Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.038
Cevap
76
Favori
603.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tadeon

quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Yarın kupayı alırsak Riekerink %100 devam eder.

Riekerink maaş attırımını kabul etmedi, teknik direktörlük için yeterli olmadığını açıkladı. Sezon sonu kendi alanı olan altyapıya geçmek istediğini de söyledi.
    Adamın yaptığı işe saygısı var, iş ahlakına sahip. Zaten Sneijder, Van Der Wiel, Huntelaar gibilerini keşfedip Suarez gibilerini takımına transfer ettiren Riekerink'in scouting altyapısı çok sağlam, Fransa ve Hollanda'dan 2-3 tane genç transfer bekliyorum.

Yarın kupayı alırsak düne kadar bu adama söven hor gören tüm sosyal medya ergenleri bu adama hocammm mocam ayakları çekecek yağlıyacak ballayacak göklere çıkaracak yönetim de bakacak taraftar bu adamı istiyor rikerink'i bir şekilde devam etmesi için ikna edecekler dursun çapsızı da hoca aramaktan kurtulurum diye göbek atacaktır.
  • Rie karakter olarak iyidir ama Galatasaraya istediğimiz katkıyı veremez. Bize agresif hoca lazım biraz. Yarın ki kupayı alırsa da benim için bir şey değismez. Rie değişmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Riekerink maaş attırımını kabul etmedi, teknik direktörlük için yeterli olmadığını açıkladı. Sezon sonu kendi alanı olan altyapıya geçmek istediğini de söyledi.
    Adamın yaptığı işe saygısı var, iş ahlakına sahip. Zaten Sneijder, Van Der Wiel, Huntelaar gibilerini keşfedip Suarez gibilerini takımına transfer ettiren Riekerink'in scouting altyapısı çok sağlam, Fransa ve Hollanda'dan 2-3 tane genç transfer bekliyorum.

Yarın kupayı alırsak düne kadar bu adama söven hor gören tüm sosyal medya ergenleri bu adama hocammm mocam ayakları çekecek yağlıyacak ballayacak göklere çıkaracak yönetim de bakacak taraftar bu adamı istiyor rikerink'i bir şekilde devam etmesi için ikna edecekler dursun çapsızı da hoca aramaktan kurtulurum diye göbek atacaktır.

Teknik direktör öyle de değişecek böyle de, bu işin kaçarı yok. İlgilendiğimiz bikaç isim kupa finalini bikaçı da sezon sonunu bekliyor, daha 15-16 sezonu bitmedi. Umarım alternatifte tuttukları yerli ve vasıfsız birisiyle anlaşmazlar.

• Riekerink'in altyapıyı kısa vadede biraz toparlayabileceğini uzun vadede ise duzeltebilecegini düşünüyorum ben Futbol takımından ümidi bir kaç sezonluguna kestim en azından altyapıyı düzeltsin.

• Riekerink takymy gelecek sezon da yönetsin diyenler neyin kafasyny ya?yyor? Adamy ?uan zorunluluktan as takymyn ba?yna verdik, yoksa bu i?i yapabilece?inden de?il yani. Kupa finalinden sonra bu i?ten anlayan bir teknik direktörle anla?yp hayati bir iki bölgeye transfer yapmamyz gerekiyor. Umarym Türk teknik direktör getirmezler. Fatih Terim, Ersun Yanal, Aykut Kocaman, ?enol Güne?, Hamza Hamzao?lu... Bunlar dy?yndaki ligdeki bütün Türk teknik direktörler çöp. Bunlardan takyma geri getirebilecekleri tek ki?i Fatih Terim. Onu da getirirlerse kimsenin itirazy olmaz zaten.
  • Dursun'un iş bilmezliği, ve kafa yapısı bizim taraftarada bulaşmış Riekerink Denizli gibi facia olmadı, evet doğru ama bu adam altyapı hocası teknik direktör değil.

Onun dışında ömrü hayatımda ilk defa transfer sezonu için heyecanlanmıyorum. Yeni İnamoto Barış Özbek Carruscalara hazır olun.
  • Başakşehir eren albayrak'ı almış bedelsiz. şu adamı gidip ikna edip bedava alamıyorsak bitmişiz. bu zihniyet ile sol bekte olcan ve onun gibilerini çok izleriz daha. Galatasaray şu an sahipsiz Allah yardımcımız olsun.
  • Beşiktaş veli kavlak'ı satıyormuş makul fiyata alınabilir ben beğeniyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Teknik direktör öyle de değişecek böyle de, bu işin kaçarı yok. İlgilendiğimiz bikaç isim kupa finalini bikaçı da sezon sonunu bekliyor, daha 15-16 sezonu bitmedi. Umarım alternatifte tuttukları yerli ve vasıfsız birisiyle anlaşmazlar.

