Şimdi Ara

2005 Model 1.3 Multijen dynamic araba alacağım. Öneriler ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 17 Bin TL ye alacağım kısmetse. Araç 299 bin KM de. 9 Bini peşin gerisini 1500 TL taksit ile vereceğim.

Adam istediğin ustaya gösterebilirsin diyor. Almadan önce dikkat etmem gereken şeyler nelerdir ? Bu konuda bilgili olan arkadaşlardan yönledirme bekliyorum.

Hayatımda ki ikinci araba olacak bu...

• 2007 ve sonrası tavsiye ediliyor yani cogu seyi degismis konfor olarak her bakımdan bende alacam önümüzdeki günlerde arayıştayım grande 1.3 multijet 90 hp 6 vites en cok tutulanı en donanımlısı 4 hava yastıgı ve 4 cam otomatık cogunda 2 hava yastıgı 2 cam otomatık sadece bunları göz ardı etme.city modu diye birşey var kronık sorunları oluyor onları arastırmanı tavsiye ederim..bir de her arac ıcın onerı plakadan sorgulatıp aa kaza yok aa kazası kucuk gıbı bır yanılgıya kapılma şasi vve motor numaralarına baktır trammer kayıtlarına ..km cok olmamasına dıkkat et sahsen ben 180 bınden sonrakılere bakmıyorum bıle. o kadar bız bınecez fılan satarken fıyat otomatıkman asagılara kayar
    ve benim için önemli olan döşeme..döşemenin orjinal olması önemli 50 60 tl lik kılıf cekılmıs arabalara sıcak bakmıyorum en azından 3-4 fazla olsn temız sorunsuz olsun kı sattıgımda da dıger arabalara gore benım kı onde olsun farkını hıssettirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.