Şimdi Ara

Carrefoursa.com'dan BKM Express ile 150 TL Alışveriş Yapan Herkese 30 TL İndirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
6
Favori
3.191
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanya, 25.03.2016 -25.04.2016 tarihleri arasındawww.carrefoursa.com’dan BKM Express ile tek seferde yapılan, 150 ve üzeri teslimli alışverişlerde anında 30 TL indirim kazanılacaktır, carrefoursa.com mobil uygulamada kampanya geçerli değildir. Kampanya ilk 2.500 işlem için geçerli olacak ve aynı kullanıcı (üye) kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilecektir. Bu kampanya, BKM Express üyesi bankaların kampanyalarıyla birleştirilebilir. BKM ve CarrefourSA’nın, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

• Carrefoursa internet sitesinde banka karti geciyor muydu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kombolar bekleniyor :)

• bkm sanal kart ile ödemeyi kabul etmiyor.

• avantis A kullanıcısına yanıt
    BKM için sanal kart niye tanımlıyorsunuz ki :)

• sakurek kullanıcısına yanıt
    180 liralık sepet oluşturursanız 30tl carrefour puan yüklü kart geliyor. Ayrıca avantjix %4.5 var.Hatta Akbank Market kampanyasından 100 liraya 10 chippara var.

• GOXIN G kullanıcısına yanıt
    150 tl alışveriş yapsak 2 kampanya aynı anda kullanılmıyor mu ?

sonuçta biri carrefour kampanyası diğer bkm diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KİNJO -- 25 Mart 2016; 11:51:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

180 liralık sepet oluşturursanız 30tl carrefour puan yüklü kart geliyor. Ayrıca avantjix %4.5 var.Hatta Akbank Market kampanyasından 100 liraya 10 chippara var.

Şunu da hatırlatalım hocam aynı üründen 3-4 taneden fazla alırsanız siparişiniz büyük ihtimalle iptal edilir ve avantajix kazanamazsanız. Geçen hafta %15 indirimdeyken 5 tane yağ aldım toplu alım diyerek iptal edildi.
  • GOXIN G kullanıcısına yanıt
    Normal garanti bonus ile ödemeyi de kabul etmedi. Parafcard kullandım.

• Turkiyenin her yerine gönderim yapıyorlar mı acaba bilen var mı arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: replamed

Turkiyenin her yerine gönderim yapıyorlar mı acaba bilen var mı arkadaşlar?

hayır
    bölgesel çalışıyorlar bir ilde her yere bile gönderilmiyor

• Haber veren arkadaşa teşekkürler şu 180 liralık sepete 30 liralık Carrefour kart kesin mi acaba ona göre Axess ile bir kombo yapıcam?

• avantis A kullanıcısına yanıt
    Sanal kartın olmaması doğal ama diğerine bir şey diyemiyorum anlık bir hata olabilir.

• cameler11 kullanıcısına yanıt
    Avantajix için geri ödeme yapmıyorlar ama normal siparişi iptal etmemeleri gerekiyor. Mh ile görüşülebilir.

• KİNJO K kullanıcısına yanıt
    Orası biraz muallakta , teslimat sırasında anlayacağız ne olacak. Sonuçta ben carrefourdan 150 liralık alışveriş yaptım. Ödemesinde indirim yaptırmış olabilirim carrefouru bağlamaması lazım. Sonuçta bkm'nin carrefoura 150 lira ödemesi gerekiyor, benden 120 çekti diye oraya 120 vermiyordur diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hidolgoo

Haber veren arkadaşa teşekkürler şu 180 liralık sepete 30 liralık Carrefour kart kesin mi acaba ona göre Axess ile bir kombo yapıcam?

hafta sonu kampanyasını yapmadıysan yarın ver

• quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

50 tl alışveriş ve üstüne %10 puanmı ne veriyordu Carrefoursa acaba buda kombolanıyor mu ki?
  • rageofdynax kullanıcısına yanıt
    O konuda bir bilgim yok.

• 5.1 kg kusbasi et aldim 122.5 tl tuttu
    Iptal olmaz sanirim..

• Ayrıntılara dikkat

ilk 2500 kişi demekte dikkat edin

Bu mesaja eklenen görseller:

Carrefoursa.com'dan BKM Express ile 150 TL Alışveriş Yapan Herkese 30 TL İndirim Carrefoursa.com'dan BKM Express ile 150 TL Alışveriş Yapan Herkese 30 TL İndirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeFfAh-1903 -- 25 Mart 2016; 13:59:35 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.