Şimdi Ara

Sizce Beşiktaş'a Cidden Yatar mıyız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
1.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle bir algı var. Yok Beşiktaş'a maçı bilerek verecekmişiz falan. Galatasaray öyle bir takım değil. Rakibin kim olduğu önemsemeden fişini çekip yollar. Son dakikaya kadar mücadele eder. Biz şampiyon olamadıktan sonra kimin şampiyon olduğu umrumuzda olmamalı. Dursun adlı gereksiz başkanımız yapar mı sizce böyle bir şeyi? Zaten bizi yeterince rezil etti. Umarım yapmaz. Yenileceksek de hakkımızla yenilmeliyiz.

• kimseyi kızdırmak istemiyorum ama bize şikeci diyip beşiktaşa yatalım diyenlerin kafasını anlamıyorum
  • Biz yatsak bile Arena'da Beşiktaş bizi yenmeyi beceremez.
  • Yatma diye bişey yok şerefinle oyna hakkınla kazan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olabilir mi böyle bir şey arkadaş? Fenerbahçe'yi de Beşiktaş'ı da yenmek istiyoruz, lütfen açmayın bu tarz başlıklar.
  • Bu "Galatasaray yatacak" algısını bilerek oluşturuyor fb'liler. Maksat Gs'lilerin gaza gelmesi...
  • GS'nin aldığı her puan önemli ceza 1 yıl artabilir. Yatma olmaz fakat Fenerbahçe maçı ile Beşiktaş maçı aynı ciddiyetle oynanmaz.
  • Şimdiye kadar kime yattık da Beşiktaş'a yatacağız, geçiniz.
  • Hiçbir büyük takım hocası veya başkanının oyuncularına yenilin diyebileceğini sanmıyorum.
  • Bunu yazan Galatasarayliysa ben de bir sey bilmiyorum. GS ne zaman bir takima yatmis, Fb sampiyon olmasin diye. Yapmayin etmeyin. Roller degisse Fb'de kimseye yatmazdi.
  • beşiktaş a yatsak yine yeneriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: il buono 10

beşiktaş a yatsak yine yeneriz

Arenada taraftarımız Beşiktaş'a yenilmez, forma tek savaşır farkındayım da Dursun'a da güvenemiyorum hocam. :( 20 yıllık Galatasaraylıyım. Gördüğüm en rezil başkanlardan biri.
  • Zamanında Sergen'in yaptığı kıyağa mahsuben birşeyler dönebilir. İzlemeden bilemeyiz
  • Zamanında Trabzon Fenerbahçe ile çekişirken gidip Trabzon'da Trabzon'u yenip Fenerbahçe'nin önünü açmıştık.
    Galatasaray yatmaz, Galatasaray zaten çok kötü Beşiktaş gibi hızlı oynayan takımlara karşı patates oluyoruz zaten.
    Taraftar ittirmesiyle yenebiliriz ama çok kötüyüz.
  • bahaneler başlamış xD
  • Fener hep aynı algıyı oluşturuyor. Ne zaman biz Trabzon ile maç yapsak Trabzon yatacak diye öterler, sonra Trabzon'dan beleş puanları alırlar.
  • Arenada olacağı için sanmıyorum. Tribünler dolarsa istemeseler de oynayacaklar adam gibi. Deplasmanda olsaydı ligde iddiamız kalmadığı için çok kasmayabilirdik.

Bu arada futbolcularda "şampiyon şu olsun, buna yatalım" gibi bir düşünce olacağını sanmıyorum. Profesyonel bunlar. İşin sonunda galibiyet primi var sonuçta.
  • bu futbolla bjkye de fenere de yatarız
  • Valla kızmayın ama bu galatasarayı arenada zaten yeneriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Arenada olacağı için sanmıyorum. Tribünler dolarsa istemeseler de oynayacaklar adam gibi. Deplasmanda olsaydı ligde iddiamız kalmadığı için çok kasmayabilirdik.

Bu arada futbolcularda "şampiyon şu olsun, buna yatalım" gibi bir düşünce olacağını sanmıyorum. Profesyonel bunlar. İşin sonunda galibiyet primi var sonuçta.

vallahi ben sana diyeyim çok güvenme dediğin gibi başlarız da büyük ihtimal gol falan yersek rüzgar bir anda terse döner diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.