Şimdi Ara

65 inch 4k led/oled Curved/duz tv önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
1.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba 65 inç tv onerisi konusu yakin zamanda acilan gormedim onhn icin bwnde yeni bi konu acayim dedim.yardimci olursaniz cok sevinirim.
    Oncelikle temmuza kadar vaktim var almak icin onu belirteyim. Arastirmalarimda oled mi olsun ledmi curved mi olsun düz mu bunlarin kararini tam veremedim.
    LG 65UG870V en ucuz 9.000 tl (curved)
    LG 65UG850V en ucuz 10.000 tl (duz)
    PHİLİPS 65PUS7600 en ucuz 7250 tl (duz)
    LG 65EG960V en ucuz 17.0000 tl (curved oled) en begendigim bu ama ben 7 bin tlden fazla vermek istemiyorum bi tvye arkadaslar.
    bunlar 7 bin tlye geriler mi? Yoksa benimki bi hayal mi 55 inc onermeyin lutfen 65 inc fiyat/performans onerisi yapsrsaniz cok sevinirim. 4k ve full hd de basarili 3d smart hic onemi yok benim.icin sadece evimde sinema keyfi yasamak istiyorum sayın arkadaslar. Yardimci olursaniz cok ama cok sevinirim...

Not. Yazin evlenecek baska arkadaslar varsa camasir makinasi buzdolabi bulasik makinasi konularida acicam beraber arastirip karar verebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pöh62 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim selam 65" alacaksan led tv de işin zor tüm falsolar kabak gibi ortaya çıkacak özellikle ışık sızması motion sorunu vs 2 tane 65" kullandım lg65ub980 (leğen büyüklüğünde banding vardı) panasonic 65stw60 izleme.mesafem 4 mt kör olma tehlikesi vardı ve yanından geçerken inanılmaz ısı veriyordu plazma olması sebebiyle sonrasında 55" oled aldım fhd 4k değil tv için doğaüstü diyebilirim led tv lerle adını birlikte anmak bile abest biri barcelona digerleri levante film ve spor için alınacak tek tv oled yalnız fiyat uçuk heleki 65" de yerinde olsam illa 65" alacaksam sony x8505c bakarım yada samsung ju7500 lg ye kesinlikle bulaşmam kendimde lg kullanmama rağmen bu iki tv yi incele derim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony 65x8505c öneririm direct led VA panel görüntü kalitesi baya iyi, fiyatı su sıralar dustu, 65 inç tv alacak olsam su arada alacağım tv bu olurdu.

• @jackbauer ve @metalmilita hocam onerileriniz icin cok tesekkurler bende daha once 46f6470 vardi samsung iki yil dolar dolmaz banding olustu leş gibi suan annemler kullaniyo sony panellerin daha kaliteli oldugu söyleniyor klise olucak ama sonucta teknoloji şans isi birazda :) bakalim umarim oledler ucuzlar yaz sonuna kadarda oled alirim aksi durumda dediginiz Sony 65'e yada oled 55lere bakmak zorundayim teşekkürler şimddenundefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pöh62 -- 24 Mart 2016; 7:31:54 >
  • Arkadaşlar şuan teknosada 65x8505c 5999.₺ düştü ne dersiniz alınırmı 600 de hediye çeki var

Alınır çok güzel rakam kaçırma.bence oled lerin düşeceği yok zaten hele 65" oled araba parası nerdeyse...

