Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.037
Cevap
76
Favori
603.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RoLaN

quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Burak'ı satıp Eren'i almaları skandal olur Burak Eren'den çok daha iyiydi Burak'ı satıyorsan ondan daha iyisini getireceksin. Eren bu takımda gol kralı olabilir ama oda Burak gibi kimseyi memnun etmez. Burak'ta 2 kere gol kralı oldu ama tekniği, ofsayttan çıkmaması malum. Şu da bir gerçek ki burak tek forvet oyuncusu değildi adamı tek forvet oynatarak hem takımı hem kendisini yaktık. torres nasıl çift forvette kendisini bulduysa bu sezon burak'ta en iyi performansını hep çift forvette vermiştir.

kardeş sen maçları nasıl izliyorsun anlamadım ki.hadi diyelim burak ile eren in kalitesini tartışmaya açtın da fernandao ile kıyaslama bari.ayrıca burak ın nasıl oynamak istediğini bile çözememişsin bunca yıldır.dikkat et burak sürekli tek forvet oynadı,trabzonda da g.saray da bunu istedi ve o yüzden bu kadar gol attı.çift forvet asla yapamadı.elmanderle de olmadı drogba ile de sürekli tek oynamak istedi.
    g.saray burak yaktı geçen yıl,iyi bir sporcu ve profesyonel ama asla 1.sınıf bir golcü de olmadı.geçen yıl ligde eren de cenk tosun da,mario gomez de,samuel eto da,rodellega da buraktan daha iyi forvetlerdi.

Sen eren burak'tan ve fernandao'dan iyi diyorsan diyecek bir şeyim yok. Sen bu takıma yakıştırıyor olabilirsin ama ben Eren'in Galatasaray forveti olmayacağını düşünüyorum. Attan inip eşeğe binmeye gerek yok düne kadar drogba burak vardı eldeki çöpleri de temizledikten sonra eren gibi ortalama bir forveti gidip almasınlar bir zahmet.

• Emrah Başsan için maaş 100bin Euro diyorlar. Engin Bekdemir ve İrfan Can Kahveci haberleri de var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Emre Mor kesinlikle kariyerine yurt dışında devam etmeli bence Almanya ya da İngiltere ligine gitmeli diye düşünüyorum.

Zaten bizim ülke genç ve yetenek düşmanı olduğu için gelse de oynatmazlar.5 maçta 1 oynatırlar, adam kenarda körelir gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: hiboyksl

Emrah Başsan için maaş 100bin Euro diyorlar. Engin Bekdemir ve İrfan Can Kahveci haberleri de var.

engin'nin alt yapısı mükemmel yanlız.
  • Maaş olayına düzenleme gelmesi lazım artık.Beşiktaş şu anki kadrosu ile GS'nin yarısı kadar maaş veriyormuş topçularına.Muslera hakeder verilir,şino takımda tutmak için verilir ama Sabri,Yasin,Donk gibi adamlar ne diye bu kadar para alır?

Hele Yasin denen herif bir halta yaramaz hala maaş zammı ister.Ha birde otelci Hamit var ''ne yani verilen maaşı almayayım mı'' diyen çok bilmiş.Herif yattığı yerden cukkaladı.
  • hamit ve sabri nin yarın itibariyle kontratları bitiyor, bu yıl aldıkları maaş 5m euro
    fb gökhanın bile gözünün yaşına bakmıyor ama biz gidip sabri ile yine ıvır zıvır maddelere parayı bölerek 2m luk anlaşma tekrar yaparız
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

hamit ve sabri nin yarın itibariyle kontratları bitiyor, bu yıl aldıkları maaş 5m euro
    fb gökhanın bile gözünün yaşına bakmıyor ama biz gidip sabri ile yine ıvır zıvır maddelere parayı bölerek 2m luk anlaşma tekrar yaparız

Ya artık şu takıma potansiyelli adam değil hazır adam alsınlar. sonra diyorlar ki fener niye şampiyon olmasa bile ligi 2.bitiriyor. adamlar bebe topçu almıyor gidiyor hazırını alıyor da ondan. biz altyapıdan evlatlarımız gelişecek diye 10 senedir bekliyoruz yok semih yok emre yok sabri yok bruıma yeter artık temizleyin hepsini bıktık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

hamit ve sabri nin yarın itibariyle kontratları bitiyor, bu yıl aldıkları maaş 5m euro

Ya artık şu takıma potansiyelli adam değil hazır adam alsınlar. sonra diyorlar ki fener niye şampiyon olmasa bile ligi 2.bitiriyor. adamlar bebe topçu almıyor gidiyor hazırını alıyor da ondan. biz altyapıdan evlatlarımız gelişecek diye 10 senedir bekliyoruz yok semih yok emre yok sabri yok bruıma yeter artık temizleyin hepsini bıktık.

yok ucuza oynatsak gam yemeyeceğim sabri 2.2m euro aldı bu yıl rakama bak,yabancı sınırı 11 iken yapıldı bu kontrat
    tarık yabancı sınırı 5 iken 1.4 alıyor diye sabriye zam yapıldı, sabri ye zam değil tarık ı yekta gibi anlaşıp göndermeye uğraşın

ben yıllardır diyorum gs gibi bir takım ilk 11 e oyuncu alıyorsa bu oyuncu senden 3m maaş istemiyorsa çöptür rotasyon topçusudur. ilk 11 i adam gibi yap ondan sonra kalan yedekleri istediğin gibi scoutmuş evlatmış doldur

• hamit bundan boyle en kotu sozlerle hatirlanacak. Seni asla ozlemeyecegiz hamit. Yolun da acik olmasin.

sabriden de kurtulursak degmeyin keyfime
  • Galatasaray yönetimi, bu hafta içi Jorge Sampoli'yle görüşecek.(LigTV)
  • quote:

Tribun Dergi @tribundergi
    Galatasaray yönetimi yeni teknik direktörünü 1 Haziran'da açıklayacak.

Takip etmem güvenmem de kim fısıldadı da yazdılarsa böyle yalnız tweet altındaki yorumlara gül gül öldüm
  • nerde forvet transferi artık bu yıl da 6.lığa mı oynayacağız gibi gözüküyor dursun başkan istifa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

quote:

Tribun Dergi @tribundergi
    Galatasaray yönetimi yeni teknik direktörünü 1 Haziran'da açıklayacak.

Takip etmem güvenmem de kim fısıldadı da yazdılarsa böyle yalnız tweet altındaki yorumlara gül gül öldüm

bu yönetim bir tarih veriyorsa o tarihte bir cacık açıklanmaz.
  • Gençlerbirliği Vedat Muriqi'yi almış 500 bine tutarsa sudan ucuz biz alsak nasıl olurdu acaba. Umut'tan daha mı kötü ki ?
  • Umarım Puel gelir yanında Ben Arfayı da getirir

• Aspor Alex Song diye haber yapmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Aspor Alex Song diye haber yapmış.

Bonservisi bitiyorsa bi ihtimal gelme ihtimali var bence
    Çok iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Aspor Alex Song diye haber yapmış.

Bonservisi bitiyorsa bi ihtimal gelme ihtimali var bence
    Çok iyi olur.

Kiralık diyor, tabi asıl kaynak fotomaç haberin, aspor, fotomaç hepsi aynı dok.
  • TD adayları kim beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

TD adayları kim beyler?

Dnipro'yı bırakan
    Nice'ı bırakan
    Sampaoli
    Terim

Ben yakında bir isimle anlaşmalarını beklemiyorum, baya ağırdan alacaklar gibi.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.