Şimdi Ara

i7 işlemcili 12GB ram'li Asus Notebook 2499 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
2
Favori
5.608
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ürünün özerllikleri>
    Core® i7-6500U 2.50 GHz İşlemci
    12 GB Ram
    1 TB Harddisk
    15.6" Ekran
    2 GB Nvidia GeForce GT940M Ekran Kartı
    Windows 10

2499 TL

Asus K555UB-XO067T

http://www.sadecenotebook.com/asus-k555ub-xo067t-pmu401169

• Bende var bu kasiyor tavsiye etmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bender B. Rodriquez

Bende var bu kasiyor tavsiye etmiyorum

Bu laptopta kasıyorsa yok artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pc yi zincir olarak düşün. En süşük halka kaç kg ye dayanabilirse o kadar güçlüdür o zincir.

Ekran kartı görüldüğü üzere son kenerasyon fakat çokta başarılı değil. Hatta kötü, bence.

O ekran kartına i5 işlemci 8 gb ram yeter, mantıklı satış için.

Bunlar 12 gb ram takıp enayi avlıyorlar, ooo 12 gb ram 2 gb vram hemen alayım hesabı. Aptallık.

Bunu alcağınıza 500 liranız hatta daha fazlası cebinizde kalsın aynı ekran kartlı veya gtx850m li i5+ 8gb ramli bir şey alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dediğim gibi gtx 850m çok daha üstün.

http://gpuboss.com/gpus/GeForce-GTX-850M-vs-GeForce-940M

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wheatley -- 24 Mart 2016; 19:53:33 >
  • Gtx 95üm veya gtx960m olsaydı sıcak fırsat olabilirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

http://www.sadecenotebook.com/asus-x550jx-xx171d-pmu400805
    +
    http://www.amazon.com/Kingston-HyperX-Impact-1600MHz-HX316LS9IB/dp/B00KQCOTCM?ie=UTF8&keywords=ddr3%20laptop%20ram&qid=1458826164&ref_=sr_1_9&sr=8-9

İ7 4720HQ işlemci
    (4Gb+8gb)12 GB Ram
    GTX950m
    1 Tb Hdd

2578 TL

Kesinlikle o paraya bunu almalısın. 4gb gtx950m hertürlü fark atar.

• Sanırım kasası yeni asusların kasasından. X550jx x171d artık üretilmiyo durdu ama kasalar çok yakın görüntü olarak .
  • Gpu les

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkesi oyun oynuyor diye dusunmeyin

• Ayrica gt940lari yabana atmayin cunku msi yeni gaming giris seviyesi laptoplarda kullaniyor

En az 3-4 sene goturur bu laptop (oyun icin demiyorum)

• Yok oyun için demiyoruzda aynı fiyata gtx950m 'lisi var hani diğer bütün özellikler aynı gidip bunu almak mantıksız olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

Pc yi zincir olarak düşün. En süşük halka kaç kg ye dayanabilirse o kadar güçlüdür o zincir.

Ekran kartı görüldüğü üzere son kenerasyon fakat çokta başarılı değil. Hatta kötü, bence.

O ekran kartına i5 işlemci 8 gb ram yeter, mantıklı satış için.

Bunlar 12 gb ram takıp enayi avlıyorlar, ooo 12 gb ram 2 gb vram hemen alayım hesabı. Aptallık.

Bunu alcağınıza 500 liranız hatta daha fazlası cebinizde kalsın aynı ekran kartlı veya gtx850m li i5+ 8gb ramli bir şey alın.

+1

Ayrıca artık ssd siz sistem düşünmemelisiniz. En zayıf halka mekanik diskler
  • Gtx950li olan evet oyun icin ve profesyoneller icin tabiki ideal ama bi de freedosun ne oldugunu bilmeyenler var :)

Onlari da dusunun

Ayricabu urune 2499 tlye bu sitedesatilirken mediamarkt bimeks vatan hepsiburadada 2799-2999 tlye satiliyor

Onlarin kapisinin onunden gecmemek lazim o zaman :)

Ama satiyolar iste, ya da aliyolar iste

• Selamun aleykum..İyi akşamlar beyler
    Bilgisayar mühendisliği 1.sınıfım elimdeki laptopu değiştirmek istiyorum da 2.5 3 arası bir cihaz almak istiyorum. Oyun oynamak için ve kod yazmak için bilgisayar arıyorum. İnternet üzerinden almak istemiyorum ve aşırı acelesi de yok. Yani fırsatını bekleyebilceğim bilgisayar önerisinde de bulunabilirsiniz. Teşekkürler

• Cihaz çöp arkadaşlar.İş için olsun oyun için olsun hiçbir şekilde iş görmez.Oyun oynarken high seviyede oynayamayacaksınız,ara sıra kasmalar olacak.Ayrıca şunua yayalım arkadaşlar.i-7 u işlemciler 2 çekirdekli. 2.5 bin tl veripte 2 çekirdekli bilgisayar almak israftır.

• arkadaşlar şirkete 11 tane alındı hepsinde aynı problem.. 6 ay içinde ekran bağlantı menteşesi ekran çerçevesinden kırılıyor...
    ilk bir kaç tanesi kavga gürültü garantiye soktuk.. diğerleri için de adamlar artık kabul ettiler garantiden ekran çerçevesini değişiyorlar.. uğraşmak istiyorsanız alın..
    ek olarak 12GB ram falan bu makina da hikaye.. asus un bugüne kadar yaptığı en problemli ürünlerinden biri olarak tarihe geçmiştir....

Özet olarak

KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM-ETMİYORUZ.
  • arkadaşlar bu fiyatlarda i7 alabileceğimiz tavsiye bir pc var mı? PC'de oyun oynamıyorum yinede her gün alınacak bir ürün değil sonuçta
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.