Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 Edge detaylı inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
1.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'un yeni nesil amiral gemi akıllı telefon modeli Galaxy S7 Edge'i tüm detayları ile mercek altına aldık, tasarımından pil süresine kadar cevabını aradığınız her soruyu masaya yatırdık.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Samsung Galaxy S7 edge kamera örnekleri

• Fiyat haric gercekten super bir cihaz

Samsungu hic sevmem ancak bu cihaza diyecek birsey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryalp -- 19 Mart 2016; 23:30:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Söylemeden edemeyeceğim forumda apple'dan çok samsung fanı var ve markalarına toz kondurmuyorlar şimdi buraya ov süper diye yorum yazsam bir 30 artı alırdım herhalde.

neden böyle söylüyorum herkes forumda çok apple fanboyu var, site hep apple haberi yapıyor ismi apple haber olsun vs diyor ancak apple ile ilgili konularını okursanız neredeyse hiç olumlu cevap bulamazsınız ve bu yorumlar 10larca artı alır buradan forumda apple fan boylarının çok az olduğunu hatta hateboyların türediğini anlayabiliyoruz yani site esasen samsung haber.

Telefona gelirsek güzel bir cihaz bu iki seride samsung başarılı cihazlar çıkardı ancak süper uçuyor kaçıyor diye süslemek gereksiz kalıyor çünkü snapdragon 820'li alternatifleri hayli fazla ve onlardan bir tık ilerde sadece bir tık, sadede gelirsem şuan telefon alma arifesinde olsam almayı düşüneceğim bir cihaz olurdu ancak aynı yonga setine sahip daha ucuz rakiplerini unutmazdım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreyParrot -- 19 Mart 2016; 23:46:40 >
  • Telefon çok güzel olsa da samsunga 3300 lira hayatta verilmez

edit: pardon 3300'müş yav 3299 görünce 3200 diye kalmış aklımda işte bunlar hep algı oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmedaltair -- 20 Mart 2016; 0:32:46 >
  • çok pahalı be abi

• yerimizi alalım

• 3200 mü. Hiç bir telefona 1000 den fazla verilmez.

• Şu an androidin zirvesi bu telefondur kim ne derse desin..

• O adaptörü smartswitch özelliği için veriyorlar diye hatırlıyorum ?
    Eski cihazdan yeni cihaza bağlantı kurup kişisel dosyalar ayarlar rehber vs. gibi gerekli kısımları transfer etmek için.

• Kaliteli inceleme olmuş bir an mobil dünya kongresinde ki video dışında başka inceleme gelmeyecek zannettim. Burdan Erdi beyi tebrik etmek lazım hemen hemen tüm sorulara cevap vermiş.
  • Yani apple fanı bile olan birinin bu telefonu yetenekleri karşısında alkışlamalıdır bence kusursuza yakın bir telefon olmuş.

• Telefon fiyatlarını hatırlıyor musunuz arkadaşlar bir kaç sene önce amiral gemileri 1200TL idi ha işte diyeceğim şey şu ki: telefon fiyatları o zamandan bu zamana değişmedi. O zaman da 650$ idi halen 650$ amiral gemileri. Değişen şey alım gücümüz. 10 sene sonra telefonlar 30000TL olur biz de türk lirasından bir sıfır atarak bu konuya çözüm buluruz.

• Yav telefon harbi harbi çok güzel ama fiyatı çok yüksek geliyor. Ayrıca 4-5 yıl kullanıma uygun da değil gibi geliyor

• Abi yemek modu ne işe yarıyor ya..? İlk defa görüyorum..

• Kusursuz cihaz olmuş ama 3000 bandına telefon alınmaz,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2000 tl daha verip araba alın hızınıza hiç bir telefon yetişemez :)

• Editöründe dediği gibi tek kusuru fiyatı olmuş. Fakat yalnızca tasarıma önem verenler S6 Edge'de alabilir. Günlük kullanımda hiç bir farkını görmezler. S7 Edge'nin açtığı uygulamayı S6 Edge'de açar.
  • Usb type-c olmaması bence eksiklik, telefon alacak arkadaşlar bence note 6'yı beklesinler. Bunda olan eksiklikleri ona koyacaklar.

Bende 10 yıldır telefonları takıp edıyorum ama kendıme henuz telefon almadım. teyzemın kullanmadıgı ıphone 3g yi kullanıyorum tum tuşları bozuk :D

• quote:

Orijinalden alıntı: GreyParrot

Söylemeden edemeyeceğim forumda apple'dan çok samsung fanı var ve markalarına toz kondurmuyorlar şimdi buraya ov süper diye yorum yazsam bir 30 artı alırdım herhalde.

neden böyle söylüyorum herkes forumda çok apple fanboyu var, site hep apple haberi yapıyor ismi apple haber olsun vs diyor ancak apple ile ilgili konularını okursanız neredeyse hiç olumlu cevap bulamazsınız ve bu yorumlar 10larca artı alır buradan forumda apple fan boylarının çok az olduğunu hatta hateboyların türediğini anlayabiliyoruz yani site esasen samsung haber.

Telefona gelirsek güzel bir cihaz bu iki seride samsung başarılı cihazlar çıkardı ancak süper uçuyor kaçıyor diye süslemek gereksiz kalıyor çünkü snapdragon 820'li alternatifleri hayli fazla ve onlardan bir tık ilerde sadece bir tık, sadede gelirsem şuan telefon alma arifesinde olsam almayı düşüneceğim bir cihaz olurdu ancak aynı yonga setine sahip daha ucuz rakiplerini unutmazdım .

Sadece yonga seti senin için önemliyse koş durma. alternatifleri seni bekliyor. Ancak daha iyi kameralı, Vulkan api'li, Super Amoled QHD ekranlı, Gorilla Glass 4'lü, IP68'li, 3600 MAH kapasiteli bataryalı, Hızlı şarj ve kablosuz şarj destekli, 200 GB'a kadar Micro SD'li ve sayamadığım bir sürü artısı olan başka bir cihaz bana gösterebilirsen koşup alıvericem.
  • Ulan param olsa bile o parayı vermem.

Parası olanlar pahalıya rağbet ettikçe, fakire dandik telefonlar bile pahalıya mâl oluyor.

Dünyanın en pahalı telefonlarını kullanıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Victorious78 -- 20 Mart 2016; 0:11:57 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.