Şimdi Ara

Playstation VR Bundle Paketinin Fiyatı Açıklandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Sony, Playstation VR'ın duyurusunu yaptığında kafa hareketlerini takip için kameraya ihtiyaç olduğunu söylemişti. Bazı oyunlar için de Move şart görünüyordu. Birkaç gün önceki duyuruda sadece Playstation VR'ın 400 dolara satılacağını açıklayan firma şimdi bundle paketin de duyurunu yaptı.

Playstation VR, kamera, 2 adet move kontrolcüsü ve VR Worlds adlı oyunun bulunduğu paket 500 dolara satılacak. Bu fiyat Kuzey Amerika için geçerli, Avrupa'daki fiyat henüz açıklanmadı, ama muhtemelen 500 Avro olacaktır.

Paketteki en büyük sürpriz ve hoşumuza giden şey ise VR Worlds adlı oyun oldu diyebiliriz. Diğerlerinin zaten pakette olması bekleniyordu. Aşağıda VR Worlds'a ait bir videoyu bulabilirsiniz.

• Her türlü diğer ürünlerden ucuza geliyor. Bence iyi bir satış rakamı yakalar gibi

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 500$ çok ucuzmuş hemen alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 18 Mart 2016; 15:41:28 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXios

500$ çok ucuzmuş hemen alıyorum.

Bencede gayet ucuz.200 dolar olacak hali yoktu herhalde
  • Şu sıralar Mustafa yiğitin yerinde olmak istemezdim .

• Tablet işlemcili 7850 gpu lu konsol hala yaşıyor..İnanılır gibi değil.

• harika rakam amazonda önsiparişe açılır açılmaz alıyorum.

• @TheHobits67 o işlemci ve bileşenler coğu bilgisayardan iyi iş çıkartıyor. Olay tek bileşenler değil aynı zamanda yazılım bunu neden kimse anlamıyor. Playstation ve xboxda sistemi sınırlayan directx vb. şeyler yok ondan o işlemci ve diğer bileşenler yeterli seviyede. Dersen yetmez adamlar süper güçte yapmayı biliyor o zamanda şimdi alanların çoğu fiyattan dolayı alamaz.
  • Ya boş atmayi ne zaman birakcaksin sanki ucuzmus hemen aliyorum diyo ama gidip oculus felan alcak fakirsen fakirsin banane bende zengin degilim ama parami carcur etmeyince alabiliyorum (baba parası almadan) yani fiyatlaru belki ucuz değil ama verilmyecek paralar da değil eminim bu kadar bu siteleri takip edenlerin telefonu 500 dolardan cok daha pahalıdır ancak gelip burda yok pahalı yok şey diyemessin
  • Tamam misafircim kızma bende şaka yaptım zaten çevremdeki herkes için 2'şer tane alıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXios

500$ çok ucuzmuş hemen alıyorum.

Evet ucuz çünkü onlara 500 tl gibi bize x3 gibi girmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheHobits67

Tablet işlemcili 7850 gpu lu konsol hala yaşıyor..İnanılır gibi değil.

he tablet işlemcili he, git o tablette uncharted 4 oyna bakalım. sen anca candy crush oynarsın.
  • Gerçektan aşırı fazla abarttılar şu vr olayını istenileni gerçekten verebiliceğini sanmıyorum bu da bi heves oldu kaçar yakaında
  • Grafiklerde ps2 kalitesinde gerçekten!!

• mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    Zaten herşey onlara güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 18 Mart 2016; 17:19:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: TheHobits67

Tablet işlemcili 7850 gpu lu konsol hala yaşıyor..İnanılır gibi değil.</blockquote>

he tablet işlemcili he, git o tablette uncharted 4 oyna bakalım. sen anca candy crush oynarsın.

Merak etme senin 1080p zor gördüğün low-medium ve 20 fps oynadığın oyunları ultra da 60 fps de kasmadan oynuyorum rahat ol sen

• Ben hala zaman zaman da olsa Ps2 oyunlarını oynuyorum. Bazı gereksizler bu konsol yaşıyor mu gibi gerzek gerzek mesajlar atıyorlar.

Len oğlum altı üstü burada oyun oynuyoruz. Oyunların amacı da belli değil mi. Eğleniyoruz işte.

Sen daha yüksek işlemcili bilgisayarında oyun oynarken, Marsta bir proje için destekte mi bulunuyorsun ?

Nedir derdin anlat ta bilelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamerasi -- 18 Mart 2016; 17:25:35 >
  • Bence gayt iyi. Oyun, iki sdet move ve kamera neredeyse yok pahasına geliyor. 2017'nin yazına kadar almayacağım o zamana kadar inceleme fırsatı yakalarım.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

@TheHobits67 o işlemci ve bileşenler coğu bilgisayardan iyi iş çıkartıyor. Olay tek bileşenler değil aynı zamanda yazılım bunu neden kimse anlamıyor. Playstation ve xboxda sistemi sınırlayan directx vb. şeyler yok ondan o işlemci ve diğer bileşenler yeterli seviyede. Dersen yetmez adamlar süper güçte yapmayı biliyor o zamanda şimdi alanların çoğu fiyattan dolayı alamaz.

ne diyon la

• Guzel paket olmus. Ayri ayri almaktan daha hesaplı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.