Şimdi Ara

FM16 | Efsanevi Galatasaray kariyeri | Dünya Kulüpler Şampiyonu Galatasaray | SON

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
410
Cevap
1
Favori
11.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

FM16 | Efsanevi Galatasaray kariyeri | Dünya Kulüpler Şampiyonu Galatasaray | SON

Tarih 1 Temmuz 2015
    Güne?in ilk y?yklaryyla birlikte, Ystanbul sycak bir yaz gününe merhaba diyordu.
    Seyrantepe'de ise syrady?y bir hareketlilik ya?anyyor ve saatler 08:40'y gösterirken, GS TV ve Kulüpten bir basyn duyurusu haberi geliyordu.

Duyuru; Galatasaray Futbol Takymy, yönetim kurulumuzun aldy?y bir kararla, Teknik Direktörlük görevinde bulunan Mustafa Denizli ile kar?ylykly mutabakat sonucu yollaryny ayyrmy? bulunuyor.
    Kendisine Galatasaray ailesi olarak, vermi? oldu?u hizmetler için te?ekkür eder, hayatynda ba?arylar dileriz.
    Türk Telekom Arena Stadyn'da, Saat 14.30'da düzenlenecek basyn toplantysy ve imza töreninde, yeni teknik direktörümüzü tüm kamuoyu ve medya mensuplarynyn önünde açyklayaca?yz.
    Tüm kamuoyuna duyurulur.

Saat 14:30
    Türk Telekom Arena'da Basyn Açyklamasy

''Bugün, Galatasaray için yeni bir dönemin ilk günüdür. Hedef, transfere ve futbolcuya dayaly sistemin, evrensel ölçekte bir futbol aklyna evrilmesi için
    alt yapydan üst yapyya kadar yeni bir model olu?turmaktyr. Günü kurtaran de?il, gelece?i yaratan en uygun kadrolarla ve bilimselli?i içselle?tiren bir sistemle yolumuza devam edece?iz.
    Öte yandan, yarynlary in?a ederken, bugünü ihmal etmemiz de söz konusu olamaz. Bu geçi? döneminde, Galatasaray formasyny giyen herkesin, üzerine dü?en görevi
    dünden çok daha büyük bir sorumluluk duygusuyla yapmasy bir fedakarlyk de?il, profesyonelli?in do?al bir parçasy olan i? ahlakynyn en temel gere?idir.

Bu sebeple 2015/16, 2016/17 sezonlary olmaz üzere, Galatasaray Futbol Kulübü Teknik Direktörlü?üne, her türlü ?artlarda anla?maya vardy?ymyz
    Denizhan Sezer'i getirmi? bulunuyoruz. Kendisine yönetim olarak güvenimiz sonsuzdur. Her türlü kararda yanynda ve arkasynda duraca?yz.

Tüm Galatasaray ailesine hayyrly olmasyny temenni eder, nice ba?arylar dileriz''

Saat 14:45
    - DS Basyn Toplantysy -

DS; Saygy de?er basyn mensuplary, sevgili Galatasaray'lylar.
    Bugün burda, kar?ynyzda Galatasaray Teknik Direktörü olarak bulunmaktan, onur ve gurur duyuyorum.
    Böylesine ?erefli bir görevi, Galatasaray'lylyk ruhuna, duru?una yaky?yr bir ?ekilde ta?yyaca?ymdan ?üpheniz olmasyn.
    Yste?im ve inancym, birlik beraberli?imizi olmasy gerekti?i gibi tekrar sa?lamak olacaktyr.
    Bunun akabinde tabikide sportif ba?ary ve Avrupa'da söz sahibi olan bir Galatasaray'dyr.

Önceli?im teknik kadromu kurup, gelece?in Galatasaray'y yaratmak olacaktyr.
    Tüm Galatasaray'lylaryn içi rahat olsun.
    Sahayy rakiplerine dar eden, herkesin korkulu rüyasy bir takym olaca?yz.
    Bunun yanynda, kendi yeteneklerini yeti?tirip geli?tiren, Avrupa'ly bir Galatasaray tüm taraftarymyza sözümdür!