Kesinlikle Riekerink altyapıda devam etmeli. Sizin de belirttiğiniz gibi bize agresif hoca lazım. Otoriter ve agresif bi hoca ile takım uçmasa da toparlanacaktır.
    ZTK Finali kazanılsa da kaynedilse de dursun özbek yönetimi değişmelidir..
  • quote:

Beşiktaş veli kavlak'ı satıyormuş makul fiyata alınabilir ben beğeniyorum.

kiradan gelecek furkan daha fazla katkı verir, senin o beğendiğin veli olsa bjk zaten satmaz
  • Bruma'nın transfermarkt değeri 5 milyona düşmüş, baya olmuş olabilir düşeli, ama ben daha yeni fark ettim.
  • Riekerinkle yola devam edilirse çok büyük yanlış olur. Takım ilk 5'te olmak zorunda olduğunu öğrenene kadar hiç galibiyet alamamıştı. Dönsün alt yapıya işi de o zaten böyle saçma romantikliklere gerek yok bu adam yapamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Bruma'nın transfermarkt değeri 5 milyona düşmüş, baya olmuş olabilir düşeli, ama ben daha yeni fark ettim.

7nisanda düşmüş bize geldiğinden 10 du, emrah başsan 4.6 bu arada
  • Fatih Terim diyolar hala.Adnan Polat çağırdığı zaman boşta olmasına rağmen gelmedi adam.Terim hiçbir zaman altından kalkamayacağı işe girmez.Para yok kadro ortalaması yaşlı başta doğru düzgün yönetim yok.Terim yaş tahtaya basmaz.Uyanın rüyanızdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dirk Nowitzki

Fatih Terim diyolar hala.Adnan Polat çağırdığı zaman boşta olmasına rağmen gelmedi adam.Terim hiçbir zaman altından kalkamayacağı işe girmez.Para yok kadro ortalaması yaşlı başta doğru düzgün yönetim yok.Terim yaş tahtaya basmaz.Uyanın rüyanızdan.

Terim bu eldeki kadroya bir kaç takviyeyle taş gibi hücum takımı çıkarır. Doğru düzgün yöneticinin olmaması daha iyi terim için. Dursun'u rahat kullanır istediğini yaptırır sözü geçer yani. Keşke gelse de futbol branşını sadece Fatih Terim'e emanet etsek.
  • quote:

Fatih Terim diyolar hala.Adnan Polat çağırdığı zaman boşta olmasına rağmen gelmedi adam.Terim hiçbir zaman altından kalkamayacağı işe girmez.Para yok kadro ortalaması yaşlı başta doğru düzgün yönetim yok.Terim yaş tahtaya basmaz.Uyanın rüyanızdan.

Bu takımın iskeletini Fatih Terim kurdu zaten renktaş. Muslera-Chedjou-Sneijder-Podolski(o dönemler çok istiyordu)-Bruma-Selçuk

4 sene önce geldiğinde şu isimlerden hangisine sahiptik renktaş ? Gayet güzel futbol oynuyorduk buna rağmen.2-3 takviyeyle taş gibi hücum takımı olur bence bu iskeletten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Bruma'nın transfermarkt değeri 5 milyona düşmüş, baya olmuş olabilir düşeli, ama ben daha yeni fark ettim.

7nisanda düşmüş bize geldiğinden 10 du, emrah başsan 4.6 bu arada

Bize geldiğinde 1-2 var ya da yoktu, biz 11 falan bayılınca bonservise, bize geldikten bir süre sonra 10a çıktı, gayet net hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slymndgn

quote:

Bu takımın iskeletini Fatih Terim kurdu zaten renktaş. Muslera-Chedjou-Sneijder-Podolski(o dönemler çok istiyordu)-Bruma-Selçuk

4 sene önce geldiğinde şu isimlerden hangisine sahiptik renktaş ? Gayet güzel futbol oynuyorduk buna rağmen.2-3 takviyeyle taş gibi hücum takımı olur bence bu iskeletten.

4-5 transfer kim gelirse gelsin şart zaten.Fatih Terim takımı düzeltir ama geleceğini sanmıyorum.Milli takımda işler iyi gidiyor.Sonuç ne olursa olsun kimse niye başarısız oldun diyemez.Fransa'ya gideceğimize kim inanıyordu ki? Önünü görmek ister bence.Bizde her haliyle rezil bir yönetim var.Formaya basılan tek yürek tek bilek sloganından, sözleşme yapılıp oynatılamayan oyuncuya kadar her işleri rezil.Bu kadar rezilliğe rağmen Hamzaoğlu ile ayrılma sebebi Umut hakkında sözleşme uzatacağız söylemi oldu. Terim bu kadar problemli bir adamın yönetiminde kesinlikle gelmez.Gelirse yönetim değişirse gelir.
  • İster inanın ister inanmayın bazı duyumlar aldım.Kaynağıda sağlam.
    Kupayı alırsak %70 JOK ile devam edilecek.JOK gitse dahi yerine gelen hoca onun ayarında olacak.
    DÖ yönetimi sportif başarıdan çok ekonomiyi düzeltmeyi düşünüyorlar bunun için de Avrupa'ya gidilemezse yapılacak transferler maliyeti düşük ve orta seviyeli Bilal Kısa,Umut Bulut gibi oyuncular olacak.
    Seçim konusu şuan gündemde olan bir konu eğer kupa gelmezse %60 ihtimalle seçime gidilecek gibi duruyor lakin DÖ takımda kalmaya kararlı gibi duruyor en kötü ihtimalle Ali Dürüst'ü başkan adayı olarak çıkarıp kendisini yönetim kuruluna sokmaya çalışacak diye duyumlar aldım.
  • UlubatlıSouness1905 kullanıcısına yanıt
    Kupa finalinden sonra uplarsınız.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.