Şimdi Ara

Mobilite: iPhone SE, Meizu Pro 6 ve dahası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilite'nin yeni bölümünde sunucularınız Erdi Özüağ ve Mesut Çevi Apple ve FBI arasında giderek yükselen güvenlik tartışmalarından dağıtımı başlayan Windows 10 Mobile, iPhone SE, Meizu Pro 6 ve LG G5'in aksesuar fiyatlarına kadar gündemdeki önemli konuları sizin için yorumluyorlar.

• Eve gidince izlerim önlerden alalım yerimizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ttnet'in muthis hiziyla hemen izledim.cok guzel olmus tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok güzel program olmuş. iki defa izledim.
  • Bu bölümde Mesut Reis'in Microsoft'a iyice giydirmesini bekliyordum, program bikaç gün erken çekilmiş heralde önümüzdeki hafta izleriz artık. Microsoft daha önce söz vermesine rağmen Windows 10'u birçok telefonuna mesela W8'in en önemli telefonları diyebileceğimiz L920 ve L520'ye vermiyecekmiş. Lumia 1020 gibi efsane bir kameraya sahip telefonda bu güncellemeyi alamayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Stannis -- 20 Mart 2016; 23:32:29 >
  • şu iphone SE aşırı meraklandırdı beni
  • Magic mouse2'nin şarj portunun alt tarafta olması bir problem teşkil etmiyor, 2 dakikalık şarj ile 9 saate yakın,tam batarya ile 1 kaç ay dayanan bir cihazda 10 dakika ara veremeyecek misiniz? Tasarımı bozmak yerine böylesi daha mantıklı. Biraz zorlama bir eleştiri olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi There goes your life -- 20 Mart 2016; 23:50:39 >
  • Mesut abi buraları okuyorsan haklı çıktın ağzına sağlık. Microsoft sözünün arkasında durmadı. Tüm cihazlara Windows 10 vereceğim dediği halde vermedi.

Microsoft'un ipiyle kuyuya inilmezmiş.

• Bu Video samsung hayranı Mesut Çevik'e ve tabiki 1 tanecik aşkı samsung'a. Eeeeen güzel telefon samsung, eeeeen iyi ram samsungta, eeeeen iyi işlemci samsungta...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extreme Victory -- 21 Mart 2016; 0:39:17 >

• Extreme Victory kullanıcısına yanıt
    Siz duymak istemediklerinizi duyamayınca hırçınlaşmışsınız anlaşılan burada bir marka fanatikliği olan varsa sizsiniz çünkü belli ki anti samsung anlayışında bir fanatikliğiniz var. Anlatmak istediğim markasal bir konu değil olabilir kişisel tercihinizdir.

Sayın Mesut Çevik ülkemizin en nadir objektif editörlerindendir hatta şöyle söyliyim diğer tüm editörler bir yana Mesut Çevik bir yanadır. Çünkü diğerleri işin show kısmını ve kitle kısmını düşünürken Mesut bey dürüstçe içinden geldiği gibi düşüncelerini aktarır. O yüzden benden bir tavsiye Mesut bey birşey diyorsa ona kesinlikle güveniniz bunun yararını görürsünüz.

Saygılar..

• OMG Mesut reyiz benim yorumu alıntıladı biri zıplayan çocuk gifi koysun

• quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

Bu Video samsung hayranı Mesut Çevik'e ve tabiki 1 tanecik aşkı samsung'a. Eeeeen güzel telefon samsung, eeeeen iyi ram samsungta, eeeeen iyi işlemci samsungta...

Doğruları duymak yipratmiş sizi

• quote:

Orijinalden alıntı: Moqorro

Bu bölümde Mesut Reis'in Microsoft'a iyice giydirmesini bekliyordum, program bikaç gün erken çekilmiş heralde önümüzdeki hafta izleriz artık. Microsoft daha önce söz vermesine rağmen Windows 10'u birçok telefonuna mesela W8'in en önemli telefonları diyebileceğimiz L920 ve L520'ye vermiyecekmiş. Lumia 1020 gibi efsane bir kameraya sahip telefonda bu güncellemeyi alamayacak.

Akıllı telefon pazarının en "başarısız" hafif kalır, fiyasko firması

• Lumia 1020 dahi alamıyor win mobile 10 u ,luma 925 ve 920 de tabiki hemde o kadar söz vermelerine rağmen

• Ailecek severek izliyoruz
    Goygoy bir yana gerçekten her hafta sonu pazar sürekli ana sayfayı yeniliyorum acaba yeni bölüm paylaşıldı mı diye.
    Bu arada her izlediğimde kafam karışıyor. Bi hafta G5 alayım diyorum bi hafta sonra S7 oluyor sonra bu Nexus 6p ye gidiyor kafam en sanırım mate 8 alayım diyordum, kısır döngü yaşıyorum kendi içimde umarım karar verebilirim

• ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    Fan detected.

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    Doğrular derken :))

• Adamlar a9'u 2200 liraya satıyor. Htc 10 mu ucuz olacak? Çok rahat 3000 lira derler o telefona.

• Mesut bey böyle itici değildi eskiden sanki. Samsung dışında hangi marka dense gıcık bi tavır ve ses tonuyla "yaaa" diye başlayıp çöp muamelesi yapıyor hepsine. Evet S7 paket olarak g5ten iyi ama ben size geride olacağı en önemli şeyi söyleyeyim. Yazılım! En Yeni amiral gemisi bile o iğrenç tw ile lg arayüzleri kadar hızlı değil. Kimse artık hafif demesin. Gözlerimle gördüm. S6 edge rehber açma menüler arası geçişte bırak g4ü g2den geride. İkon tasarımı arka renkler falan hala super Mario modunda Samsung. Lg çok daha eğlenceli menü tasarımı konusunda.

Herşey kamera yada tasarım değil. Daha önemlisi ne kadar stabil olduğu. Bu konuda da hem lg hem sonyden geride. Ama mesut hocaya sorsan "yaaa bırak" modunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: babıesrar82

Mesut bey böyle itici değildi eskiden sanki. Samsung dışında hangi marka dense gıcık bi tavır ve ses tonuyla "yaaa" diye başlayıp çöp muamelesi yapıyor hepsine. Evet S7 paket olarak g5ten iyi ama ben size geride olacağı en önemli şeyi söyleyeyim. Yazılım! En Yeni amiral gemisi bile o iğrenç tw ile lg arayüzleri kadar hızlı değil. Kimse artık hafif demesin. Gözlerimle gördüm. S6 edge rehber açma menüler arası geçişte bırak g4ü g2den geride. İkon tasarımı arka renkler falan hala super Mario modunda Samsung. Lg çok daha eğlenceli menü tasarımı konusunda.

Herşey kamera yada tasarım değil. Daha önemlisi ne kadar stabil olduğu. Bu konuda da hem lg hem sonyden geride. Ama mesut hocaya sorsan "yaaa bırak" modunda.

Aynen hocam işte tamda ben bunu diyorum.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.