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezona teknik direktör Jan Olde Riekerink ile girme kararı alan Galatasaray yönetimi, transferler için de düğmeye bastı.

Alex Telles'i transfer etmek isteyen Porto kulübüyle pazarlık halinde olan galatasaray yönetimi 6.5 milyon Euroluk bohservis bedelinde ısrar ediyor.

Listesinde bir çok isim bulunan sarı kırmızılı yönetimin, telles'ten gelecek parayla daha rahat bir hamle yapmanın peşinde.

Teknik direktör Riekerink'in ön libero olarak düşündüğü ilk ismin ise, Atletico Madrid forması giyen Arjantinli Kranevitter, forvette ise Las Palmas'ta oynayan Willian Jose olduğu öğrenildi.

Atletico Madrid ile 1 yıllık sözleşmesi bulunan Kranvitter'i 1 yıllığına kiralamak isteyen yönetimin, bu konudaki girişimlerini sürdürüyor.

Geçtiğimiz sezonu Las Palmas formasıyla tamamlayan Willian Jose için ise yöneticilerin, nabız yokladığı belirtiliyor.

Akhisar Belediyespor'da attığı gollerle dikkat çeken Rodellega da Galatasaray'ın listesindeki isimlerden. Rodellega'yı bekleten sarı kırmızılı yönetim, Willian jose'den gelecek yanıta göre harekete geçecek.

Kadroda önemli değişikliklere gitmesi beklenen Riekerink'in, bütçesi düşük ancak genç ve iştahlı isimlerden oluşan bir takımı sahaya sürmek istediği belirtiliyor.

Aynı zamanda Adam Sazlai için 2.5m bonservis teklif etmişisiz. Sabri'nin sözleşmesini 1 sene daha uzatacaklar, hamit uzatıldı zaten maç başı.

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.