Şimdi Ara

McAfee Internet Security 6 ay bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
4
Favori
1.110
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://giveaway.tickcoupon.com/grab-mcafee-internet-security-6-months-free/

ben aldım şuan 21/09/2016 ya kadar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• aldın da nasıldır bu mcafee...kasperskya göre..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aman diyeyim mcafeee...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • i5 işlemciden daha düşük sistem kullananlar kurmasın kullanmasını bilmeyenler aman der kurduktan sonra zamanlanmış tarama ayarını kapatın kasma sorunu ortadan kalkar kasperskya yakın olduğunu düşünüyorum 1 senedir kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim win güncellemeleri geldiğinde uyarır diğer kurulu program güncellemeleri konusunda bildirim verir usb taktığınızda devreye girer sorar ek olarak mcafee intel firmasının bir ürünüdür dandik olmasını beklemek saçma.
  • nasıl alınıyor bilen biri yazabilirmi adımlarını ben yapamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mentalpanda

i5 işlemciden daha düşük sistem kullananlar kurmasın kullanmasını bilmeyenler aman der kurduktan sonra zamanlanmış tarama ayarını kapatın kasma sorunu ortadan kalkar kasperskya yakın olduğunu düşünüyorum 1 senedir kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim win güncellemeleri geldiğinde uyarır diğer kurulu program güncellemeleri konusunda bildirim verir usb taktığınızda devreye girer sorar ek olarak mcafee intel firmasının bir ürünüdür dandik olmasını beklemek saçma.

İ3 kullanıyorum zaman göre taramayı nasıl kapatırım. Haberim olmadan tarıyor ve pc yavaşlıyor.

Bi de sadece int. Security yüklü bende sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala McAfee başlıkları açılıyor...

Tavsiye isteyen varsa Avira'yı kursun (ücretsiz sürüm).

• sudo S kullanıcısına yanıt
    mcafee nin olumsuz yönü olabilirde

avira yı önermek nedir ya?

flash virüsünden başka virüs bulamaz durduramaz zaten

varlığı ile yokluğu pek fark etmez.

VERİ GÜVENLİĞİ endişeniz varsa

kripto virüslerinden etkilenmek istemiyorsanız DANDİK BEDAVA vs. ürünleri yüklemeyin boşuna

kaspersky norton dışında ürün kullanmayın

mcafee de olabilirde çok basit aptalca takıntıları var yoksa iyi ürün.
  • McAfee nin kendisi virüs zaten en son baska bir program yuklerken araya o da kaynamış oda kurulu geldi kaldırmak için baya bir cebelleşmiştim :))
  • ioz kullanıcısına yanıt
    McAfee'nin yaratıcısının bir videosu var bulduğumda paylaşayım siz karar verin ne kadar güvenilir olduğuna.

Antivirüs konusunda Kaspersky da olsa (sanırım bahsettiğiniz paketlenmiş virüsler?) bu türdeki zararlı yazılımların tespit garantisi yoktur. Eğer doğrudan saldırıya hedef olabilecek kadar önemli bir insan olduğunuzu düşünüyorsanız, zaten alacağınız tedbir sadece AV yönünde olmamalıdır.

Ayrıca bilgi güvenliği konusunda kendi bilginize güvenmiyorsanız, hangi antivirüsü kullandığınız çok bir anlam ifade etmeyecektir.

Şu iphoneları kırılabilir dediği video değilmi yanlız şuan o mcafee yazılımına bakmıyor intel şirketi ilgileniyor

son kullanıcının bilgi güvenliği antivirüsten daha fazlası değildir.

kamu/şirket yada kritik verilerden bahsediyorsak durum farklı tabiki.

bahsettiğim virüsler KRİPTO yada FİDYE virüsü dosyalarınızı şifreleyip para isteyenler.
    bana diğerleri zaten öenmli virüs değildir. antivirüs olmadan kendim elle temizliyorum zaten onları

mcafeenin yaratıcısı ne demek? kurucusumu? yoksa geliştici takım lideri mi? paylaşda bilelim ne kadar kötü ürün yapmasıyla övünen birisini tanıyalım.
  • İyi bir antivirüs programı isterseniz Bitdefender'ı öneririm.
  • O fidye virüslerin tanımayacağını nasıl iddia edebiliyorsunuz bir kez tanımlanıp AV veritabanlarına girdikten sonra?

Evet son kullanıcının bilgisi AV yükleyip kullanmakla sınırlı, McAfee Avira üzerine ne gibi tedbirler sağlar emin değilim.

@-Columbia- Evet aynı kişiden bahsediyoruz John McAfee, ama video biraz daha eski.

Videodaki dil ve görüntüler olumsuz örnek oluşturabilir.

McAfee Antivirus Nasıl Silinir:

• ücret ödemeden kullanılan anti-virüsün güvenliğinden şüphe ederim
    yaw arkadaş bildiğinden mi konuşuyon bilmediğinden mi anlamadım.

