Şimdi Ara

Oyuncu bileşenleri pazarı büyümeye devam ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyuncu bileşenleri pazarı büyümeye devam ediyor

Son yıllarda sürekli daralma yaşayan bilgisayar pazarında, oyuncu donanımları adete firmaların can simidi haline geldi. Gerek oyuncu dizüstü bilgisayarları, gerek hazır sistemler gerekse de toplama sistemler büyük ilgi görüyor ve yatırımlar da artmış durumda. Analizler, bu yıldan oldukça umutlu.

Sektörden gelen bilgilere göre, özellikle toplama oyuncu sistemleri segmentinde sürekli bir büyüme mevcut ve 2016 yılında talebin artacağı ifade ediliyor. Oyuncu aksesuarları ve bileşenleri, her zamankinden daha geniş bir ürün gamına sahip durumda. Lian Li ve G.SKILL gibi farklı firmalar da oyuncu donanımlarına adım attı. Üretici sayısının artması, paralel olarak ürün çeşitliliğini de artırıyor.

Ayrıca Bkz.Pascal tabanlı Nvidia kartlar, benchmark testlerine düşmeye başladı
    Analizde en ilginç örneklerden birisi Thermaltake olarak öne çıkıyor. Gelirinin yüzde 80'ini kasa, güç kaynağı ve soğutma sistemleri gibi bileşenlerden elde eden Thermaltake, bir süredir de Tt eSports markasıyla oyuncu donanımları pazarında faaliyet gösteriyor. Firma oyuncu donanımları segmentinde geçen yıl yüzde 36 gelir artışı yaşadı. Bu yıl ise yüzde 20 civarında artış yaşaması bekleniyor. Önümüzdeki dönemde, oyuncu donanımları segmentine yapılan yatırımların daha da artacağı tahmin ediliyor.

• Büyüyorda bizemi büyüyor.Fiyatlarda orantısız şekilde büyüdü.Amiral gemisi gpular böyle giderse bu yıl şahin parasına çıkacak.

• Oyuncu halısı ve oyuncu terliği üzerinde çalışmalarım sürüyor.

• Daralma sadece bizim ülkemizde var sanırım hemen hemen hiçbir donanım ve bileşen fiyatlarını hak etmiyor
  • oyuncu avizesi arıyorum

• Oyuncu atlet, çorap, kilot, suyu, çayı, yemeği artık her şeyi çıkarırlar.
    Oyuncu diye en dandik donanımları bile kırmızı siyah yaptılarya. :D

• Geçen gün oyuncu klozeti gördüm. Muadillerinden 500 TL fazlaydı. Kırmızı ve siyah renk tonlarıyla cezbediyor kullanıcısını.

• fiyatlar aldı başını gitti yoksa dahada büyür de....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.