Şimdi Ara

Microsoft Edge tarayıcısı için Adblock Plus eklentisi hazır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Microsoft Edge tarayıcısı için Adblock Plus eklentisi hazır
    Microsoft, geçtiğimiz günlerde Windows 10 Redstone önizleme yapılarında Edge tarayıcısı için eklenti desteğini sunmuş ve bazı geliştiricilerin kendi eklentilerinin beta sürümlerini yayınlamaya başlamasıyla bu yöndeki çalışmalar hız kazanmıştı. Adblock Plus şüphesiz ki Edge tarayıcısı için en çok beklenen eklentilerden biri durumunda. Microsoft zaten bu popüler reklam engelleme eklentisini Windows 10 kullanıcılarına getirmek için şirketle çalışmalara başladığını duyurmasına rağmen herkes neden henüz bir beta sürümün kullanılabilir durumda olmadığını merak ediyordu.

Adblock Plus, sabah saatlerinde yayınladığı bir tweetle, Edge eklentisi için halihazırda çalışmalarının devam ettiğini ve bir beta sürüm yayınlamaya hazırlanmış olduklarını doğruladı. Şirket eklentiyi yayınlamak için sadece Microsoft'un düğmeye basmasını beklediklerini belirtiyor. Yani yazılım devinin izin vermesiyle birlikte Windows 10 Redstone yapılarını çalıştırılan cihazlara Adblock Plus eklentisi yüklenebilecek.

Bu noktada Microsoft Edge eklentilerinin manuel olarak indirilip tarayıcıya yüklenmesi gerekiyor ancak şirket gelecekte kolay kurulum için bunları Windows Mağazası üzerinden erişilebilir hale getirmeyi planlıyor. Eklentiler, Windows 10 için Redstone güncellemesinin yayınlanacağı Haziran ayında genel kullanıma açık hale gelecek. O zamana kadar, ancak Insider programına katılan kullanıcılar web üzerinden beta eklentileri indirerek test amaçlı olarak kullanabilecekler.

• Donanımhaber de bu haberin yapılması çok ironik

• quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

Donanımhaber de bu haberin yapılması çok ironik

Mesut Çevik çoğu kez 2si1'lerde dile getirmişti adblock kullanımını bazı yerlerde haklı buluyorum diye bazen bizim sitemiz için bile geçerli demişti örnek sayfayı bir açıyorsun tam önünde koca reklam kapatamıyorsun vs veya video oynatımını engelliyor gibisinden aslında normal bir durum bence mesela ben bu site için kullanımı devredışı bıraktım.

• Sen gelirken biz gidiyorduk Edge. Misal ben gittim, Opera'ya gittim. Çok da memnunum.

• Fenerbahçe futbolcuları sonunda krampon sahibi oldu gibi bir haber olmuş.

• Kullanıcı çekmek için neler yapıyorlar. Yazık.
    Chrome forever.

• Chrome kullanıyorum ve memnunum Edge yi denedim ve beğenemedim...

• Oh yea !

• aranan kan bulundu

• Gün bey bu haberi görmesin ,adamı ekmeğinden mi etmek istiyorsun :)
  • bende chrome kullanıyorum ama zayıf sistemlerde edge daha hızlı çalışıyor.

• Yıllardır çok daha iyi tarayıcı ve eklentilerinin olduğu bir dünyada hala bu eklentiyi bekliyor olanların olması da ayrı bir ilginçlik..
  • **** yazmaya izin var mıydı
  • Gün Oksay bunu beğenmedi.

Gün gelir iflas edersin umarım.

Taraflı yönetiminden taraflı editörlerinden fazlasıyla sıkıldık.
  • Apple bile varsayılan olarak adblock desteği verdi, Microsoft geri kalırmı :-D ha ben seneler önce de kullanıyordum va ta o zamanlar bırakmıştım ie kullanmayı. Hem bir ara hiç eklentisiz kuş gibi tüy gibi hafif tarayıcı olacak vs diyorlardı edge için ya şimdi geldikleri yere bak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.