Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 6 için Temmuz ayı işaret ediliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy Note 6 için Temmuz ayı işaret ediliyor

Samsung'un ilk dalga amiral gemi modeli Galaxy S7 tanıtımının ardından, şimdi gözler Galaxy Note serisinin tanıtımında. Geleneksel olarak IFA fuarında sahne alan Galaxy Note serisi, geçen yıl alışılmışın dışına çıkmış ve Ağustos ayında resmiyet kazanmıştı. Bu yıl, tarihin biraz daha geri çekildiği ifade ediliyor.

Güney Kore medyasına göre, Galaxy Note 6 amiral gemi modelinin Temmuz ayındaki bir etkinlikle tanıtılması bekleniyor. Geçen yıl, Galaxy Note 5 ile birlikte Galaxy S6 Edge Plus modeli de görücüye çıkmıştı. Bu yıl tek bir Galaxy Edge modeli planlandığı için, Galaxy Note 6 modeli tek başına sahneye çıkacak.

Ayrıca Bkz.Samsung, yapay zekaya en fazla yatırım yapan dördüncü firma oldu
    Aynı dönemde Google'ın da Android N sürümünü nihai olarak kullanıma sunmuş olması bekleniyor. Yani Galaxy Note 6 modelinde Android N işletim sistemini görmemiz yüksek ihtimal. Diğer taraftan Snapdragon 820 ve Exynos 8890 yonga seti seçeneklerinin yine yerini alması bekleniyor. Kamera tarafında da 12MP çözünürlüğü görebiliriz.

Cihazda ekran boyutunun 5.8 inçe yükseleceğini belirtenler mevcut. Ayrıca Samsung'un 6GB RAM seviyesine geçişi, Galaxy Note 6 ile başlatacağına inanılıyor. Depolama kapasitesi ise 256GB sınırına yükselebilir. Batarya kapasitesi olarak da 3600mAh seviyelerinin yakalanacağı tahmin ediliyor.  

• Hizlı giden at misali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunların yaptıgı... bu kadar da olmaz ki kardeşim daha note 5 çıkalı ne kadar oldu da note 6 diyosunuz ya bu kadar da sömürgecilik olmaz ki

hayır insanız istiyoruz olmuyo yaniiii :D

s6 edge aldım 6 ay sonra s7 edge çıktı birazdan haberi gelir s7 edge plus diye zaman mı çok hızlı geçiyo biz mi samsung un hızına yetişemiyoruz anlıyamıyorum

NOT: S6 EDGE TÜM DÜNYADA 6.0.1 BİZ TÜRKİYE OLARAK 5.1.1 NİYE???

• Note 4 kullanıyorum ama note serisinden vazgeçemem note 5 beni tatmin etmedi özellik olarak. Note 6yı bekliyorum. Artırılabilir hafıza olması en büyük artısı benim için ah bir de note 4 gibi batarya değişse daha bir şey istemem anacak zor görünüyor..

• Samsung s7 edge ile hiçbir farkı olmaz eğer yukardaki yazılanlar gibi çıkarsa.

• Telefonda ki donanim benim pc de yok.

2k ekran 8 cekirdik 6gb ram

• 6 gb ram, 4000 mah pil, 16 mp ois destekli kamera ve 6 inç ile gelsin.. Mis gibi

• Pil 4000 mah Olursa efsane olur..

• Note serisi her zaman S serisine göre daha güçlü ve göz bebeği telefonlar oldu Samsung'un ama Note 5 çok iyi bir telefon olmasına rağmen beklenenin bir tık altında kaldı.

Dilerim Note 6 ile S7 ve S7 Edge arasında fark olur, mesela ben 4000mah batarya beklerim, kalın olsun ama batarya olsun içinde ve kamera çıkıntısı sıfır olsun, sırf ince yapacağım diye telefonu daha hassas ve bataryayı küçültmek olayını bırakın artık ve incelik beraberinde kamera çıkıntısı da getiriyor.

• Kasasi degisir artik. Biktik S6 ile baslayan arkasi cam olanlardan elde kayma hissi veriyor. Apple bile vazgecti Samsung inatla devam ediyor yillardir .

Sil bastan yeni Touchwiz olmali adi bile degismeli.

Lag sorunu kismen de olsa anca Android 6 ile cozduler . Ne hikmetse Note6 icinde Android 8 i beklemek gerekecek :D

Islemci Snapdragn 820 li olmali ve usb type-c usb 3.1 li ve quick charge 3..0 ile gelmeli .

Kamerasi da S7 den farkli olmali en az 20 megapiksel bekleriz . Detay onemli .

Radyo da gelsin zaten Snapdragon 820 de Radyo tumlesik geliyor ve umarim Samsung un kendi fabrikalarinda uretilen Snapdragon 820 lerde de Radyo bileseni cikartmazlar ..

Es zamanli guncelleme politikasi bekleriz . Aylik Android guvenlik guncellemeleri de aksamaz Note5 teki gibi ...

Bakacagiz zamanla ...

Umarim sisirilmis touchwiz icin 6 GB RAM koyacaksa LG Sony HTC gibi sade arayuzlu olsun 4 GB RAM lisi olsun derim .

Bircok kisi artik debloat etmekte pil ve performans artisi icin.

Gereksiz uygulamalar ve arayuzler yuzunden hantallasmakta malesef .

Isteyen istedigini PlayStore dan indirebilecek sekilde hicbir harici uygulama gomulu gelmemeli...

Yer kapliyor ve bircogunu kullanmadigimiz halde guncelleme yapmaktayiz.

Samsung artik tuketiciyi aptal yerine sokmamali...

Note5 sahibi biriyim ve yillardir su bu sebeple Samsung cihazlari kullanmaktayim :/

Bir tuketici olarak fikrim boyle .

