Şimdi Ara

FM16 | Efsanevi Galatasaray kariyeri | Dünya Kulüpler Şampiyonu Galatasaray | SON (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
410
Cevap
1
Favori
11.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  FM16 | Efsanevi Galatasaray kariyeri | Dünya Kulüpler Şampiyonu Galatasaray | SON

- 29 Ocak 2020 itibarı ile Galatasaray'da son gelişmeler -

Ocak ayında çok yoğun bir fikstürün ardından beklediğim gibi sakatlık haberleri bir bir geldi.
    Bursaspor maçına kadar farklı farklı maçlarda oyuncularımız sakatlanırken en büyük şok haberi Forvetimizden geldi.

FM16 | Efsanevi Galatasaray kariyeri | Dünya Kulüpler Şampiyonu Galatasaray | SON

Sezon başından bu yana çıktığı 31 maçta 28 gol atmayı başarıp tüm gol yükümüzü çeken Welbeck, Bursaspor ile oynadığımız
    Ziraat Türkiye Kupası son grup maçında sakatlandı. Maç sonunda aldığımız haberler ise çok üzücüydü.

FM16 | Efsanevi Galatasaray kariyeri | Dünya Kulüpler Şampiyonu Galatasaray | SON

Maalesef Welbeck sezonu kapattı.

- Genel Durum -

Bursaspor maçında sakatlanan Welbeck'in yerine giren Arda Turan efsanevi bir performans göstererek,
    Galatasaray tarihindeki ilk hat trick'ini yaptı.

Takımımızda şuan 7 sakat oyuncu ile tüm kariyerim boyunca en yoğun sakatlık sorunu ile karşı karşıyayım.
    Allah yardımcımız olsun.

•  FM16 | Efsanevi Galatasaray kariyeri | Dünya Kulüpler Şampiyonu Galatasaray | SON

- Kış Transfer Raporu -

Transfer döneminin son gününde PSG Maia için öyle bir teklifle çıkıp geldi ki,
    mecburen teklif ettikleri rakamı kabul etmek zorunda kaldım.
    Welbeck'in sakatlanmasının ardından tek forvetimiz Alverez'di. Mayıs ayına kadar
    bizi idare edebilecek Alvarez'in yedeği olabilecek bir isimle Elkeson ile anlaştık.

Şampiyonlar Ligi son 16 turunda PSG ile çok zorlu maçlar oynadık.

İlk maçta deplasmanda başa baş giden maçta, şansla buldukları bir golle bizi 1-0 yenmesini başarmıştılar.
    Ancak TT ARENA'nın nasıl bir cehennem olduğunu bilmeyen PSG'yi, İstanbul'da çok büyük bir süpriz bekliyordu.

Çeyrek Finaldeki Rakibimiz Real Madrid

- GENEL DURUM ve FİKSTÜR -

Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final mücadelesinde karşı karşıya geldiğimiz Real Madrid'i yine TT Arena'da
    üstün bir futbol ile yenerek elemeyi başardık.

Barnebeu'daki ilk maçta kartlar havada uçuşmuş iki tarafta sert bir futbol ortaya koymuştu.
    Uzaktan şutlarla etkili olmaya çalışan Real Madrid aradığı golü bulamayınca, bizde girdiğimiz pozisyonları değerlendiremeyip
    maçı ve turu İstanbul'a taşıdık.

İstanbul'da oynanan maçta Real'i Giuliano'nın mükemmel performansı ve ayağından bulduğumuz gollerle,
    farklı mağlup edip adımızı 3. defa üst üste yarı finale yazdırdık.
    Tek kötü haber maçın son dakikalarında Giuliano'nun yaşadığı talihsiz sakatlık oldu.
    Welbeck'in ardından orda sezonu kapattı.

Yarı Finalde Rakibimiz Barcelona'yı efsanevi bir ikinci maçın ardından,
    ilk maçta 4-2 kaybedip, kendi evinde Barça'yı 3-0'la geçen Valencia oldu.

- DS | GALATASARAY KARİYERİ SONU -

Şampiyonlar Liginde ne yazık ki Yarı Finalde Valencia'ya evimizde oynadığımız ikinci maçta 2-3 yenilerek,
    kupaya veda etmek zorunda kaldık.

Son zamanlarda oyuncuların formsuzluğu maçtada etkisini gösterince, bulduğumuz pozisyonları değerlendiremedik.

Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Valencia'yı 1-0'la geçen Manchester City oldu.