- Basyn Sorulary -

Soru; '' Sayyn Sezer, Galatasaray teknik direktörlü?e getirildiniz. Fakat Galatasaray'yn içinde bulundu?u ekonomik krizi göz önüne alyrsak,
    bundan sonra sizi gerçekten çok zor bir süreç bekliyor. Bu durum kar?ysyndaki tutumunuz ve hareketiniz ne ?ekilde olacak?

DS; Öncelikle bilmenizi isterim ki ben iyi gün dostu de?ilim. Benim Galatasaray'a olan ba?ym, kelimelerle tarif edilemez.
    Kulübüm için elimden gelen neyse sonuna kadar yapmaya hazyrym. Bana Galatasaray'yn sana ihtiyacy var denildi, her?eyi byrakyp ko?up geldim.
    Kimse benden bir mucize yaratmamy beklemesin. E?er bir mucize yaratacaksak, bu kötü durumdan, zor günlerden syyrylacaksak,
    taraftarymyz, yönetimimiz ve tüm Galatasaray'a gönül verenlerle birlikte, el ele omuz omuza vererek kurtulaca?yz.
    Evet önümüzde zorlu bir dönem bizleri beklemektedir. Kulubümüz maddi açydan çok kötü bir dönem geçirmektedir.
    Benim ve teknik kadromuzdaki tüm arkada?laryn görevi, bu süreyi mümkün oldu?u sürette en aza indirmektir.
    Önce elimizdeki de?erleri koruyup, bu de?erlere neler katabiliriz buna bakaca?ym.
    Sonra gerekli ve eksik yerlere yapabildi?imiz en iyi nokta aty?lary yapyp, sezonu bitirebildi?imiz en iyi yerde bitirece?iz.

Soru; Sizce bu sezon Galatasaray ?ampiyonlu?a ula?abilecek mi? Hedefiniz nedir?

DS; Ben Nostradamus de?ilim. Tahminlerde, öngörülerde bulunmak bana göre de?il. Sorunuzun cevabyny takymymla birlikte sezon sonunda vermi? oluruz.

Soru; Transfer politikanyz ne yönde olacaktyr? Takyma katmayy dü?ündü?ünüz isimler var my?

DS; Maddi açydan elimizdeki imkanlar neticesinde alabildi?imiz en iyi oyunculary alyp takyma kazandyrmak önceli?imiz olacaktyr.
    Fakat kadromuzda takviler için yer açmam gerekecek. Bu yüzden takyma maddi yönden külfet getiren oyuncularla yollarymyzy ayyryp, yerine genç isimler kataca?ym.

Soru; Ezeli rakipleriniz Fenerbahçe ve Be?ikta?'yn, Galatasaray'a oranla sezona daha güçlü ve geni? bir kadroyla girece?i malum. Sizce Galatasaray'yn ?ansy bu yary?ta ne kadar fazla?

DS; Futbol rekabetle güzeldir. Ebedi dostlarymyz Fenerbahçe ve Be?ikta?'y güçlü görmek bizi daha da güçlü olmaya itece?ini dü?ünüyorum.
    Bu 3 büyük takymyn yary?y en çok futbol severleri mest edecektir. Allah'tan dile?im bu güzel rekabete, gölge dü?ürmek isteyen ki?ilerin ekmeklerine ya? sürülmemesi.
    Elbette rekabet eden takymlar arasynda ufak sürtü?meler, aty?malar olur. Bu zaten futbolun ruhunda var. Fakat holiganlyk bana göre kendi takymyna ihanet etmektir.
    Bizden daha ba?aryly olan bir rakibimiz olursa, bana ve takymyma dü?en o takymy alky?layyp, tebrik etmekdir. Fakat ba?aryly olan biz olursak ayny saygyyy kar?y taraftan bekliyorum.

