Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 GOLD>> Satıştan çekildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Çanakkale İlan Türü #Satılık Samsung Model #Galaxy S6
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Telefon 18 mart cuma günü vodafonedan alındı Gear VR ile beraber. Kendi adıma faturalıdır. Gear VR ellerinde olmadığı için o gün alamamıştım bugün geldi. Kapalı kutu vermek isterdim ama denemeseydim de olmazdı. Sanal gerçeklik gerçekten süper deneyimler sunuyor.

Almak isteyen olursa Sakarya ve Çanakkale Biga'dan elden verebilirim. istanbul da belki olabilir.

Cihazın ekran da ufak bir çatlama oldu arkadaşlar. Rahatsız edici veya kullanmaya engel olan bir şey değil.Nakite çevirmek için almıştım. Ekran çatlamadan önce 2550 liraya satıyordum. Servis 560 lira istedi ekran için. Ama değiştirmeye gerek yok bu şekilde çok rahat kullanabiliyor.

Gear VR satıldı arkadaşlar sadece telefon var.

TELEFONU GARANTİYE GÖNDERİP YAPTIRMAYA KARAR VERDİM ARKADAŞLAR İLGİLENEN HERKESE TEŞEKKÜRLER

bu konudan fotoğraflara bakabilirsiniz

http://forum.donanimhaber.com/m_115615383/f_//tm.htm#115615383

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     Samsung Galaxy S7 GOLD>> Satıştan çekildi Samsung Galaxy S7 GOLD>> Satıştan çekildi Samsung Galaxy S7 GOLD>> Satıştan çekildi Samsung Galaxy S7 GOLD>> Satıştan çekildi Samsung Galaxy S7 GOLD>> Satıştan çekildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trophy07 -- 21 Mayıs 2016; 13:39:53 >

• 1 adet pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: badcrow

1 adet pm

Cevaplandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone'un ücretsiz verdiği alet için para istemen normal mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuralsiz111

Vodafone'un ücretsiz verdiği alet için para istemen normal mi ?

Online sipariş için evet ücretsiz veriyorlar ama bayiden aldığınız da tarife biraz farklı oluyor. Tabi vodafonedan gidip alma özgürlüğüne sahipsiniz.

• fiyat takip
  • Gelen hediyeleri ücretsiz verecek diye bi kanunmu var acaba :)
    Samsung tv alana s6 edge hediye ediliyo, ozaman kimse s6 edge de satmasın :)))
    Kusura bakmasın lütfen arkadaş ama saçmalamış yani, ürünü satıcının ne şekilde aldığından kimene bedel belirtiyosa işine geliyosa al gelmiyosa alma.
    s7 edge güzel cihaz, fiyatta güzel gerçekten, iphone 6s i satıp alsammı acaba diye düşünmedim de değil.
    Hayırlı satışlar dilerim..

Not : ekranın çatlak olduğu yazısını görmemiştim kusura bakmayın, o büyük sorun cidden fiyat o sebeple düşük sanırım, Allah yardımcın olsun dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skynex -- 27 Mart 2016; 23:42:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skynex

Gelen hediyeleri ücretsiz verecek diye bi kanunmu var acaba :)
    Samsung tv alana s6 edge hediye ediliyo, ozaman kimse s6 edge de satmasın :)))
    Kusura bakmasın lütfen arkadaş ama saçmalamış yani, ürünü satıcının ne şekilde aldığından kimene bedel belirtiyosa işine geliyosa al gelmiyosa alma.
    s7 edge güzel cihaz, fiyatta güzel gerçekten, iphone 6s i satıp alsammı acaba diye düşünmedim de değil.
    Hayırlı satışlar dilerim..

Not : ekranın çatlak olduğu yazısını görmemiştim kusura bakmayın, o büyük sorun cidden fiyat o sebeple düşük sanırım, Allah yardımcın olsun dostum.

Sağolun hocam mantıklı düşünebilen insanların olduğunu bilmek güzel :) evet hocam normalde 2550 liraya satıyordum. Bugün yatakta 20 cmden düşüp köşe tarafı biraz çatlayınca fiyatı mecbur 300 lira aşağı çektim. Bir sorun yok ama olması gereken bu.

• Ben note5 alıcakken 10 günlük bi note5 bulmuştum ama arka cam çatlamıştı aynı seninki gibi, hemen samsung u aradım dedim böle böle düşürdüm cihazı arka cam çatladı getirsem siz değiştirseniz garantisi bunun iptal olurmu diye, biz müdahele eder camı değiştirirsek garantisi devam edecektir sorun yaşamazsınız demişti, ozaman ona 200tl bi fiyat vermişti sanırım.
    Bu bilgiyide paylaşmış olalım, bizzat alacağım cihaz için arayıp sormuştum samsung a :)
  • quote:

Ben note5 alıcakken 10 günlük bi note5 bulmuştum ama arka cam çatlamıştı aynı seninki gibi, hemen samsung u aradım dedim böle böle düşürdüm cihazı arka cam çatladı getirsem siz değiştirseniz garantisi bunun iptal olurmu diye, biz müdahele eder camı değiştirirsek garantisi devam edecektir sorun yaşamazsınız demişti, ozaman ona 200tl bi fiyat vermişti sanırım.
    Bu bilgiyide paylaşmış olalım, bizzat alacağım cihaz için arayıp sormuştum samsung a :)

sadece 200 lira mı hocam? direk samsumg aradınız tabi siz garantici firmayı değil. Sağolun hocam yarın hemen arayıp sorarım 200 liraysa direk değiştiririm.
  • skynex S kullanıcısına yanıt
    Samsung TV alana s6 edge evet veriyor.

