Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 Active için ilk işaretler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Galaxy S7 Active için ilk işaretler

Samsung'un suya toza dayanıklı amiral gemi modeli serisi Active, sınırlı bölgede de olsa yaşantısına devam ediyor. Gelen yeni bilgiler, Active serisinin yeni bir üyeye kavuşmak üzere olduğunu belirtiyor.

Galaxy S7 serisi hali hazırda suya ve toza dayanıklılık sunuyor ancak Premium işçilik taşıyan gövdesi, düşmelere ve şoklara karşı dayanıksız. Active serisi ise sağlam yapısı ile zorlu ortam koşullarına daha uygun. Bu bakımdan yıllardır piyasadaki yerini koruyor. Ayrıca orta seviyede XCover serisi de mevcut.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy Note 6 için Temmuz ayı işaret ediliyor

Test amacıyla Hindistan’a gönderilen prototip bir Samsung cihazının ürün numarası, Galaxy S7 Active iddialarını gündeme getirdi. Test cihazı SM-G891A numarasını taşıyor. Galaxy S6 Active ise SM-G890A ürün numarasına sahipti. Bu bakımdan ya Galaxy S6 Active 2016 ya da Galaxy S7 Active şeklinde karşımıza çıkması muhtemel.

Geçen yıl Galaxy S6 Active modeli, 3500mAh kapasiteli bataryası ile dikkat çekmişti. Bu yıl ki model de orijinal Galaxy S7 serisini temel alacak ancak batarya yine 3500mAh seviyesinde olacaktır. Bununla birlikte, Galaxy S7 Active modelinin global dağıtıma çıkması biraz zor görünüyor. Yine, ABD’li operatörlere özgü olarak kalacaktır. 

• N603'e benzemiyor mu ?

Samsung Galaxy S7 Active için ilk işaretler

• saçma sapan işler yahu kim alır bu takozu

• Ne avantaji olacak? IP70 sertifikasi ya da MIL-STD 810G testinden mi gececek?

• öyle demeyin hitap ettiği kitle daha çok sporculara yönelik veya kampçı tarzı insanlar
  • telefonu çok ekstrem kullanıyorsanız sağlam bir kılıf alın olsun bitsin maceraya gerek yok

• Her sene çıkıyor bu active serisi, her sene aynı yorumlar yazılıyor. Demek ki alan var ki her sene çıkartıyorlar. :)

• Şahsen ben alırım ama yine Türkiye'ye gelmeyecek

• Eski telefonum. Kendisi gerek malzemesi yönünden gerekse yazılımı yönünden sağlam telefondur.(Evet, Symbian.) Bu bakımdan benzerse iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 24 Mart 2016; 20:54:54 >
  • Fotonun S7'e ait olmadığını not düşmek gerekiyor anlaşılan. S7 Active'n s7den yola çıkacağını kestiremiyor ahalimiz.

• bu active'lerin tasarımları çok hoşuma gidiyor ama pek kolay bulunmuyor
  • There goes your life kullanıcısına yanıt
    Geçen yılki modeli 3500'lük pili ile dikkat çekiyordu. Ama bu seneki Edge piliyle gelir herhalde.

Dediğinizde haklısınız, Galaxy S5'imde Spigen kılıf ve ekran koruyucu cam var, ceviz bile kırıyorum; her yerde rahat kullanıyorum, koşarken düşüyor sürünüyor yerlerde sıkıntı yok...
  • bir s4 active kullanıcısı olarak s7 active i bekliyorum şu anki telefonum cidden çok dayanıklı. tek sıkıntısı çok ısınması, o da snapdragon 600 işlemciden dolayı sanırım. telefnumu birçok defa düşürdüm bir çoğunda direkt betona düştü, çakıl yola düştü, asfalta düştü, ama hala sağlam malzeme kalitesi de s4 den daha iyi s4 ler kolayca soyuluyor ama bendeki neredeyse hiç soyulmadı, düşmeye bağlı birkaç çizik.
    eğer türkiyeye gelirse bundan sonraki telefonum o olabilir, tabi ki birazcık fiyatının düşmesini beklerim 3000 lira telefona veremem

• Neden sadece at&t için anlamiyorum.guzel model bence.s7'ye kilif takın korusun değil.bunun pili de büyük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 24 Mart 2016; 22:57:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • madem gelecek başka şeylere de dayanıklı olsun güzel olur...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.