Ligde 5 sezonda 5 Şampiyonluk kazanarak büyük bir başarı elde ettik.
    Süper Kupayıda 5 kez müzemize götürmesini bildik.
    Ziraat Türkiye Kupasında ise son 2 senede Trabzonspor fırtınası yaşandı.

Finalde karşılaştığımız Trabzon ligde bizi 2-0'la geçtikten sonra,
    Kupada da 2 şutun 1'ini gol yapınca maalesef Ziraat Türkiye Kupası şampiyonu Trabzonspor oldu.

Tüm Kariyer boyunca mesajlarıyla destek olup, takip eden tüm FM dostlarına teşekkürü bir borç bilirim.
    Sağolun varolun arkadaşlar.
    Yeni kariyerlerde görüşmek dileğiyle, Allah'a emanet olun, sağlıcakla kalın

• Hocam aklında takım varmı? Olsun hocam ben henüz bi türk takımıyla yarı final göremedim. Beklemedeyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hafta baslamam biraz zor gibi Murat'im. Cuma gunu yurt disina cikiyorum bi is icin. Sali aksami donuyorum. O yuzden bir sonraki hafta carsamba yada persembeye yeni bir kariyere baslayabilirim.

Ama bellide olmaz. Bakarsin aksamlari vakit bulursam baslayadabilirim.

Duruma gore artik

Senin kariyerde durum ne? Paylasmiyacakmisin

• Lige 30 gün ara verildi ilk yarı bittiği için o aralarda hazırlık maçı yapsamı yapmasamı maç ritmi açısından düşünüyorum. Hocam bi forumda paylaştım kariyere onay verirlerse başlıcağım burda save load diyen çok

• Hayırlı yolculuklar bu arada

• Eyvallah Murat'im sagol.

Valla ben pek takmiyorum o tur elestirileri.
    Cunku bazi sahislarin tek derdi, camur atmak yada karalamak.

Sayfa sayfa ekran goruntusu alip orda paylasmisim. Yetmemis video cekip paylasmisim daha ne yapayim

Sanada kolay gelsin. Umarim guzel bir kariyer olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 2 Mayıs 2016; 23:40:12 >
  • Destansı bir kariyerdi dostum gerçekten vakit aırıp burda bizimle bu anları paylaşman harikaydı

Yeni kariyerinde bende eskiden avrupada fırtına gibi esen ama şimdi yerinde yeller esen takımlardan birini eski günlerine getirtmeye çalışabilirsin.

Tavsiyem ise PARMA
  • Eyvallah mudur eksik olma

Valla baktiginda kariyer yapmadigim iki ulke kaldi. Almanya ve Italya. Ama ben tam bi Italya asigiyim

%100 Italya olacak ama orda da sevdigim takim cok.

Bologna, Fiorentina ve Peruggia'yi cok seviyorum.

Parma'da dedigin gibi cok guzel bir kariyer olabilir aslinda. Aklima yatti

• Sassuoloyu al ağaaa

• Bravo üstad tebrik ederim. Benassi adamdır

• quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

Bravo üstad tebrik ederim. Benassi adamdır

Eyvallah

Benassi çok iyi oyuncuymuş gerçekten. Bu kariyerde ilk defa deneme fırsatım oldu. Çok memnun kaldım
  • Zamanların Marek Hamsiki olarak geçecek tarihe. FM orta saha diyince akla gelecek ilk isimlerden

• Hocam neymiş bu Valencia her kariyerde seni bulup engellemeye çalışıyor Benim en sevdiğim kariyerlerimden biri Fiorentina'yla olmuştu Marko Marin ve Mario Gomez'le sırtlamıştım takımı reelde ikiside Türkiye'ye gelince manası olmuştu benim için Ama özellikle Sassuolo ve Parma ile efsane kariyer olur bence
  • Valla aynen öyle, Valencia'ya şansım yaver gitmiyor nedense

Şuan kariyer için Sassuolo bir adım önde gibi. Çoğu kişi onu öneriyor

Ama 2-3 sezonda başarılı olmak kolay çünkü kadrosunda iyi oyuncular var. Takviyelerle 3.sezonda şampiyon olmak içten değil
  • bende parmadan yanayım abi. adamları eski günlerine geri getir :)
  • Valla Umut'um suan ki oylar sonucu 3 Parma 3 Sassoulo var

• Hocam selam,

Dünya Kulüpler Şampiyonu olacağından çok emindik zaten, tebrikler :) ayrıca kariyeri sonlandırmana gerçekten üzüldüm yapacak bişey yok yeni heyecanlara diyelim artık.
    eğer niyetin gerçekten İtalya ligi olduysa Parma bence ideal olur :)
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.