Peki hiç merak edip altyazıya baktınmı.

Hangi tv leri alırsan s6 edge veriyolarmış.

Zira ben baktım.neredeyse 50bin lira olan tv yi alırsan s6 edge veriyolar.

Peki ben bir televizyona 50 bin lira verecek kadar zengin olsam samsungun s6 edgesine tenezzül edermiyim ?...

ETMEM

Neyse konuyu farklı yerlere çekmeye gerek yok.

Alan alsın satan satsın ben sadece birşey sordum ve cevabını aldım.Farklı kişiler ile muhattap olmama gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trophy07

quote:

Ben note5 alıcakken 10 günlük bi note5 bulmuştum ama arka cam çatlamıştı aynı seninki gibi, hemen samsung u aradım dedim böle böle düşürdüm cihazı arka cam çatladı getirsem siz değiştirseniz garantisi bunun iptal olurmu diye, biz müdahele eder camı değiştirirsek garantisi devam edecektir sorun yaşamazsınız demişti, ozaman ona 200tl bi fiyat vermişti sanırım.

sadece 200 lira mı hocam? direk samsumg aradınız tabi siz garantici firmayı değil. Sağolun hocam yarın hemen arayıp sorarım 200 liraysa direk değiştiririm.

Evet doğrudan samsung müşteri hizmetlerini aradım orda bana 200 tl civarı denmişti note5 arka cam için, bununda farklılık göstereceğini düşünmüyorum, 11. ay fln dı yani 4 - 5 ay önce.
    Arayıp sordunuzmu bari varmı hayırlı bi haber ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trophy07

quote:

Evet doğrudan samsung müşteri hizmetlerini aradım orda bana 200 tl civarı denmişti note5 arka cam için, bununda farklılık göstereceğini düşünmüyorum, 11. ay fln dı yani 4 - 5 ay önce.
    Arayıp sordunuzmu bari varmı hayırlı bi haber ?

Sordum hocam ön cam Biraz farklı 600 lira istediler.

• Ekrana en az dediğiniz gibi 600 isterler, çatlağı biraz yakın planda çekseniz daha iyi olurdu

• Eklediğğm linkte ki konuda fotoğrafları var dostum

• Kuralsiz111 kullanıcısına yanıt
    Sana araba hediye etseler bedavaya verir misin?

• 50 bin liralık televizyona 2500 liralık telefon veriyolarsa

100bin liralık araba hedıye etmeleri için 50 mılyon lıralık ev almam lazım ( örnek vermek amaçlı soyluyorum )

Ben değeri 50 mılyon lıra olan bır ev satsam yanında 100 liralık arabayı çerez niyetine hediye ederim.

Yani sonuç olarak evet bana hediye olarak verilen birşeyi telefonu alacak kisiye para karşılığı satmam

Daha fazla uzatmayalım

Alt tarafı şunu diceksin

''Sen hediye edersin ben etmem para isterim çünkü ben çakalım beleşe aldım ama para karşılığı vererek mılletı düdüklemeye çalışırım'' de konu kapansın.

@muratkaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuralsiz111 -- 4 Nisan 2016; 14:08:27 >
  • quote:

50 bin liralık televizyona 2500 liralık telefon veriyolarsa

100bin liralık araba hedıye etmeleri için 50 mılyon lıralık ev almam lazım ( örnek vermek amaçlı soyluyorum )

Ben değeri 50 mılyon lıra olan bır ev satsam yanında 100 liralık arabayı çerez niyetine hediye ederim.

Yani sonuç olarak evet bana hediye olarak verilen birşeyi ben para karşılığı satmam

Daha fazla uzatmayalım

Alt tarafı şunu diceksin

''Sen hediye edersin ben etmiyorum para istiyorum çünkü ben çakalım beleşe aldım ama para karşılığı vererek mılletı düdüklemeye çalışıyorum'' de konu kapansın.

@muratkaya

Haddinizi bilin hocam. Sizin ne haddinize bana böyle bişey söylemek. Benim ilanım da söyleüyorsanız bana diyorsunuzdur.

• trophy07 kullanıcısına yanıt
    Ben ısrarla cevabımı aldığımı konunun kapatılması gerektiğini vurgulamıştım ama ısrarla yorum yazanlara hitaben söylenmiş birşeydi o.

Konu sahibine söylenmiş bir şey değil yani.

Bu arada hadsizlik yaptığımıda düşünmüyorum.

Zira o kişi bana '' sana hediye araba verilse ücretsiz verirmisin'' gibi soru sorarsa bende ona pekala yukarda söylediklerimi söyleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuralsiz111 -- 4 Nisan 2016; 17:19:43 >
  • quote:

Ben ısrarla cevabımı aldığımı konunun kapatılması gerektiğini vurgulamıştım ama ısrarla yorum yazanlara hitaben söylenmiş birşeydi o.

Konu sahibine söylenmiş bir şey değil yani.

Bu arada hadsizlik yaptığımıda düşünmüyorum.

Zira o kişi bana '' sana hediye araba verilse ücretsiz verirmisin'' gibi soru sorarsa bende ona pekala yukarda söylediklerimi söyleyebilirim.

Tamam hocam konuyu kapatalım. Eyvallah

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.