Şimdi Ara

Donanım Haber, Bundle’ın en beğenilen teknoloji mecrası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bundle, binlerce haber sitesini sade tasarımı ve kolay kullanımı sayesinde kullanıcılarına en hızlı şekilde ulaştırıyor.

Son dakika gelişmeleri ve sıcak gündem ile ilgili anında bilgi sahibi olabileceğiniz Bundle mobil uygulaması ile sadece Türkiye’den değil dünyadan da birçok haber kaynağını takip edip favori kaynaklarınızı seçerek, ilgilendiğiniz haberlere erişebilirsiniz.

Türkiye’de geliştirilen ve 300.000’den fazla kullanıcının severek  takip ettiği Bundle’da bir kullanıcı günlük ortalama 22 dakikasını geçirirken, ayda toplam 7,5 milyonun üzerinde haber okunuyor.

Donanım Haber, Bundle’ın en beğenilen teknoloji mecrası

Bundle’ı buradaki App Store veya buradaki Google Play Store bağlantılarından ücretsiz olarak indirerek siz de gündemdeki haberlere en hızlı yoldan ulaşabilirsiniz.

• DH mobil uygulaması çok kullanışsız. Ancak tarayıcıdan bağlanıp okuyabiliyoruz.

• 10 yıldır DH li biri olarak çok sevindim :)

• Inoreader ile takip ediyordum, bundle da güzelmiş. Fakat biraz yavaş gibi geldi bana, ara sıra beklemeler oluyor.

• Bundle uygulamasının haber kaynakları güzel içerik geniş ama uygulama içi tarayıcı çok ağır çalışıyor siteleri geç açıyor ve mobil olmayan web sitelerinde yakınlaştırma yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dh nin sunucuları değişmesi lazım bazen çöküyor tasarım ve forum tasarımı da artık değişmeli modern bir tasarım güzel olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.