- 1.Sezon -
    - Yaraly Aslan -

- Oyun Veritabany ve Genel Baky? -

- Teknik Kadro -

- Sa?lyk Raporu -

Sezona ba?lady?ymyz ilk günden beri inanylmaz geli?meler oluyor, kara bulut tepemizden bir an olsun ayrylmyyordu.
    Öyle haberler aldyk ki, kepenk kapatyp gidesim geldi

Denayer'i geçirdi?i sakatlyk yüzünden, sezon ba?yny ve hazyrlyk dönemini kaçyraca?y için, kiralyk sözle?mesini iptal etmek durumunda kaldym.
    Böylelikle kendisine ödeyece?imiz maa?y transfer bütçesine aktaryp, biraz olsun elimizi rahatlattyk.

- Transfer Raporu -

Elimizdeki ya?ly ve yüksek maa? alan tüm oyunculary göndererek, kendimize bir bütçe yaratmaya çaly?tym.
    Ylk takymdan ayrylan isimler Hakan Balta ve Emre Çolak oldu.

Temmuz ayynda transferde süpriz geli?melere Trabzonspor ve Be?ikta? imza atty.
    Angel Correa Trabzon'a kiralyk olarak gelirken, Gökhan Töre Manchester United'a transfer oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 1 Mayıs 2016; 20:08:20 >

•  FM16 | Efsanevi Galatasaray kariyeri | Dünya Kulüpler Şampiyonu Galatasaray | SON

14-15 Sezonu Lig ve Kupa Şampiyonu Galatatasaray'ın rakibi, Ziraat Türkiye Kupası Finalisti Bursaspor'du.
    Bu zorlu maç öncesi Galatasaray'da önemli isimlerin sakatlığı bulunuyordu.
    Muslera, Semih Kaya, Chedjou ve Olcan Adın Galatasaray'ın eksikleri olurken, Bursaspor'da ise sahaya tam kadro çıkıyordu.

Maçın genelinde iyi ve etkili olan taraf beklenildiği gibi Galatasaray olurken, Bursaspor topu daha çok ayağında tutarak Galatasaray'ın topla oynamasının önüne geçmeye çalışıyordu.
    Bulduğu pozisyonları usta ayakları sayesinde değerlendiren Galatasaray, Süper Kupayı bir kez daha müzesine götürmeyi başarıyordu.

- 1. Hafta -
    Osmanlıspor - Galatasaray

Henüz 6 gün önce Ankara yenikent stadında Bursaspor'u 4-0'la geçen Galatasaray yine bu statda, bu sefer Osmanlıspor'un rakibi oluyordu.
    Galatasaray Bursaspor'la oynadığı maçın ilk 11'i ile yine sahaya çıkmıştı
    Fakat bulduğu önemli pozisyonları cömertce harcayan Galatasaray oyuncuları, attığı 2 golün ofsayt gerekçesiyle sayılmamasından dolayı ilk yarı 0-0 bitiyordu.
    İkinci yarıda yan toplarla etkili olmaya çalışan Osmanlıspor ise bulduğu bir serbest vuruşta Erdal'la golü bularak maçta 1-0 öne geçmeyi başarıyordu.
    Bu dakikadan sonra oyuna ağırlığını daha da koyan Galatasaray aradığı golü ancak 90+1'de buluyor ve bu zorlu deplasmandan 1 puanla İstanbul'a dönüyordu.

- 2. Hafta -
    Galatasaray - Konyaspor

DS ve Galatasaray ilk defa TT Arena'da taraftarları buluşuyor ve özlem bitiyordu.
    Taraftarının desteğini arkadasına alan Galatasaray elindeki tüm topla tüfekle Konyaspor kalesine akın ediyordu.
    Konyaspor pek bir varlık gösteremeyince, skorda farklı oluyor ve DS yönetimindeki Galatasaray 2.haftada 3 puanla tanışıyordu.

