Şimdi Ara

FM16 | Efsanevi Galatasaray kariyeri | Dünya Kulüpler Şampiyonu Galatasaray | SON (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
410
Cevap
1
Favori
11.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Klaassen gol attigindaki sevinci sana anlatamam

Sakinlesince durup 5 dakka kendime guldum, yemin ediyom

Umarim dedigin gibi olurda artik su kupaya uzaniriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam,

valla ne yalan söyleyeyim, bir yanım kazan diyor bir yanım kazanma diyor :) sen şimdi kazanırsan kariyeri sonlandıracaksın kazanamazsan bir ihtimal bir sene daha bu heyecanı yaşayacağız :) ama kazanmayı sonuna kadar hak ettin o yüzden hep destek tam destek yanındayız :)
  • Eyvallah mudur eksik olma.

Kariyeri sonlandirmayada bilirim aslinda

Fakat bu kadar detayli anlatim olmadan sezon basi ocak ayi ve sezon sonu ile ilgili bilgiler paylasirim.

Cunku bu basarimlardan 10 sene ayni kulupte kalma seysini almak istiyorum.

Suana kadar 107 basarimdan %50sini actim.

• Hocam,

valla sen yeterki kariyeri paylaş biz hertürlü takipteyiz :)
  • Eyvallah sagol

• güzel konu başarılar hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vittorio Vito Antonio

güzel konu başarılar hocam

Tesekkur ederim, sagol

• Hocam senin su muhtesem kariyerini inceliyorum acayip zevk veriyor. Bi gazla oyuna başlıyorum maksimum 1 saat oynayıp kapatıyorum. En iyisi sadece seni takip edip oynamayım
  • Cok sagol hocam
    Aslinda bende ilk baslarda cok zorlanmistim. Oyuna yeni basladigim donemlerde sorun yasiyordum, oynaya oynaya gelistiriyor insan kendini.

Biraz gayret edersen eminim sende istedigin sonuclari almaya baslarsin.

• benim evde pc olsa çoktan oynamaya başlamıştım, nasıl içim gidiyor anlatamam. sonuç olarak eşime söz verdim eve pc girmeyecek diye :) 3 yılımızdayız 5 yıla kadar almam sonra artık yavaş yavaş alırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yldrMhtp

benim evde pc olsa çoktan oynamaya başlamıştım, nasıl içim gidiyor anlatamam. sonuç olarak eşime söz verdim eve pc girmeyecek diye :) 3 yılımızdayız 5 yıla kadar almam sonra artık yavaş yavaş alırım :)

Valla seni cok iyi anliyorum mudur. Ayni durumdan bende muzdaribim aslinda

Bende sim racing oyuncusuydum bundan 2 sene oncesine kadar.

Thrustmaster tx direksiyon setim vardi forza iracing asetto corsa falan akiyodum.

Evlenince satacagima soz verdim. Cunku baya bi hastalik. Eve gelir gelmez basina oturur gece yarisina kadar oynardim. Sirf gonlu olsun diye hafta sonlari cikarirdim bi yerlere hafta ici oynamaya devam tabi

Ama evlenince maalesef oyle olmuyor. Sonucta ortak paylasilan bir hayat var. Bisey yapilacaksa beraber yapilmali.

Benim isim grafikerlik. Reklamciyim. Laptopum olmasa oyun oynayabilecegim biseyde yok aslinda ayni senin gibi

Fakat oyunda bir yere kadar bakma. Bu aksam bana kalk sinemaya gidelim dese mecbur gidecez. Bizim yayin yalan olur ama o konularda cok bir sorunumuz yok cok sukur.

Bende tabi civkini cikarmiyorum.

Aile herseyden onemli hocam. Bu aksam oyun oynuyorsam yarin mutlaka ona ayiriyorum.

