Şimdi Ara

XCOM 2 Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünya artık onların evi... Ya köle olarak yaşamaya devam edeceğiz ya da haklı bir direnişin fitilini ateşleyeceğiz. XCOM 2 seriye farklı bir soluk getirmeyi başarıyor.

• Güzel inceleme. Son sahne çok iyi.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • İncelem gayet kısa, öz ve sade. Gayet iyi. Oyun ise tam bir cehennem grafikleri filan geçin de aşırı zor ve bazen 1 bölüm 4-5 saat sürüyor. Kesinlikle iyi bir oynanış süresine sahip.Parasını hak etmediği söylenemez doğrusu.(Yalnız storm of Adana on numaraydı)

• Oyun güzel lakin bence cabuk tüketiliyor gibi geldi. Daha hızlı yapmışlar oyunu sınıfları birleştirmişler.
    Banada çankırı fırtınası derler ;)
  • Tekrar video incelemelerinin gelmesine sevindim, bu arada çok güzel bir inceleme olmuş emeği geçen herkese teşekkürler..

• Sonu güzel olmuş.

• Xcom eneym unkown bir süre sonra görevler tekrar ediyordu umarım bu oyunda yoktur, Talha beyin notlarında aldığım kadarı ile oyun yapısının zorluğu tekrar hissini his ettirmiyor. Talha bey yine kaliteli kendi sınıfına yakışır bir inceleme hazırlamış, emeğinize sağlık teşekkür ederim.
    Lütfen oynuyorum videolarını ile incelemelerden uzaklaşmayın son yıllar herkes bu yönde gidiyor, sizin farkınız kendinize has incelemeleriniz (Televizyonlar gibi beğenmeyen izlemesin başka yayınlara geçsin diyebilirsiniz fakat ben kurulduğunda beri pasif olarak da olsa sizi aile bağı ile takip edip seviyorum) Yıllar geçse de unutamadığım arada izlediğim incelemeleriniz bulunmaktadır .BSC olarak yaptınız işlere saygı duyan , sarf ettiğiniz emeğe hayran biri olarak bizi incelemelerden mahrum bırakmayın esen kalın.

• Güzel bir inceleme daha giriş ve son sahne gayet başarılı olmuş iyi çalışmalar.

• 3:40'ta kapattım. yanlış anlamayın incelemenin 10 numara olduğuna şüphe yok. yoruyo abi artık beni oyunlar. nasıl bi şeyse hiç ilgim yok aslında, hiç heyecan yok yeni oyun çıkmış, şu oyunun devamı gelmiş falan ama kopamıyorum da bi yandan. takip etmem gerekmiş hissi var içimde. o da oyunculuğumun hatrına oluyodur diye düşünüyorum artık. bi half life 3ü bekliyorum işte. gta 6 falan belki. kurtarmıyo artık oyun moyun. geçen oyun muhabbetine çok takıldım ondan yazıyorum bu yorumu da. yapın işte abi ne güzel iş. artık eski heyecanınızın kalmadığı açık, aşağı yukarı aynı kafadayız ama sizin işiniz işte. güzel de yaptığınız bi iş. siz de olmasanız hiç takip etmek istemeyeceğim bi şey olur, o kadar samimisiniz yani. yoksa ne işim var ignde, gamespotta? bana ne xcomdan falan. muhabbet için geliyorum ben aslında. ignde mad dogg olmak isteyen çalışan var mıdır ki? ulan tunahan hala aklımda ha. ne adamsın.

• Abi inceleme güzel olmuş :D bitişide baya eğlenceliydi... Zaten ilk Xcom dan beri oyunun hastasıyım. Fakat bu oyunun gereksiz pahalılığından dolayı alma fırsatım olmadı ama bununda verdiğiniz 9 puanı sonuna kadar hak ettiğine eminim :D Belki steamde şu önümüzde indirimlerde cebimize uygun bir hale gelirde kaçırmadan çekerim oyunu ..

• Bsc ekibi gerçekten çok tembel çoğu oyunun incelemesi gelmiyor gelenlerde bu inceleme gibi 1-1.5 ay rötarlı geliyor haberler deseniz hep çeviri zaten,o kadar insan ne yapıyor allah aşkına ekstra içeriği falan geçtim şu incelemeleri bari vaktinde yayınlayın ama nerdeee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geç gelen incelemelerde neden geç geldiğini haberin altına yorum ya da açıklama olarak yazarsanız hem biz mutlu oluruz.Hem sizi gereksiz yorumlardan kurtarır diye düşünüyorum

• Bağcılar haahaa.

• Bu kadar detaylı bir oyuna bir o kadar güzellikte inceleme yapmışsınız.Elinize sağlık.Daha çok ve detaylı incelemeler yapmanız dilegiyle...

• Gece gece uyku tutmamaıştı iyi oldu bu video . İnceleme için teşekkürler. Sanırım Oyunu Alkan oynadı. Strateji oyunlarını ile aram kötü. Bu yüzden bir yorum getiremicem.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • storm of adana ve bağcılar çok iyiydi
    aklıma gelmişken söylemek istiyorum eskiden yapmış olduğunuz videolarda olduğu gibi (ör: kutusuz armoredkill) uzak durulası, idare eder, alınası, kaçmaz gibi şeyler videoların sonunda olabilir. mesela oynuyorum videolarında oyunu tanıtırken steam de şu kadar tl demek yerine bunu kullanmak bence daha mantıklı.
    başarılarınızın devamını dileriz, güzel işler yapıyorsunuz çünkü
  • XCOM 2 yede bir lets play iyi gider

• Emeğine sağlık Talha Aynacı
  • Türkiyede bu kalitede inceleme başka bir sitede yok arkadaş... Geç geliyor diyen arkadaşlar youtube da saçma sapan kısa incelemeler dolu izleyin geçin madem.

Oyun gerçekten çok başarılı uzun bir süre beni kendine bağladı. Özellikle xcom askerlerinin çok daha fazla özelleştirilebilir olması baya bir eğlence katmış.

Eleştri olarak oyun çok zor arkadaş ya save ede ede ancak ilerliyorum. :D

• bsc ekibi tembel değil katılmıyorum.fakat bsc ekibi ne yapması gerektiğini bilmiyor şaşırmış gibiler sanki.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.