Şimdi Ara

iPhone SE ve dahası “Simultane Çeviri” ile canlı yayın tekrarı (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
543
Cevap
3
Favori
23.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alırsınız almazsınız size kalmış tabiki ama

6 4,7 inc ekranda bile a8 işlemci varken 1gb ram ile canavar gibi iken
    4" cihazda de a9 işlemci ile 1gb ram akar dostum akar.

Tabi zevk ve renklere bişey diyemeyiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5se modelde ram kac yazmıyor ki,yoksa ben mi göremıyorum? gsmarenada da yazmıyor ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIRAT_G_

iPhone SE ve dahası “Simultane Çeviri” ile canlı yayın tekrarı

kardeşim şu fotopraf yüklemeyi öğrenin artık. sayfa düzeninin içine etmişsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARTALIZMA -- 21 Mart 2016; 22:11:07 >

• Mesut Çevik & Erdi Özüağ : Arkadaşlar hayalimdeki işi yapıyorsunuz, üstelik hayalimdeki kadar da iyi yapıyorsunuz, Tebrik ediyorum. Pozitif enerjiniz, samimiyetiniz filtresiz bir şekilde bizlere ulaşıyor. Ayrıca; Burak Şolt ve Yunus gibi pırıl pırıl, donanımlı geçleri görmek büyük mutluluk.
    Gördüğümüz olumsuzlukları eleştirmeyi çoğu zaman kendimize görev edinen bir toplumun bireyi olarak; gördüğüm başarılı işlerin hakkını vermeyi, bu işleri başarılı kılan sizleri de alkışlamayı görevlerin en mutlusu bilirim.
    Başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla Güray Katrancıoğlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

quote:

Orijinalden alıntı: burki_rock

quote:

SE alınır bence. 3.100 TL verip 6S almak saçmalık, 64GB tuzlu olmuş 2,300 TL civarına bekliyordum ben. Telefona abanmayanlar için 16GB ideal, o da 2000 TL mis gibi. Android cihazların ucuz olmadığını biliyor herkes, S7 Edge 3300 TL'den giriyor.

Bir ufak notta S7 Edge ile 6S hız testlerinde 6S baya bir fark atıyor S7 EDGE'e.
    SE, 6S ile aynı hızda olacağına göre yorumu size bırakıyorum :D

Bu camiada kendi yazılımını üretmiyorsan bir noktaya kadar konuşabiliyorsun, ötesine geçilmiyor. Gerçi ben de LG G3 32GB kullanıyorum Allah var çok memnunum ama belki yaza doğru 5SE alabilirim.

Bence bekle, para biriktir Iphone 7 al. Çünkü ekranı küçük gelir SE'nin G3'ten sonra. Hem G3 de idare edecek telefon ;)
    Ben G5'e çok hallendim ama 2799 diyollaa...

• sakarboy S kullanıcısına yanıt
    +1 :)
  • Gereksiz küçük telefon isteyen gidip 5s alır zaten herşeyi yapıyorsun telefonla
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaroo1

5se modelde ram kac yazmıyor ki,yoksa ben mi göremıyorum? gsmarenada da yazmıyor ilginç

1gb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • watchOS 2.2 yayınlandı mi

• 4 inç telefon mu kaldı..

• quote:

Orijinalden alıntı: sakarboy

Alırsınız almazsınız size kalmış tabiki ama

6 4,7 inc ekranda bile a8 işlemci varken 1gb ram ile canavar gibi iken
    4" cihazda de a9 işlemci ile 1gb ram akar dostum akar.

Tabi zevk ve renklere bişey diyemeyiz.

Hızlı olması açısından sorun yok, iki sekme arası geçerken sekmeyi tekrar yüklüyor ya da oyun-tarayıcı geçişlerinde ram yetmediği anda oyunu baştan yüklüyor.

Ben bilgisayarda ve telefonda 20-40 arası sekme kullanıyorum, ki haliyle her seferinde yükleme yapmasını beklemek istemiyorum. Eğer 2gb olur ve bu yenileme sorunu olmazsa zaten direk alırım.
  • Simultane tercüme eden arkadaşı çok başarılı buldum. Özellikle sağlık terimlerini, mühendislik terimlerini ve teknoloji terimlerini doğru aktardı. Bundan sonraki etkinliklerde de yer almasını ümit ediyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

SE alınır bence. 3.100 TL verip 6S almak saçmalık, 64GB tuzlu olmuş 2,300 TL civarına bekliyordum ben. Telefona abanmayanlar için 16GB ideal, o da 2000 TL mis gibi. Android cihazların ucuz olmadığını biliyor herkes, S7 Edge 3300 TL'den giriyor.

Bir ufak notta S7 Edge ile 6S hız testlerinde 6S baya bir fark atıyor S7 EDGE'e.
    SE, 6S ile aynı hızda olacağına göre yorumu size bırakıyorum :D

Bu camiada kendi yazılımını üretmiyorsan bir noktaya kadar konuşabiliyorsun, ötesine geçilmiyor. Gerçi ben de LG G3 32GB kullanıyorum Allah var çok memnunum ama belki yaza doğru 5SE alabilirim.

Bence bekle, para biriktir Iphone 7 al. Çünkü ekranı küçük gelir SE'nin G3'ten sonra. Hem G3 de idare edecek telefon ;)
    Ben G5'e çok hallendim ama 2799 diyollaa...

Valla aslına bakarsan G3'ü değiştirmek istemiyorum her şeyi ile çok güzel telefon. Sana da G4 tavsiye ederim 1300 civarına alınıyor.

• Evet

İos 9.3 final de geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tam bakamadım henüz ama sanırım kasa 5S kasası ama ekran 4S ekranı öyle mi? O zaman ekran kasa oranı tam bir kepazelik tam bir başarısızlık olur..

• SE çok satar mı bilmiyorum da 9.7" iPad Pro yok satar!

• Stand Alone kullanıcısına yanıt
    touch-id ye merak saldım, bu özelliğe sahip bir cihaz ile değiştiririm.
    Bu gidişle 7 beklerim gibi ekim'e kadar :D
  • quote:

touch-id ye merak saldım, bu özelliğe sahip bir cihaz ile değiştiririm.
    Bu gidişle 7 beklerim gibi ekim'e kadar :D

Rahat 3500'den başlar o da ya, memleket bu istikrara devam ederse telefon kiralama işi başlayacak memlekette.
  • Kalaylanmış 5s = SE

Steve Jobs yaşasaydı hakikaten iyi kalaylardı bunu yapanı! :D

• karşılaştırma yapmak isteyenlere

http://www.apple.com/tr/iphone/compare/
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.