Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.038
Cevap
76
Favori
603.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lucescu bu adamın yollanmasına neden izin vermiş ki? Bence gayet iyi bir oyuncu.

Yalnız yıllık aldığı parayı görünce elim ayağım titredi. 20 m€ ne demek abi bu Çinliler insan mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayrimenkullere karşılık Özbek yönetimine federasyondan 40 Milyon TL ve yayın gelirlerinden "Artı" 60 Milyon TL hibe edilecek, diğer kulüpler gibi vergi borçlarımızın bir kısmı silinecek. Yüklü bir sponsorluk anlaşması imzalayıp bu sene elimizi rahat ettirecekler.
    Neden ?

Çünkü milyar dolarlık Riva'yı 200 Milyon dolara kapattılar.

Geçmiş olsun beyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FATAL1TY`

quote:

Orijinalden alıntı: armindotuenabangnabruma

Queen
    1. Mesajımda -pato genç değil 2008 den beri piyasada dedim sonra çıktın ordan sen ona yaşlımı diyorsun dedin
    2. Mesajımda -yaşlı demediğimi sadece genç olmadığını artık gelisemeyecek yaşta olduğunu söyledim senin verdiğin cevap patoyu getirmek büyük iş ilgilendiğimiz rodallega 31 yaşında Selçuk 31 yaşında vs. dedin

Bak ben pato gelmesin veya kötü oyuncu demiyorum Selçuk umut podolski sneijder genç demiyorum benim dediğim PATO 2008 DEN BERİ PİYASADA 27 YAŞINDA BUNDAN SONRA KENDİNİ GELISTİREMEYECEK BİR OYUNCUDUR

Eğer tekrar cevap yazacaksan mesajımı farklı yerlere çekme

@armindotuenabangnabruma Yok uzatmayacağım gerek yok. Sizin forvet adaylarınız kim mesela ? Yanlış anlamayın sadece merak ettim.

quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

JPK geri dönsün rotasyon da iş yapar yazıldığı kadar kötü bir futbolcu değil.

@asosyal yaratik BOATENG`i beğenmeyen birinden gelen bu öneri beni şaşırttı ve üzdü açıkçası.

Son kez cevap veriyorum pato gelse hayır demem benim söylediğim adam genç değil diyorum genç değil

Bak yaşlı demiyorum kötü demiyorum ne diyorum GENÇ DEĞİL 8 YILDIR PIYASADA

Bu 4. Mesajım birdaha cevap yazmayacağım zaten yazsamda o beyninin süzgecinden geçmiyor

• armindotuenabangnabruma A kullanıcısına yanıt
    quote:

Son kez cevap veriyorum pato gelse hayır demem benim söylediğim adam genç değil diyorum genç değil

Bak yaşlı demiyorum kötü demiyorum ne diyorum GENÇ DEĞİL 8 YILDIR PIYASADA

Bu 4. Mesajım birdaha cevap yazmayacağım zaten yazsamda o beyninin süzgecinden geçmiyor

@armindotuenabangnabruma 17 yaşındaki biriyle PATO`yu tartışıyorum hata bende fake üye misin nesin kaybol.
  • Rodelleganın sözleşme fesih süresi saat 17de bitti filan diyolar doğrumu bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Maestro

Rodelleganın sözleşme fesih süresi saat 17de bitti filan diyolar doğrumu bu ?

23.59'da biter öyle birşey olsa.
  • Galiba bugün sabrinin sözleşmesi sona eriyor.Kurtulursak ne mutlu bize

Tarık,umut,Selçuk,jpk,Eray ;bunlardan da en acil zamanda kurtulmamiz lazım

• cacares boştaymış . chedi satıp onu almamız lazım.
  • rodallega savunmaya pek uğramaz arkadaşlar, sağlam bir ön libero gelmezse defansta yine sıkıntılar yaşayabılırız.
  • FATAL1TY` kullanıcısına yanıt
    Lan beyninde problem mi var pato yu tartışan kim? Adama genç dedin bende genç değil diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: trouble48

cacares boştaymış . chedi satıp onu almamız lazım.

caceres dizinden sakatlanıp operasyon geçirdi, yeni sezona fit bir şekilde yetişmesi zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: komedi6

quote:

Orijinalden alıntı: trouble48

cacares boştaymış . chedi satıp onu almamız lazım.

caceres dizinden sakatlanıp operasyon geçirdi, yeni sezona fit bir şekilde yetişmesi zor.

hocam chedjou da her sene sakatlanıyor.
  • armindotuenabangnabruma A kullanıcısına yanıt
    quote:

Lan beyninde problem mi var pato yu tartışan kim? Adama genç dedin bende genç değil diyorum

@armindotuenabangnabruma Son kez yazıyorum bak ben de. Lan lun etme terbiyeni takın Ramazan Ramazan adamın canını sıkma. Mübarek ayda kimsenin kalbini kırmak istemiyoruz millet kendi kaşınıyor.
  • São Paulo, geçen sezon Porto`dan kiraladığı MAICON`u 6.000.000 € karşılığında transfer etti.

Juventus, Martín CÁCERES`le sözleşme yenilenmediğini ve oyuncunun serbest kaldığını açıkladı.

• Foruma giriyoruz Sao Paulo'nun transfer haberlerini okuyoruz, bu nasıl iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Foruma giriyoruz Sao Paulo'nun transfer haberlerini okuyoruz, bu nasıl iş.

@ferrotello TELLES`in takasında bu adam kullanılabilirdi saçma sapan adamları verecekler şimdi bizimkiler de yok demez zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FATAL1TY`

quote:

Foruma giriyoruz Sao Paulo'nun transfer haberlerini okuyoruz, bu nasıl iş.

@ferrotello TELLES`in takasında bu adam kullanılabilirdi saçma sapan adamları verecekler şimdi bizimkiler de yok demez zaten.

Defans'a Serdar alındı zaten, Chedjou falan satılmadan başka bir stoper transferi olmaz. Bizimkiler de düşünmemiştir bile takasta, bizimle ismi geçmedi hiç duyduğum kadarıyla. Telles konusunda da daha önce de dediğim gibi oyuncu takaslanacaksa umarım Josue veya o Koreli forvet olur.

• quote:

Defans'a Serdar alındı zaten, Chedjou falan satılmadan başka bir stoper transferi olmaz. Bizimkiler de düşünmemiştir bile takasta, bizimle ismi geçmedi hiç duyduğum kadarıyla. Telles konusunda da daha önce de dediğim gibi oyuncu takaslanacaksa umarım Josue veya o Koreli forvet olur.

@ferrotello CHEDJOU umarım satılır. Tam zamanı çünkü kalırsa işimiz var valla...

• Transfer haberi değil ama geçen gün patlamanın olduğu gece işte ekşi de burda falan bir sürü Survivor izleniyor hala ya da işte FTnin dediği milletçe hazırlanamadık lafını kullananlar falan görmüştüm.Neyse nasıl bilinçaltı olduysa rüyamda FT Gsnin başına geçiyordu bunu da canlı yayında Survivor da yapıyorlardı Acun işte 10dan geri falan saymaya başladı herkes İmparator İmparator diye ritim falan tuttu
  • Rodallega işi yattaı galiba beyler, hala kap olmadığına göre?
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.