• Not4 kullanicisi olarak simdiden soyleyeyim. Exynos almak gibi bir hata yapmayin. Dogru duzgun rom yok yahu. Cop telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Kasasi degisir artik. Biktik S6 ile baslayan arkasi cam olanlardan elde kayma hissi veriyor. Apple bile vazgecti Samsung inatla devam ediyor yillardir .

Sil bastan yeni Touchwiz olmali adi bile degismeli.

Lag sorunu kismen de olsa anca Android 6 ile cozduler . Ne hikmetse Note6 icinde Android 8 i beklemek gerekecek :D

Islemci Snapdragn 820 li olmali ve usb type-c usb 3.1 li ve quick charge 3..0 ile gelmeli .

Kamerasi da S7 den farkli olmali en az 20 megapiksel bekleriz . Detay onemli .

Radyo da gelsin zaten Snapdragon 820 de Radyo tumlesik geliyor ve umarim Samsung un kendi fabrikalarinda uretilen Snapdragon 820 lerde de Radyo bileseni cikartmazlar ..

Es zamanli guncelleme politikasi bekleriz . Aylik Android guvenlik guncellemeleri de aksamaz Note5 teki gibi ...

Bakacagiz zamanla ...

Umarim sisirilmis touchwiz icin 6 GB RAM koyacaksa LG Sony HTC gibi sade arayuzlu olsun 4 GB RAM lisi olsun derim .

Bircok kisi artik debloat etmekte pil ve performans artisi icin.

Gereksiz uygulamalar ve arayuzler yuzunden hantallasmakta malesef .

Isteyen istedigini PlayStore dan indirebilecek sekilde hicbir harici uygulama gomulu gelmemeli...

Yer kapliyor ve bircogunu kullanmadigimiz halde guncelleme yapmaktayiz.

Samsung artik tuketiciyi aptal yerine sokmamali...

Note5 sahibi biriyim ve yillardir su bu sebeple Samsung cihazlari kullanmaktayim :/

Bir tuketici olarak fikrim boyle .

O cam samsung için bir devrim

• Millet hala donanım peşinde olayın özünün yazılım olduğunu bir türlü anlamadınız.4 gb ram neyine yetmiyor 4000 mah batarya olsa efsane olur diyen var 3000 olsa bile 1 günü çıkarıyor.Donanım tarafında önemli şeyler hızlı şarj özelliği suya toza dayanıklı bileşenler vb

• Yorumlara bakıyorum da siparişler başlamış, şu olsun bu olsun böyle olursa almam filan fistan. Hatta bir arkadaş demişki yıllardır cam kasa kullanıyor Samsung, bıktık! Madem yorum seviyemiz bu düzeyde bende ortama uyayım.

Benim note 6 tavuklu-kaşarlı olsun, bıktık kıymalı samsunglardan. Ha bide TYPE-C olsunki aradığımda kablo bulamayayım hiçbir yerden. Exynos olmasın, snapdragon olsunki 3000 puan fazla alayım bench.ten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ac1DBuRN -- 22 Mart 2016; 13:19:00 >
  • Note 6 suya karşı dayanıklı olup, 8890 ve 6 gb ram taşır. Tasarım tarafındaysa, 2.5 d cama geçilir. Note 6 işte. Ama yazılım ve ürün desteği gene aynı kalır. Maalesef apple'in seviyesine en azından stabilite ve yazılım açısından uzun yıllar u la şa maz. Keşke ulaşsa da Apple'a yazılım tarafında alternatifler oluşsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casperfriendly -- 22 Mart 2016; 13:21:12 >
  • 6'sı çıksın, 7'sini istiyorum, 8'i verin banaaaa. Tarzında takılmaya devam ettiğimiz sürece bize daha çok, normalden daha pahalıya, versiyonları daha düşük olarak satmaya çalışırlar.

• Güncelleme ile ilgili şu boş konuşanlar yokmu.. Arkadaş google saf Android yazılımı yapıyor ve bu projeye dahil olan firmaların çoğu yazılım ile uğraşmadan Android One projesi adı altında güncellemeyi hemen alıyor ama Samsung bu yazılımı alarak içine kendi geliştirdiği özellikleri katarak yeniden bir elden geçiyor ve bu şekilde cihazlarına optimize ediyor ve dağıtıyor, sonuç olarak bu bir zaman kaybı doğuruyor.

Bunu birçok arkadaşın ve benim yazmama rağmen hala konuyu anlamamış idrak edememişler var. Ulan saf Android verse bu kezde diyeceksiniz ki bu ne kadar sıkıcı bir arayüz, menü ve ikonlar, aynısı zaten 800 liraya satan General Mobile'da var dersiniz.

iPhone stabil stabil diyenler stabil olan iPhone ile ne yapıyorsun da ben Note 5 ile yapamıyorum bana onu anlatın..

• halk cahil olunca sömürülmek bedava olur.adam her yıl telefon güncellemesine giderse kimsenin samsunga kızmasına gerek yok.note2 ilk çıktığında almıştım,note3 note4 note5 çıktı hala güncellemedim telefonu çünkü herseye yetiyor.Bir telefondan daha ne beklerim ki .note6yı hak ettiğimi düşünüyorum çıkınca alacağım ,bir dört sene götürür inşallah

• Note 5 ve s7 de yedikleri infrared haltını umarım note 6 dada yemezler , infrared benim için olmazsa olmaz çünkü.

işin ucunda hastanede sıra beklerken evlilik programı izlemek zorunda kalmak var ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinadin -- 22 Mart 2016; 14:04:15 >
  • 8 çiğdem SoC 6 gb ram 5.8" 2k display 4k mAH pil kombinasyonuyla gelecek ahanna yazdim buraya.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.