Şimdi Ara

silinsin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lothlórien -- 7 Mart 2021; 13:4:23 >

• ekle hocam more than you know, think about it, belong gelsin gorun ortalıgı
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lothlórien -- 7 Mart 2021; 13:4:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanki pharrell degil gibi ses degisik geldi
  • imakenya dragons kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lothlórien -- 7 Mart 2021; 13:5:10 >
  • Abi bu nedir adamlar güzelim vokali güzelim ritmi harcamışlar. 6 yıldan beri bunun için mi çıkarmadınız.. Vereydiniz kygo' ya o çıkarsaydı bari.
  • ekle

• imakenya dragons kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lothlórien -- 7 Mart 2021; 13:4:47 >
  • Lothlórien kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bi festival versiyonu yada remode bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • I love you cikti kid ink feati ile. Ben cok begendim ama o shm havasindan eser yok artik. Steve angeloda paybackten ve god dan beri shm havasi kayboldu. Ama yinede wild youth ve axing in albumu cok guzel oldu dolu dolu farkli tarzda muzikler mevcut. Asil bekledigim how do you feel right now suanda. We come we rave we love v2 gibi geldi bana. Konuyu upla hocam arada daha cok uyeyi hak ediyor grup :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle merhaba, bu iki güzel adam benim idolüm olurlar. Böyle bir konu olması beni mutlu etti ve ben de dahil olayım dedim.

Yeni şarkılarıyla ilgili görüşlerimden bahsedeyim.

How Do You Feel Right Now drumları ve helikopter efekti güzel ama enerjisi pek fazla değil. Barricade introsu çok daha enerjikti ve Klahr-Sapphire ile birlikte baya uyumluydu. Neyse, Dream Bigger'la başlamalarından iyidir en azından :)

I Love You için pek bir şey söylemiycem. Sizi bilmem ama ben Axwell ve Sebastian'ın commercial özentiliğini hiç sevmiyorum. Radyoda çalsın paralar aksın amacıyla yapıldığı ortada. Thinking About You Original Mix'den sonra gerçek fanlarına ikinci kazık gibi görüyorum bu şarkıyı.

Dreamer fena değil ama Axwell Ingrosso'nun Amsterdam setinde dinlemiş olmasaydım onların şarkısı olduğunu tahmin edemezdim. Signature soundlarını bulamadım bu şarkıda pek. Vokalleri idare eder ama Mastering pek iyi değil. Something New öyle miydi hiç!

2 sene önce Terminal 5'te çaldıkları o güzelim şarkıya gelecek olursak... Kesinlikle yayımlamaları lazım. Efsane ötesi bir şey.

Geleliiim, Years - ID'ye. Daha AxIng parçası olup olmadığı bile kesin değil ama %99 diyeyim. 2016'nın ortalarına kadar çaldılar bu parçayı, sonra setlerinden çıkardılar. Umarım yayımlanır bu da çok güzel parça. Menajerleri geçende yayımlanmayacağını açıkladı Twitter'dan ama pek inanmıyorum.

2 hafta sonra Ultra Miami'de çalacaklar. 2-3 yeni müzik duyabiliriz. Merakla bekliyorum.
  • bi ben ısınamadım sanırım. shm çok güzeldi de bu hala bana uzak geliyor neden bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axwell.

bi ben ısınamadım sanırım. shm çok güzeldi de bu hala bana uzak geliyor neden bilmiyorum

Zaten SHM'nin yükünü de bu iki adam çekiyordu. Ayrıca neden ayrıldıklarıyla ilgili olarak "Yolun sonuna geldik. Bundan sonra ne yapacağımızı bilemedik." yorumunu yaptılar. Son zamanlardaki future house tarzı müziklerin piyasadaki etkisini artırmasını da düşünerek, SHM'nin bitmesinin zamanında ve doğru olduğunu düşünüyorum. Tabii ki de Türkiye'ye gelsinler, görelim isterdik. Üçünü aynı deck'te görmek bile harikaydı. Ama her güzel şeyin bir sonu var ve doğru olanı yaptılar.

Axwell Ingrosso Setleri gerçekten de keyif almaya çalışarak izlendiğinde insanı apayrı dünyalara götürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aryuye -- 8 Mart 2017; 21:33:26 >
  • SHM fan club yok mu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.