Şimdi Ara

HTC ONE M9---975 TL---BU FİYAT NORMAL MİDİR ?[Satın Aldım]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-htc-m9-32gb-sifir-orjinal-kapida-kontrollu-odeme-imkani-ile-283477004/detay

Beyler yurtdışından getirmişler bu fiyata satılma ihtimali var mı bu telefonun ?

EDİT :
    Kargo dün itibari ile geldi bu satıcının elinde kalmamıştı bende 1125 tl'ye başka bir satıcıdan aldım .

Kutunun içinden kulaklık ve adaptörü almış satıcı onun yerine 2 tane dandik adaptör ve kulaklık koymuş adam iğneyi bile almış düşünün

telefona gelince içinde 2-3 tane silinemeyen saçma sapan chat uygulaması var onun dışında tertemiz telefon.

Daha ilk aldığım gün annem 1 metreden yere düşürdü çizik bile oluşmadı cihazda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.N.I.P.E.R -- 24 Mart 2016; 12:15:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mümkün değil.
  • Adam orjinal diye direniyor

Yarın gidip bir bakıcam

• Bunlar icin refurbished deniyor her yerde ama refurbished demek arizali telefonlarin sifirlanip yeniden satilmasi demek.. Bu kadar telefonun M8 lerde dahil binlercesinin Turkiye'de dolanmasi ve sifir kasayla mumkun degil bence ki dunyada da dolaniyor bunlar.. Yani kasalarin sifir temizliginde olmasi cok zor.. Bu telefonlarin baska hikayeleri var ama ne ?

• Roque_Jn R kullanıcısına yanıt
    Sonuç olarak orjinal ürün değil mi hocam ?

Çünkü 2 sene önce m8 TR'de 2500'e satılıyorken ben 1400'e aldım sirkrciden hala da kullanıyorum ve en ufak bir sıkıntısı çıkmadı

• Tabiki orjinal.. Zaten eline aldiginda telefonu acip kurcaladiginda anlarsin.. Sorun orjinal olmasi degil bunlari replika parasina satmiyorlar ki 1000 lira para veriyorsun ve ariza yapma ihtimali var ya da bir kac gun sonra ya da hafta sonra kucuk sikintilar cikardiginda sinirler bozulabilir.. Ben M8 leri dusundum biraz arastirdim bulasmamaya karar verdim; 3g baglanti sorunumu dersin, kamera kullanamama sorunlari var, hoparlorlerde patlama falan filan..

Evet telefonlar orjinal ama temiz degiller.. Sifir telefonlar nasil temiz olmaz iste onu ben de bilmiyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: S.N.I.P.E.R

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-htc-m9-32gb-sifir-orjinal-kapida-kontrollu-odeme-imkani-ile-283477004/detay

Beyler yurtdışından getirmişler bu fiyata satılma ihtimali var mı bu telefonun ?

bu arkadaştan sıfır cihaz aldım.. forumda da üyeliği var... kesinlikle güvenebilirsin...

• quote:

Adam orjinal diye direniyor

Yarın gidip bir bakıcam

cihaza bakinca bizede bilgi verin bende takipteyim.
    2 yil garantide veriyormus

• quote:

Orijinalden alıntı: ryalp

quote:

Adam orjinal diye direniyor

Yarın gidip bir bakıcam

cihaza bakinca bizede bilgi verin bende takipteyim.
    2 yil garantide veriyormus

Elinde kalmamış hocam başka bir yerden 1125 TL'ye aldım yarın gelir çok büyük ihtimal kargo

Yarın bilgi veririm

• S.N.I.P.E.R kullanıcısına yanıt
    175 daha ekleyip A9 alsaydin o yokmuydu

• quote:

Orijinalden alıntı: ryalp

175 daha ekleyip A9 alsaydin o yokmuydu

M9 daha iyi hocam

Rom desteği önemli benim için buda en çok m serisinde var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    rom.konusunda haklisin estetik olarak A9 gayet iyi
    Neyse siz biraz kullanin bakalim en cok merak ettiim
    Isinma olayi

• Yenilenmis cihaz bunlar. 2 ay kullanirsiniz 3.ay basiniza is acar. Rom iside biraz sakincali. İmei leri malum yolla kayitli oluyor rom atarsaniz imeiler ucabilir. Bu paralari bu telefonlara yatirmayin yazik gunah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Yenilenmis cihaz bunlar. 2 ay kullanirsiniz 3.ay basiniza is acar. Rom iside biraz sakincali. İmei leri malum yolla kayitli oluyor rom atarsaniz imeiler ucabilir. Bu paralari bu telefonlara yatirmayin yazik gunah.

Zamanında bu şekilde M8 aldım sayısız rom attım.

Yaklaşık 2 senedir kullanıyorum hiç bir sorun çıkmadı

• Merhaba arkadaşlar şu sıralar htc m9 satın almayı düşünüyorum sahibinden com da 925 tl gibi rakamlara satılık cihazlar var sizden ricam bu fiyat aralığında mümkünse satın almış olan arkadaşlar dan tavsiye bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Yenilenmis cihaz bunlar. 2 ay kullanirsiniz 3.ay basiniza is acar. Rom iside biraz sakincali. İmei leri malum yolla kayitli oluyor rom atarsaniz imeiler ucabilir. Bu paralari bu telefonlara yatirmayin yazik gunah.

Htc ler de ucmuyor imei :))))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizci535 -- 24 Mart 2016; 11:47:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dobrasam

Merhaba arkadaşlar şu sıralar htc m9 satın almayı düşünüyorum sahibinden com da 925 tl gibi rakamlara satılık cihazlar var sizden ricam bu fiyat aralığında mümkünse satın almış olan arkadaşlar dan tavsiye bekliyorum

hocam dün aldım 1125 TL'ye cihaz'da hiç bir sıkıntı yok sadece içinde 2-3 saçma sapan uygulama yüklü geliyor ve silinemiyor .

Cihaz kutusundan orjinal kulaklık ve adaptör çıkartılmış onun yerine beş para etmez adaptör ve kulaklık koyulmuş hele kulaklığı direk çöpe attım .
    Evet bende satıcı ya mesaj attım neden bu kadar ucuz diye cevap olarak aksesuar orjinal değil yanıtını verdi satıcı ancak yinede çok uygun bir rakam htc one m9 için bu fiyat gerçekten orjinal olup olmadığını htc Türkiye den teyit ettiniz mi ?

• dobrasam kullanıcısına yanıt
    Teyit etmeye gerek yok . zaten telefonu elinize aldığnız zaman anlıyorsunuz orjinal olduğunu çakma bir telefonun o kadar iyi bir işçilik ile üretilmesi imkansız .

ben yine de her ihtimale karşı cpu z vb. ile kontrol ettim .
    cihaz kayıtlı mı peki kontrol ettiniz mi

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.