DAVRANIŞ PATERNİNE GÖRE ENGELLER. ille veri tabanına girmesi gerekmez herşeyin.
    veri tabanı spesifik olarak tanımlama ve bulaşma durumunda bulaştığı/temizlenecek dosyaların bulunduğu yerleride neyi nasıl yapacağını vs. tanımlayan bilgileride içerir.

veritabanında olmasa bile virüs engellenir. bunu bilmiyosan ne biliyorsun

konu hakkında ki tecrüben eğitimin bilgin nereden geliyor çok merak ettim.

yukarıdaki videoyu izlemedim izlemeyide düşünmüyorum ama adamın kendi hayatının gel gitlerini sektörle ilgili olanlar bilir. adam gelmiş 60ına birsürüde parası var son günlerinide vur patlasınla geçiyor.
    adam öldürme dahil suçları vs için kaçtığınıda yazayım. gerisine ilgi duyana GOOGLE hizmet veirir elbet.
    Bu üslubunuzla size cevap verecek olanlardan cevap almanızı tavsiye ederim.

Ürünü etiket fiyatına göre değerlendirmeye devam.

• yükledim 1gün bile dolmadan saçma sapan bilgisayarımı yavaşlattı bende sildim bana göre suan için gereksiz virüs programları
    uslübumda ne varmış çok merak ettim.

sen eğer "YAW" kelimesine taktıysan anlamı şu : anlacak o kadar çok şey varki hangi birinden başlayayım.

çünkü kanımca memleketimizin milli sporu olan "kulaktan dolma bilgilerle ahkam kesme"nin bir örneğini yaşıyoruz.

ama bana hala teknik bilgi ve/veya tecrübeni yazamayacak seviyedesin burdan bunu da anlıyoruz.

sende işe girince maaş falan alma hatta git bir vakıfta çalış (nede olsa hayır işi) sende para alma ki hayırın seviyesi artsın

herneyse atasözlerimizden bedava ile ilgili olanları hatırlayalım.

"bedava peynir sadece fare kapanında olur"
    "bedava sirke baldan tatlıdır" seninki tamda bu

ama senin bilmediğin şeyide yazayım okuyana fayda olur.

1 ay kadar önce kripto virüsünün JAVA üzerinde çalışan ve bu virüsü bilgisayarda üreten bir türü ortaya çıkarıldı.
    bu kod bulaşması esnasında hiçbir virütik algıya sebep olmuyor. virüs kodlarını bulaştığı makinada üretiyor ve peşi sıra cihazı da aktif hale geçerek şifrelemeye başlıyor.
    işin bu yönü ile artık tehdit altında olanlar sadece Windows bilgisayarlar değil. JAVA içeren tüm cihazlar. yani cep telefonlarıda yakın zamanda bu virüsten etkilenecek
    daha bitmedi işin daha da kötücül ve/yaygınlaşmasında sıçramaya neden olacak şey ise tüm bu işlemler için bir altyapı hazırlamaya gerek yok.
    bu virüsü üretenler bunu altyapı dahil HİZMET olarak satacak ve yeterli bilgi altyapı yada ekipmana sahip olmaya bile gerek duymayan pek çok şahsiyetsiz sayesinde
    YANDIM ANAM diyen çok kişiyle karşılaşılacak.

yani telefonunuza bilgisayrınıza yüklediğiniz ÜCRETSİZ yazılım nereden geliyor ayakta nasıl kalıyor bunu takip etmezseniz örneğin parmakladıkça kahkaha atan bebek uygulaması sayesinde tüm verilerinize güle güle diyebilirsiniz.

dünya bu kadar kapitalist hal almışken
    komşuna bile 1 bardak un istediğinde bön bön bakar hale gelmişken
    bana hala bedava ve güvenilir şeyler olduğuna inanmamı istemek çok komik.
    bir firmanın bir sürü gideri varken (maaş,sgk,kira,elektrik,su,yemek,gaz, yakıt vs.) bunların hepsini kazanıyor ve daha fazlasını kazanmak istemeyip bedava ürün dağıtması ne kadar ütopik.
    eğer bu yapılabilirse neden symantec(norton) kaspersky bunu yapmıyor? yapamıyor? ki symantec çok farklı alanlarda da yazılım üreten bir firma hemde.

her neyse çok uzadı.

YAW arkadaş 15 liraya format atan adamın bilgisayarcı olduğu memlekette ne kadar anlatsam faydasız.
    hala 2GB ekran kartı ifadeleri ile mal satma derdinde olan bir sektör var.
    hala uzmanlaşmamış danışmanlık verecek bilgi ve kapasitesi olmayanlar bir tarafa
    birde böyle bildimcikler ve bildimcikleriyle ahkam kesenlerin kestikleri ahkamları birleştirmeye çalıştığıma yanayım ben

Yalnız asıl tehlike kulaktan dolma bilgilerle hareket edenler değil, bunu yapıp aynı zamanda egosu beyninden büyük olan insanlarımızdan geliyor bilginize.

İyi geceler diliyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.