Şimdi Ara

200 inçlik 8K televizyon duvarı, kısa süre sonra bizimle

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 200 inçlik 8K televizyon duvarı, kısa süre sonra bizimle

Henüz pek çoğumuzun evinde 4K çözünürlükte televizyon yok ancak üreticiler çoktan 8K çözünürlüğün hazırlıklarına başladı. Şimdiye kadar üretilmiş en büyük 8K televizyon ise, önümüzdeki haftalarda resmiyet kazanacak.

Tabler Systems tarafından, televizyon duvarı şeklinde işletmelere yönelik olarak hazırlanan 8K ekran, 200 inç büyüklüğünde. 5 metre uzunluk ve 2.4 metre yükseklik sunan ekran, 0 mm civarında ekran çerçevesine sahip. Kendi alanında bir rekor kıran ekranın kalınlığı ise 1mm civarında. Dokunmatik panele sahip olması da, diğer bir önemli özelliği.

7680x4320 çözünürlük barındıran televizyon için özel bir üretim tekniği kullanılmış. Işık yayan plastik alt katmanlar sayesinde, televizyon istenen şekilde üretilebiliyor. Ayrıca oldukça da esnek.

Ayrıca Bkz.Asus, 23.6 inçlik 4K oyuncu monitörünü satışa sunmak üzere
    Mağazaların büyük video duvarlarında kullanılabilecek ekran, üzerine entegre edilecek yüz tanıma kameraları ile kullanıcıların kolay bir şekilde giriş yapmasını ve kişisel dökümanlarını düzenleyebilmesini de sağlayacak. Ayrıca 3D simülasyonlar, büyük veri için görselleştirme gibi işlemlerde de kullanılabilecek. Yine, devasa bir oyun ekranı da olabiliyor. Televizyon, önümüzdeki haftalarda başlayacak CEBIT 2016 fuarında boy gösterecek.

• Az önce meraktan evin en geniş odasını ölçtüm oraya bile sığmıyor
  • benim odaya sığar

• Ben bundan bir tane alırım. Yazlık sinemayı bizim halk özlemiştir.

• O değilde bunu nasıl taşıyacaklar acaba :D

• Abi Kanalları Deneyecek misiniz Bu Televizyonda ??

İşlemcisi, Ram'i çok merak ettim

• salona sığar ama sokması var birde :)
  • Bizim koridor bile 5 metre degil ;-)

• "200 inçlik 8K televizyon duvarı, kısa süre sonra bizimle"

Emin misin? Bir daha düşün istersen? Çok iddialı bir laf...

• Candela değeri ve ppi değeri iyi olmazsa kör eder milleti. Ki ben bu ekranın beyaz arkaplanlı bir sunumda kullanılabileceğini sanmıyorum.

Aman Samsung LG görmesin. Basar Vivid'i Dinamik Kontrast'ı sonra alev alır.
  • taşırken kırarlar bizim memlekette

• "Genelde oturma odamıza veya ofise uygun büyüklükte bir televizyon almaya çalışırız. 8K çözünürlüğündeki 200 inçlik televizyon için, sanırız uygun bir oda bulmak gerekecek"

Güldürdün reis

• 8k'da anca minecraft oynarsın.

• Ben çıkmadan o televizyon girmez benim odaya

• teknosada 150" olanları var kimse almıyor orada öyle kalmış :D

• Video izlerseniz sadece bir panelden oluşmuyor.

• Bakın bakalım videoya örnek olarak gösterilen mekanlarda hiç ev oda vs diyor mu? her teknolojik ürünü kendiniz kullanacakmışsınız gibi yorumlamayın be kardeşim.

• şunun yerini projeksiyon makinesi de doldurur bence , illa ki cam gibi mi olmalı herşey?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç milyon $ acaba bu ekran

• 1000" 80K da çıkarsa şaşırmam, iyice cılkı çıktı bu işlerin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.