• Tamam hocam gece 12ye kadar değerli forumdaşların yorumlarını beklicem genel olarak tavsiye edilirse geçicem siparişimi

• Çok iyi fiyat bence stok eritmek için bu fiyata çekmişlerdir ve bu fiyata da daha bulunmaz çünkü bitecektir, tek sorun teşhir yada iade ürün olma ihtimali, onu da tv'yi alınca kullanım saatine bakıp anlarsınız, bu seneki 65xd9305 13.000 civarı fiyatı var, bu iki tv'yi yanyana koyup izlesen belki bir miktar siyah seviyesi daha iyi olacaktır onun dışında gözle görülür çok bir fark olmayacaktır arada 2 katından fazla fiyat farkı var kesinlikle kaçırılmayacak fırsat.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metalmilita Hocam saaitini nasıl anlıyoz peki teknosa bunu yapıomudur teşhir outlet falan olabilirmi yani

•  65 inch 4k led/oled Curved/duz tv önerisi
    Şöyle bişey buldum sony tvler için alırsam muhakkak ilk bunu denerim sıkıntı olursa servise toplayıp götürmesini söylerim sizce kabul eder mi?

Edit: şu blogtan alınmıştır arkadaşımızın emeğine saygı detaylı anlatımı da varhttp://3.bp.blogspot.com/-LhGRVQBv8Xc/VdQ9-KjxmFI/AAAAAAAAAEI/Q-FVWoeL8dY/s1600/bravia1.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pöh62 -- 6 Mayıs 2016; 22:56:42 >

Evet hocam aynen bu şekilde bakılıyor servis elemanları çoğu zaman bunu bilmiyorlar, siz kurulumdan sonra bakarsınız, teknosada 14 gün içinde iade hakkınız var zaten, teşhir vs çıkarsa veya beğenmeseniz bile 14 gün içinde iade edebiliyorsunuz.

• Çok teşekkürler @metalmilita hocam ilginiz için. Birazdan siparişimi geçiçem umarım sıkıntı çıkmaz yazın yeni evimizi kurucaz eşimle ikimizde ayrı yerlerdeyiz şuan birimiz türkiyenin bir ucu diğeri bir ucu şırnak-kırklareli ortada hatayda buluşucaz iki ay içinde inşallah bi kaza bela çıkmazsa. Ve ilk eşyayı çok önem verdiğim tv alarak başlıyorum sağolun varolu

• Hayırlı olsun hocam inşallah sorunsuz bir tv çıkar güle güle kullanırsınız. Yalnız tv'yi alınca yeni evinize geçene kadar beklemeyin hemen kurulumunu yaptırın ki tv'de bir sorun varsa 14 günlük iade hakkınızı kullanabilesniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalmilita -- 6 Mayıs 2016; 23:39:34 >
  • metalmilita kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam hemen kurulum yaptıracam siparişide iki saattir veremiyorum kartta ptoblem vardı şimdide nette problem var

• 65x8505c'de usb3 olmaması önemli bir eksik midir? 65ju7500'e bakıyorum ben de birkaç haftadır.

• Arkadaşlar siparişimizi verdik hayırlısıyla gelince inceleme başlığı da açarız yardımlarınız için hepinize teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: pöh62

Arkadaşlar siparişimizi verdik hayırlısıyla gelince inceleme başlığı da açarız yardımlarınız için hepinize teşekkürler

Merakla bekliyorum. 6 gün olmuş. Tv kuruldumu, ilk izlenimler nasıl? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

• Yok hocam maalesef tv geçmedi elimize daha ups kargo hem yavaş hemde 110 bin nüfuslu ilçede maalesef şubesi yok ilçeye servisi cuma pazartesi varcuma günü sabah 8de merkeze gelmiş kargo ama dağıtıma göndermediler ilçeye pazartesiye kaldı artık bende merakla bekliyorum yani bi sıkıntı çıksa elimize varmadan iade süresi dolacak yahu

• Merhaba, tv den memnun musunuz? Bende 65 inç alacağım ama bilgim olmadığı için öneriye ihtiyacım var. Yardımcı olur musunuz?

• mestcvn M kullanıcısına yanıt
    Hocam aldım kurulumunu yaptırıp 2 gün kullandım full hd yayınlardaçok iyi ama sd okadarda güzel değil küçük bi odanız varsa öönermiyorum hocam mutlaka geniş bi oda olmalı gayet zevkli bence 65inçte geceleri sinema filmi izlemek

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.