- Genel Fikstür -

• Senin kariyeri okurken çok keyif oluyorum unarım uzun ömürlü olur. :) rhinoyumu kullanıyorsun acaba? :) Sneijder ve muslerayı satmayı düşünüyormusun. Ben gs yönetirken sneijderi 12 muslerayı 15 sattıydım.Sen nabıcan bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam selam,

yeni kariyer hepimize hayırlı olsun :) bol şans demiyorum öncedende dediğim gibi tecrübe konuşacak
  • Teşekkürler arkadaşlar eksik olmayın

@131murat; Yok GS kariyerimde yeni yaptığım 4-4-2 taktiğimi kullanıyorum. Amacım zaten o Muslera'yı satmak istemiyordum fakat 6 ay sakatlandığı için satmaya çalışıyorum ama bu seferde sakat olduğundan kimse almıyor

@yldrMhtp; İnşallah, temennim o yönde

Diğer güncelleme transferlerle birlikte olacak arkadaşlar. Transfer dönemi kapandıktan sonra mevcut kadromuzu ve geri kalan tüm detayları bulabileceksiniz

• Uzun soluklu olması dileğiyle.
    Başarılar.
  • Başarılar takip.
  • Tesekkueler arkadaslar, eksik olmayin

•  FM16 | Efsanevi Galatasaray kariyeri | Dünya Kulüpler Şampiyonu Galatasaray | SON

- 3. Hafta -
    Antalyaspor - Galatasaray

Zorlu Antalya deplasmanında Podolski'nin harika oyunu sayesinde bir kez daha 3 puanla ayrılmayı başarıyorduk.
    Podolski ard arda çıktığı 4 resmi maçtada gol atmayı başararak mükemmel bir form yakaladığının sinyallerini veriyordu.

- 4. Hafta -
    Galatasaray - Eskişehirspor

Podolski, Podolski, Podolski!

- Spor Toto Süper Lig Puan Durumu -

- Transfer Raporu ve Mali Durum -

Galatasaray'ımızın maddi açıdan büyük sıkıntılar geçirdiği bir dönemde maalesef transfer döneminde istediğimiz hiçbir oyuncuyu almayı başaramadık.
    Kötü ekonomik şartlar yüzünden bu transfer dönemi bizim için çok büyük bir kayıp oldu.
    Bizde elimizdeki oyuncularla savaşıp, ligi Ocak ayına kadar bitirebildiğimiz en iyi yerde bitirmeye çalışacağız, Allah yardımcımız olsun
    Süper Lig'de ise en büyük 2 bomba transfer haberi vardı. Biri Gökhan Töre'nin Manchester UTD'nin yolunu tutması, Trabzonspor'un Angel Correa'yı kiralaması.

- 2015/16 Sezonu Ocak Ayına Kadarki Genel Kadromuz ve Taktiklerimiz -

Takımda çok önemli isimlerin sakatlıklarının olması bizim elimizi güçsüzleştiren en önemli faktör.
    Transfer döneminde de istediğimiz takviyeleri yapamamız bizi çok daha zorlu bir dönemin içerisine girdiğimizin habercisi.
    Ama benim görevim her türlü zorluğa göğüs gererek Galatasaray'ımızı bu kötü durumdan kurtarmak!

Muslera, Sinan Sneijder, Lazaro'nun arkasından bir diğer kötü haberde Linnes'ten geliyordu

- Şampiyonlar Ligi Grup Etabı Kuraları -

Şampiyonlar Liginde B Grubuna düştük. Grubumuzdaki rakipler kendi ülkelerinin seri başı takımları. Arsenal, PSV, Bükreş.
    PSV ile grup ikinciliği için çekişeceğimizi düşünüyorum. Elimizdeki sakatlıklar yüzünden ilk maç Bükreş deplasmanında baya bir zorlanabiliriz.
    Umarım 6 maç sonunda hedeflediğimiz 2.liği almış oluruz.

- Gelecek Fikstür Güncellemesi -

Önümüzde çok zorlu bir süreç var. Eylül ayından başlayıp, Aralık ayına kadar belkide bu kariyerin en zorlu dönemini geçireceğiz.
    Neyse ki Podolski ve Umut şuan için beklediğimizden de iyi bir form göstererek yüzümü güldürdüler.
    Muslera'nın ve Sneijder'in takıma gelmesi ile gücümüze biraz daha güç katacağız. Umarım şans yanımızda olur.

