Şimdi Ara

asus a9550 ge o/c yapmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 hafta önce tavsiyeler üzerine asus a9550 ge aldim .performansindan oldukça memnunum.ancak bu kartin bir o/c canavar1 olduunu forum lardan takip ediyorum.fakat ben bu o/c konusunda pek fazla bir bilgiye sahip deilim.ama kartimin olanaklar1ndan faydalanmak ve bu karta o/c yapmak istiyorum.hangi programlari kullanmaliyim neler yapmaliyim detayli bir bilgiye ihtiyacim var. bana yardimci olursaniz sevinirim

• ati tool google de arat bulursun
  • ram lerin kaç nano sn ye??
  • ram lerin kaç nano sn oldugunu nerden ögrenebilirim
    ayrica atitool programi var bende
    ayrica ati catalist 4.9 u da kurdum
  • ekran kartının ram lerinin üzerinde yazar
    mesala bu resim deki gibi 4 ile bitiyosa 4 ns dir
     asus a9550 ge o/c yapmak istiyorum

tabi markada önemli
    hynix mi??
    bende alıcam da ondan şettiriyom
  • arkadaslar hic yardimci olmuyorsunuz
    ekran kartinin üzerindeki ramlerde sunlar yaziyor
    SAMSUNG 416
    K40261638E TC50
    WYC01BB KOREA
  • ati tool u kur.aç.ramlari 270 e getir (memory).gpu yu (core ) 410 yap.bir isimle kaydet .ve 2d ile 3d profile de kayıtlı hali işaretle.settings ten miscelleneous u aç.load on Windows startup ı aç ve start menü all user yap.açılıştaki ekranı da işaretle her açılışta çıkmasın.
    eğer bu değerlerde sorun yaşamazsan (renk bozulması vs..) biraz daha artırmayı dene.ve bench al (2003 de sorun olmasın).
    kolay gelsin.
  • catalist 4.9 u değil 4.8a yı kullan
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilhami

ati tool u kur.aç.ramlari 270 e getir (memory).gpu yu (core ) 410 yap.bir isimle kaydet .ve 2d ile 3d profile de kayıtlı hali işaretle.settings ten miscelleneous u aç.load on Windows startup ı aç ve start menü all user yap.açılıştaki ekranı da işaretle her açılışta çıkmasın.
    eğer bu değerlerde sorun yaşamazsan (renk bozulması vs..) biraz daha artırmayı dene.ve bench al (2003 de sorun olmasın).
    kolay gelsin.

Sağolasın benim içinde bu bilgiler faydalı oldu, bende 9550 almayı düşünüyorum inşallah yakın zamanda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.