Bu aksam Allah'tan carsamba. Kara Sevda var oldursen bi yere gitmez ondan da biraz rahatim aslinda

Bende soz aldim esimden, yeni konsollar ciktiginda kucuk odaya yeniden set kuracam

PS4.5'i bekliyorum. GT7, VR ile ciktigi an yapistiracam bi tane.

• Arkadaşlar canlı yayın maalesef çok takılıyor. Bu yüzden final maçını videoya alarak yapmaya devam ediyorum.

Maç bittikten sonra videoyu yuotube'a yükleyip burada paylaşacam.

Kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 27 Nisan 2016; 20:25:22 >
  • Şampiyonlar Ligi Finali Videosunu Yayın için çekmiştim fakat yayın çektiğim sırada kopunca allahtan hdd'ye kaydet demişim.

Kaydettiği videoda bile hayır yok. Şuan Maçın kapsamlı özetini başka bir program aracılığıyla tekrar kaydetip, düzgün bir şekilde izlemenizi sağlayacam.

Yinede bozuk çekilen videoyu izlemek isteyenlere aşağıda paylaşıyorum.

Şuan yeni videoyu kaydedip, birazdan youtube'a yükleyecem.

Düzgün haliyle kaydettiğim videouyu burdan paylaşırım. Herşey ters gitti bugün anlamadım

•  FM16 | Efsanevi Galatasaray kariyeri | Dünya Kulüpler Şampiyonu Galatasaray | SON

ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİ
    WEMBLEY

Galatasaray - Tottenham

Canlı yayın için kaydettiğim video malesef video kaydedici program yüzünden berbat oldu.
    Bende ilk kullandığım XSplit programını tekrar yükleyerek maçın kapsamlı özetini tekrar kaydettim.
    İlk kaydettiğim video ile bunu birleştirerek olması gereken videoyu sizler için hazırladım.

İyi Seyirler

@Festen @hereiam @ThreePeatLAL @herospa @yldrMhtp
    @131murat @LaMorel @boboemre @Xabir @AthabaskA
    @Robin vanPersie @Coutinho @MARCO @Dis3c @FSOCIETY @Wınchester
    @dtsaykopat @Cengavers @Vittorio Vito Antonio @mustafa.berk @metallica17 @arfgrsy

• Hocam selam,

Çok şükür kupayı almışız :) sonucu bilmeyince penaltıları izlerken heyecanlandım o son penaltıyı atsak bitecek illaki bizi heyecanlıdıracaklar :) tebrik ederim hocam başarılarının devamını diliyorum :) ama 90 dk zorlu geçmiş 3 - 3 hafife alınacak bir sonuç değil, birde aklıma gelmişken o ilk gol nasıl yenir öyle :)
  • Ben demiştim hocam bu sefer tamam diye hayırlıs olsun SS leri bekliyoruz
  • Selamlar hocam

Valla sorma can cekise cekise aldik sonunda

Klassen ve Timo Horn zaten mac boyu beni katil etmek icin ugrastilar. Ikiside cok kotu oynadi.

Kalecemizin ilk ve 3. golde yaptigi hatalar oyle boyle degil.

Klassseni 5.penaltiyi atarken gorunce kaciracak dedim icimden o yuzden guldum. Kacirincada bir guzel girdim ciktim kendisine

• SS'leri aksam paylasacam hocam

• abi hayırlı uğurlu olsun bu günleri gördük sonunda :) başarılarının devamını dilerim :) hazır gerçek GS de boşta iken seni mi alsak takımın başına :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: herospa

abi hayırlı uğurlu olsun bu günleri gördük sonunda :) başarılarının devamını dilerim :) hazır gerçek GS de boşta iken seni mi alsak takımın başına :)
    Seve seve Umut'um. Ama bize yedirmezler oraları. Alt yapıdan u17'yi verselerde olur. Senede 1-2 oyuncu çıkarmassam bende neyim

Bu arada hiç yazmıyon, görüşemedik uzun zamandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 28 Nisan 2016; 13:41:46 >

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.