Şimdi Ara

4x HP Compaq DC 5750 AMD ÇİFT ÇEKİRDEK BİLGİSAYAR Tekli 80 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Aydın İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Bir süredir iş için topladığım 40 kadar bilgisayarı elden çıkardım ve son 5 adet kaldı. Cihazlarda sorun yok, günlük işler için gayet ideal LoL felan oynanıyordu bilgisayarların birkaçında , Knight online oynayan arkadaşlarım da oldu birkaç oyun daha oynadılar ama hatırlamıyorum onları çünkü formatlandı bilgisayarlar, hepsi aynı özellikte zaten kasaların. Cihazlarda 4 adet ram slotu var ve her bir bilgisayarda 4 adet 1'lik ram, 80gb hdd birkaçında 120gb olabilir ama yine de 80 var gibi düşünün siz, amd sistemler. Kasalar ince kasa ve gayet sessiz çalışıyorlar. ilgilenen arkadaşlar olursa gönderimini sağlayabilirim. Detaylı bilgi isteyen felan da olursa yine aynı şekilde daha kapsamlı fotoğraf çeker koyarım.

1 pc => 4 gb ram 80 hdd klavye mouse elektrik ve monitör kablosu = 80 tl (kablolar bile faturalı vatandan alınma ve 1. kalite hepsi)

HP Compaq DC 5750 AMD ÇİFT ÇEKİRDEK BİLGİSAYAR

İşlemci

AMD Athlon 64 X2 DUAL CORE 4000 2.10GHz

RAM

4 GB DDR2 667 MHZ
    8 GB RAM DESTEĞİ
    4 RAM SLOTU
    4 SATA SLOTU

EKRAN KARTI
    256MB O/B

HDD
    80 GB SATA

ANAKART GİRİŞLERİ

2 PCİ SLOT
    1PCİ-E EXPRESS
    6*2 USB
    1 PARALEL
    1 COM
    1 DVİ ÇİKİŞ
    4 ADET SATA PORT

Resimde kasaların üzerine olan cihaz ise Aten marka ATEN-CS1308 KVM switch kullananlar ya da ihtiyacı olan olur diye onu da açıklayayım. Bu cihaz ile birden fazla bilgisayarı birbirine bağlayabilir, tek monitör tek klavye ve mouse ile bilgisayarları bir tuşla kontrol edebilirsiniz. Ben 43 bilgisayar için 7 switch kullandım.

Switch'in güncel fiyatı 750 lira civarında +- 40 lira oynar ya da oynamaz, en azından şu an öyle görüyorum. cihaz aralık ayında alındı faturası vesaire hepsi duruyor kutusu da aynı şekilde. ihtiyacı olanlara onu da verebilirim.

Aten marka ATEN-CS1308 KVM switch = 500 TL

cihaz özellikleri ve fiyatı için linke bakabilirsiniz

http://www.ekokablo.com/urun/81143/Aten_-_ATEN-CS1308.html

8 bilgisayarın 1 klavye (PS/2 ve USB), 1 mouse (PS/2 ve USB) ve 1 monitör (VGA) tarafından denetlenmesini sağlar.
    KVM Switch'in * kaskad olarak birbirine bağlanmasıyla 64 adede kadar PC kontrol etmek mümkündür. (2 kademeli kaskad bağlantı metodu)
    Çift arayüz desteği - Sunucu tarafında PS/2 ve USB tipi mouse ve klavye ürünleriyle uyumlu çalışır.
    Windows 2000/XP/Vista, Linux, Mac ve Sun işletim sistemlerini destekler.
    Video DynaSync™ özelliği - Cihaz açıp kapama işleminde ve portlar arasında geçişlerde ekran çözünürlüğünü optimize eder. Konsola bağlı bilgisayarın görüntü ayarları hangi şekildeyse KVM Switch bu görüntü parametrelerini dikkate alarak kendini fiziki olarak adapte eder.
    PC, Mac ve Sun tipi bilgisayarların USB arayüzüyle uyumlu çalışır.
    PS/2 ve USB arayüzleri otomatik olarak tespit edilir.
    USB ya da PS/2 klavye ve mouse emülasyonu sayesinde bağlı bulunan PC'ler sorunsuz çalışır.
    Üstün görüntü kalitesi - maksimum çözünürlük 2048 x 1536; DDC2B
    PC’lere erişim şu yöntemle yapılır: Klavyedeki hotkey tuşlarına basaraj, switch’in önpanelinde bulunan düğmelere basarak, switch'in birden fazla dil seçeneği sunan On Screen Display menüsünü kullanarak.
    İki aşamalı şifre koruma sistemi bulunmaktadır. Sadece izinli kullanıcılar bilgisayarları görebilir veya yönetebilirler. 4 kullanıcı profili ve ek olarak bir yönetici profiline sahiptir.
    Otomatik tarama özelliği sayesinde kullanıcının işlem yaptığı sunucu ya da bilgisayar süratli bir şekilde tespit edilir.
    Bilgisayarları KVM switch'e bağlarken switch'in elektriğini kesmeye gerek kalmamaktadır. Tak Çalıştır özelliğine sahiptir. Bilgisayardan KVM switch'e ulaşan kablolar switch cihazı çalışırken sökülüp takılabilir.
    Hotkey tuşlarıyla ve OSD menüsüyle ikaz sesi devredışı veya devreiçi alınabilir.
    Firmware yazılım güncellemeleri yapılabilmektedir.
    Yazılım yüklemeyi gerektirmez.
    Masaüstü kullanım için uygundur. Ayrıca 19" 1U kabinete takılabilir.

*Kaskad özelliği sadece USB KVM kabloları bağlı olduğunda geçerlidir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     4x  HP Compaq DC 5750 AMD ÇİFT ÇEKİRDEK BİLGİSAYAR  Tekli 80 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ateşle Barut -- 15 Nisan 2016; 19:08:33 >

• Monitor Sorunsuz ise almak istiyorum, bir de kasa + monitör için uygun fiyat verirseniz birkasa ile mmonitörü alabilirim, iyi satışlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • flasource kullanıcısına yanıt
    pm atıldı
  • Bilgisayarlar hala satışta, fiyat revize edildi.
  • Bir kasa ve bir monitör tarafımdan alınmıştır, satıcı arkadaşa ilgisi ve güveni için teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • flasource kullanıcısına yanıt
    Ürünü kargolarken yaşadığım aksaklıklar ve gecikmeden ötürü sabrınız için de ben teşekkür ederim

Hayırlı olsun
  • Ateşle Barut kullanıcısına yanıt
    Pm.
  • DownClock01 kullanıcısına yanıt
    Pm cevaplandı satış güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.