Şimdi Ara

Çabuk, Medal of Honor Pacific Assault Ücretsiz!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •   
         Origin hesabınız varsa EA'in oyunculara ısmarladığı bir oyunu daha kütüphanenize ekleme zamanı geldi. İkinci Dünya Savaşı'nın pasifik cephelerini konu alan Medal of Honor Pacific Assault ücretsiz olarak sunuluyor.

Bir zamanlar FPS'lerin İkinci Dünya Savaşı'na odaklandığı günlerden kalma yapım, Allied Assault(2002) kadar iyi olmasa da ortalama bir oyundu ve 2004 yılında çıkmıştı. Medal of Honor serisi devam edecek mi bilmiyoruz ama eğer oynamadıysanız ve o zamanları özlüyorsanız sizin için güzel bir fırsat diyebiliriz.

Ücretsiz oyuna sahip olmak için Origin hesabınıza girerek mağaza sayfasından oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Ama çabuk olmanız gerekiyor zira EA'in bu kampanyaları ne zaman biter hiç belli olmuyor. Oyunu bir kere eklediniz mi bir daha sürekli olarak hesabınızda kalacak.

• Allied assault kadar iyi olmasa ne demek ? Oynadığım belkide en güzel 2.dünya savaşı oyunuydu

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Candaroglu37

Allied assault kadar iyi olmasa ne demek ? Oynadığım belkide en güzel 2.dünya savaşı oyunuydu

Güzel olmasına güzeldi ama AA türünün gelmiş geçmiş en iyi oyunlarından hatta en iyi oyunuydu diyebilirim.

• Aldım, Teşekkürler

• Bu grafiklerle üstüne para verseler oynamam. Warfighter'i verseydiler keşke.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allied Assault benim için çok özel bir oyundu. Kesinlikle tek oyunculu olarak düşünüldüğünde birinci şahıs nişancıda oynadığım en iyi 2. dünya savaşı oyunu ve en iyi savaş oyunlarından birisiydi. Ama Pacific Assault'un hakkının yendiğini düşünüyorum. Ortalamanın üzerinde bir deneyim yaşatıyordu.

• Medal of Honor Pacific Assault benimde oynadığım en iyi oyunlardan bir tanesiydi.

• Efsane oyundu zamanında çok almak istemiştim ama alamamıştım şimdi de ücretsiz dağıtıyorlar oyunu oynayıp bitirmiştim ama bir FPS sever olarak kesinlikle kütüphanemde olmalı :)

• quote:

Orjinalden alıntı: S. Hawking

Bu grafiklerle üstüne para verseler oynamam. Warfighter'i verseydiler keşke.

Peki.

• Aslında bu sene gelebilir belki bu seri. Titanfall gelecek battlefield geçmiş teması ile geliyor. Medal of honor da günümüz teması ile gelip herkesin istediğini verebilir EA.

• Ekleyelim hemen

• Askerlikte kardeşliğin ne denli önemli olduğunu bu oyunda öğrendim. Çakma BF ayarındaki Warfighter ile değil. Süper oldu hemen aldım, hafta sonu iş çıkışı başlarım tekrar.
  • Yav adam akıllı bi şeyi de vermiyo şu ea. BF3 verdiler o da bende zaten vardı,origin hesabımdaki tek oyundu hatta, onu ücretsiz verdiler :/

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ben de Ea ne zaman yeni oyunu verecek diye düşünüyordum. Haber için teşekkürler.

• Hemen gideyim de tost makineme indireyim.

• 6 cd yükledim tıkladım donuyo...

aradan 2yıl geçti tıkladım (yeni sistem tabi) açtım...

ve sildim...

ve aradan 10 yıl geçti ve oyun bedava...

pfff kafamda deli sorular...

kotama yazık diyorum sadece :)

• Nostalji için indirilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba online oynama şansımız olacak mı ?
  • eyvallah ekledim.

• origin indireyim hemen
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.