Şimdi Ara

Elektrikli süpürge 'Twin Clean'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Electrolux, geniş elektrikli süpürge ürün yelpazesi farklı estetik, fonksiyon ve özellikteki ürünlerle her zevke ve ihtiyaca hitap eder.

Kendi kendini temizleyen filtreler!
    Twin Clean kendi kendini temizleyebilen iki adet benzersiz HEPA filtreye sahiptir. Herhangi bir zaman sadece tek bir filtre aktif durumdadır; ikinci filtre yedek olarak durmaktadır.

Kullanılan filtre kirlendiği zaman, Twin Clean sizi uyarır. Kapağı kolayca açabilir, üniteyi dışarı çıkarabilirsiniz. Filtre çubuklarını çevirin ve üniteyi tekrar yerine yerleştirin. İkiz filtrelerden biri 360° döner ve ters yönde hava akışı, kirli filtreyi 10 saniyeden az bir zamanda temizler.

Kolay boşaltılan toz haznesi
    Twin Clean'in özel kavranma şekli, toz haznesinin kolayca kaldırılmasına ve boşaltılmasına olanak verir. Bu, hızlı ve kolaydır. Toz haznesini açmak için tek elinizi kullanabilirsiniz.

Yer başlığında yüksek performans
    Twin Clean'in avantajı, makineyi çalıştırdığınız anda temizlemeye başlamasıdır. Yere yakın Max yer başlığı, hava akışını optimize eder ve temizleme performansını artırır. Sonuçta, minimum çabayla maksimum performans elde edilir.

Kullanım kolaylığı
    Twin Clean'in 13 metrelik çalışma kablosu, fişe tak ve çıkar mantığını ortadan kaldırmak için endüstri standartlarından 4 metre daha uzundur. Teleskopik boru ve yere yakın temizleme başlıkları kanepe arkaları veya yatak altları gibi uzanılması zor alanlara daha az çaba sarfederek ulaşmanıza olanak verir. Max gelişmiş yer başlığı ile evdeki sert zeminlerin ve halıların üzerinde aynı ölçüde yarar sağlanır; zemin değiştirirken ayarları da değiştirmek gerekmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurcan1 -- 12 Ocak 2007; 12:11:45 >

• Ben de bir yerde okumuştum.Electrolux bu konuda gerçekten çok iyi.Benim bildiğim en sessiz süpürgeyi üretiyor,ayrıca S şeklinde borusu olan modelleri var onlar da beldeki rahatsızlıklar ve diplere ulaşmak için iyi.Ama torbasız olanlarını almakta fayda var aksi taktirde torbası bulunamayan süper bi süpürgeyi seyretmekle yetinebiliyorsunuz.Benim halam Frigidaire almıştı zamanında torbası olmadığı için yenisini almayı düşünüyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: candogan62

Ben de bir yerde okumuştum.Electrolux bu konuda gerçekten çok iyi.Benim bildiğim en sessiz süpürgeyi üretiyor,ayrıca S şeklinde borusu olan modelleri var onlar da beldeki rahatsızlıklar ve diplere ulaşmak için iyi.Ama torbasız olanlarını almakta fayda var aksi taktirde torbası bulunamayan süper bi süpürgeyi seyretmekle yetinebiliyorsunuz.Benim halam Frigidaire almıştı zamanında torbası olmadığı için yenisini almayı düşünüyor.

10 sene boyunca o firma bana yedek parçayı bulmak zorunda ama torbasız daha iyi tabii
  • ben toz haznesinin kolay boşaltılmasından bahsederken, ortalığı toz dumana katıp katmamaktan bahsediyorum. yani iki üç elle yapsak da olur. amaç ortalığı tozatmamak. yani ben şöyle olsun istiyorum; hazneyi çıkardık, içindeki kaba çöpü usulca çop kovasına boşalttık, ayrıntılı temizleme için musluğu altına tutup yıkayabilmek mümkün mü, haznenin içini fırçalamak mümkün mü? benim için önemli olan bu!