Süper Ligde inanılmaz olaylar olmaya devam ediyor!
    İlk 4 haftada 10 puan topladıktan sonra, geri kalan oynadığımız 7 haftada ise Bursa ve Beşiktaş deplasmanlarında ağır mağlubiyetler aldık.

Takımımızda Podolski açık ara sezonun en iyi formu yakalayan oyuncu olarak, gol yükümüzede çeken, sırtlayan oyuncu oldu.

Muslera'nın henüz dönmemiş olmasına rağmen Cenk iyi-kötü bizi bazı maçlarda ipten almayı başardı. Fakat yenebileceğimiz maçlarda da yaptığı hatalarla
    puanlar kaybetmemize neden oldu.

Fenerbahçe ve Psv maçlarında yapmış olduğu hatalardan dolayı 2 maçıda yenemedik.

Beşiktaş maçı ise FM16'da oynadığım en uçuk maç oldu. 4 golde aynı köşeden ve aynı şekilde kornerden gol yedik. Üstelik o hafta savunma duran top çalışmamıza rağmen!

Bazen olacak şeylerin önüne ne yazık ki geçilmiyor. Fakat yaşadığımız puan kayıplarına rağmen ligde lider Başakşehir'in 2 puan gerisinde 2.sıradayız.

Ligin 11 haftalık kısmını geride bırakırken belkide en büyük olay Fenerbahçe'nin sadece 1 galibiyetle 13. sırada olması diyebilirim.
    Ve çok geçmeden Fenerbahçe'den beklenen haber geliyor, Pereira'nın görevine son veriliyordu.

Trabzonspor ise 10 puanla 15.sırada olması ligin nedenli ilginç geçtiğinin ıspatı!

- Spor Toto Süper Lig | 1. ve 11. Hafta Sonuçları -

- Spor Toto Süper Lig Puan Durumu -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 27 Mart 2016; 23:23:41 >

• Hocam selam,

taraftar çıldırdı şampiyonluk istiyor :) kariyerin devamını bekliyoruz.
  • Hocam hala alamadım şu oyunu ya elime para geçti geçen 50 tl kadar tam alacaktım indirim bitmiş neyse bir daha indirime girene kadar sizin kariyerinizi okumakla yetineceğim :D heyecanla bekliyorum gelişmeleri

• Sagolun arkadaslar
    Bu aksam yeni guncelleme yapmaya calisacagim.
    Bi kac gundue is yogunlugundan pek vakit ayiramamistim.

• Şlde grupları geçeriz ben hocama güveniyom.

• quote:

Orijinalden alıntı: 131murat

Şlde grupları geçeriz ben hocama güveniyom.

Aksam subatin ortasina kadar ilerleme kaydettim.

Uykum geldiginde guncelleme yapamadim. Bugun oglen mutlaka konuyu guncenlleyecegim.

Bu arada 2 tane bomba transfer haberimiz var

• İnsallah bekliyoruz.

Sezon resmen kabus gibi geçmeye devam ediyor. Sezon başında Muslera'dan aldığımız sakatlık haberinin üzerine diğer önemli oyuncularımızda eklenince,
    gelmiş geçmiş en zorlu kariyerimizle karşı karşıya olduğumu anlamıştım.

Ama yılmadık, direnip savaşmaya devam ediyoruz. Stoperlerimiz Donk, Semih ve Chedjou'nun uzun sakatlıkları yüzünden ligde ağır mağlubiyetler ve puan kayıpları yaşıyoruz.
    Neyseki Ocak ayı imdadımıza yetişip elimizdeki tüm imkanlarla almak istediğimiz 2 oyuncuyu kadromuza katıyor ve elimizi biraz olsun rahatlatmayı başarıyorduk.
    Takımda Hamit, Donk ve Sneijder gibi isimlerlede yollarımızı ayırdık.

Yeni Transferlerimiz; Emanuel Mammana ve Thomas Delaney!

- Spor Toto Süper Lig -

Son 7 haftada aldığımız 7 puan takımımızın icler acısı durumunun göstergesi oldu ne yazık ki.
    Mammana ve Delaney takviyeleri ile birlikte artık çok daha iyi bir sürece gireceğimizi düşünüyorum.