alışveriş sitelerindeki yorumlardan ve kullanan kişilerden edindiğim izlenime göre, bu tip hazneli süpürgelerin tozunu boşaltmak için maske takmak gerektiğinden bahsedenler var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mbbilici

ben toz haznesinin kolay boşaltılmasından bahsederken, ortalığı toz dumana katıp katmamaktan bahsediyorum. yani iki üç elle yapsak da olur. amaç ortalığı tozatmamak. yani ben şöyle olsun istiyorum; hazneyi çıkardık, içindeki kaba çöpü usulca çop kovasına boşalttık, ayrıntılı temizleme için musluğu altına tutup yıkayabilmek mümkün mü, haznenin içini fırçalamak mümkün mü? benim için önemli olan bu!

alışveriş sitelerindeki yorumlardan ve kullanan kişilerden edindiğim izlenime göre, bu tip hazneli süpürgelerin tozunu boşaltmak için maske takmak gerektiğinden bahsedenler var.

arkadaşım bana kolay gelir size zor, en güzeli bu ürünü satan magazaya giderek yerinde incelemeniz

en doğru kararı bu şeklide verebilirsiniz

• şimdi şöyle oluyor; bulunduğumuz yerdeki mağazalarda bu marka yok, hatta birçok marka yok. ya klasik toz gaçıran torbalı modeller ya da milyarlıklar var. burası ufak biyer. bu yüzden internetten almak durumundayız. dolayısıyla inceleme de internetten olmak zorunda kalıyo.

çaresizlik işte ne yaparsın! yardımın için sağ ol!
  • quote:

şimdi şöyle oluyor; bulunduğumuz yerdeki mağazalarda bu marka yok, hatta birçok marka yok. ya klasik toz gaçıran torbalı modeller ya da milyarlıklar var. burası ufak biyer. bu yüzden internetten almak durumundayız. dolayısıyla inceleme de internetten olmak zorunda kalıyo.

çaresizlik işte ne yaparsın! yardımın için sağ ol!

Müsait zamanımda sizin için electrolux bayisine gidip ürünün haznesinin sökülmesini inceleyerek size izlenimlerimi aktaracağım.
    İyi günler
  • http://www.gittigidiyor.com/main/urun.php?id=4636993

bu nasıl bir ürün fiyatıda süpere benziyo...alakalı arkadaşlardan yorum bekliyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: strangerinthenight

http://www.gittigidiyor.com/main/urun.php?id=4636993

bu nasıl bir ürün fiyatıda süpere benziyo...alakalı arkadaşlardan yorum bekliyorum...

400w emiş gücü,78dB ses ve Philips kalitesi ile kesinlikle alınabilirToz haznesini temizlemek sizin için zahmet olmayacaksa rahatlıkla alabilirsiniz.Bu da marathonun yeni modeli sanırım.Gümüş renk olması da iyi olmuş,beyaz renk marathonun eksilerindendi çünkü(lekeyi,çiziği göstermesi ve şık durmaması sebebiyle)

• teşekkürler arkadaşım :)
  • quote:

ben toz haznesinin kolay boşaltılmasından bahsederken, ortalığı toz dumana katıp katmamaktan bahsediyorum. yani iki üç elle yapsak da olur. amaç ortalığı tozatmamak. yani ben şöyle olsun istiyorum; hazneyi çıkardık, içindeki kaba çöpü usulca çop kovasına boşalttık, ayrıntılı temizleme için musluğu altına tutup yıkayabilmek mümkün mü, haznenin içini fırçalamak mümkün mü? benim için önemli olan bu!

Bugün söz konusu cihazı inceledim.Bana pm ile ulaşırsanız detaylı bilgi verebilirim.(toz nasıl boşaltılıyor,filtreler nasıl gibi)

• Twin Clean Z 8225'i İstanbul'da satan bir yer var mı?
    ENPLUS lardan bir ikisine sordum.. yok dediler.. bir görüp incelemek istiyorum tabi bulabilirsem..
  • Cihaz Tepe Nautilus'da Tepe Home mağazasında satılıyor.(carrefour acıbadem yani)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.