Şampiyonlar Liginde son 16 turunda güçlü rakibimizle 1-1 berabere kalmamız bunun sinyali oldu.

Belkide bu sezon en iyi olduğumuz kulvar Türkiye Ziraat Kupası oldu. Sivas mağlubiyeti ile başlayıp ardından çok iyi bir ivme yakalamayı başardık.
    Çeyrek Finaldeki rakibimiz Mersin İdman Yurdu'nuda ilk maçta farklı bir skorlar yenerek Yarı Final biletini cebimize koyduk.

Şampiyonlar Liginde grup etabında en güçlü rakibimiz Arsenal'di. Çoğu oyuncumuzun sakatlıkları yüzünden Arsenal'e pek fazla direnemedik.
    Her iki maçtada farklı skorlarla yenilip, gruptaki en büyük hedefimiz ve amacımız diğer 2 rakibimize maç kaybetmemekti.
    PSV ve Bükreş maçlarında istediğimiz skorları zorda olsa almayı başararak, adımızı bir üst tura yazdırmasını bildik.

Şampiyonlar Ligi son 16 turunda rakibimiz Dünya Devi Barselona olmuştu. Bu zorlu kura öncesi pek bir ümidimiz yoktu açıkçası.
    Fakat Mammana ve Delaney'in de takıma katılmasıyla birlikte artık daha savaşçı bir takım hürriyetine büründük.
    TT Arena'da Barselona ile 1-1 berabere kalmamızda bunun göstergesi oldu.

- Genel Durum -

Ligde son 7 haftadaki puan kayıpları yüzünden 3.lüğe gerilesekte, Şampiyonluk yarışının en büyük adayı yine biziz.
    Fenerbahçe'nin muhteşem geri dönüşü sayesinde son haftalar çok daha heyacanlı ve çekişmeli geçecektir.
    Umarım sakatlarımız bir an önce döner ve daha başka aksilikler yaşamayız.
    Şampiyonlar Liginde Barcelona deplasmanına gidiyoruz. İlk maçta aldığımız 1-1'nin özgüveni ile umarım bu zorlu turdan çıkmasını başaracağız.
    Türkiye Kupasında ise Finale sadece 1 adım uzaktayız artık. Yarı Finaldeki rakibimiz kim olacak onu bekliyoruz.

Spor Toto Süper Lig ve FM kariyerleri içerisinde, Türkiye'de yaşadığım en ilginç sezonu yaşamaya devam ediyorum.

Fenerbahçe'yle yapmış olduğum derbi maçında öyle bir skor ortaya çıktıki, derbi tarihini baştan yazdık.

Efsanevi bir maç oldu. Maçta gol düellosu, kırmızı kart, penaltı ve hat-trick vs herşey vardı!

Ligde 28.Haftaya gelindiğinde lider süpriz bir şekilde Başakşehir olmaya devam ediyor!

Ziraat Türkiye Kupasında Mersin İdman Yurdunuda geçtik ve Yarı Finaldeki rakibimiz Beşiktaş JK oldu

Şampiyonlar Liginde ise ilk maçta büyük bir süpriz yaparak 1-1 berabere kaldığımız Barselona, ikinci maçta 9 kişi kalmamızı fırsat bilerek,
    tabiri caizse üstümüzden geçti. İkinci maçı hatırlamak istemeyeceğimiz bir skorla, ne yazık ki 6-0 kaybettik.

- Genel Durum -

Ligde lider Başakşehirin 1 puan gerisinde 2.sıradaki yerimizi koruyarak son 6 haftaya giriyoruz.
    Kadromuzun kısıtlı olması nedeni ve ligin inanılmaz derecede süprizlerle dolu geçmesiyle birlikte, son haftaları daha da merakla bekliyorum.
    Bakalım neler olacak?

Şampiyonlar ligine Barça maçıyla havlu atarak, tüm odağımızı lige ve Türkiye Kupasına çevirmiş durumdayız.

• Başarılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

Başarılar.

Eyvallah

Bu aksam ilk sezonu bitiriyorum hayirlisiyla

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.