Şimdi Ara

iPhone 7 şimdi de Foxconn fabrikasında göründü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 7 şimdi de Foxconn fabrikasında göründü
    Çinli web sitesi CNBeta'da, Foxconn fabrikasında çalışan bir işçi tarafından çekildiği söylenen ve iPhone 7'yi gösterdiği iddia edilen bir fotoğraf ortaya çıktı. Görüntüyü doğrulamak imkansız olsa da, işçinin eldiveni ve cihazın kasasının arkasındaki etiket bir iPhone fabrikasında çekildiğini ortaya koyuyor. Bu durum aynı zamanda diğer benzer sızıntılara göre yeni fotoğrafı daha da inandırıcı hale getiriyor.

Yayınlanan görüntüde çok fazla detay göremesek de, iPhone 7 olduğu iddia edilen cihazın arka kısmında iPhone 6S ve 6S Plus modellerinde yer alan belirgin plastik anten bantlarının yer almadığını görüyoruz. iPhone 7'nin Eylül ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Güncel söylentiler donanım ve yazılım üzerinde geniş çaplı bir yenilemeye işaret ediyor.

Apple'ın kulaklık girişini kaldırıp o bölüme ikinci bir hoparlör yerleştirerek stereo ses kalitesi sunmayı planladığı söyleniyor. Ayrıca diğer olasılıklar arasında geliştirilmiş zoom için çift lensli bir kamera ile donatılmış "pro" modeli var. Şirketin, 21 Mart etkinliğinde yeni ve daha küçük bir iPhone modeli tanıtması bekleniyor. Bu telefon büyük olasılıkla, mevcut iPhone 6S kadar güçlü ancak iPhone 5S boyutlarında olacak.

• S7 Edge tasarım olarak beni daha çok çekiyor Apple biraz daha iyi şeyler yapması lazım
  • iPhone 7 şimdi de Foxconn fabrikasında göründü
  • Şu anten çizgisi olayını beceremiyorlar.. Tasarımsal bir öğe olarak daha iyi kullanılabilir.

• jony ive'in yerinde olmak vardı valla bir tasarım yaptı 3 yıldır yata yata mayiş alıyor kebap :)

• Bayan: Bu yıl ne kek...pardon ekliyoruz diyecektim :)
    Tim Cook: Baksana bu yıl sadece bir kamera daha ekledik mi oldu sana 7 :)
    Bayan: Ay Cooook! Cook diye oturdu :) Alemsin valla!
    Tim Cook: Hiihiihiihii :)
    Bayan: Hiihhiiihi :)
    Tim Cook: Hadi şimdi işine bak!

• Merak ettiğimden soruyorum bu anten çizgileri Samsung da Sony de niye dert olmuyor onlarda yok mu varsa içten mi nasıl oluyor tasarıma dahil olmuyor Samsung ve Sony de? Şimdi de alttan götürmüşler çizgileri yok olmuyor mu bu şeyler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamerada çağ atlatıp batarya süresini 2 güne çekip güzelde bir tasarım koyarlarsa ben alırım

• samsung apple i iyi tutusturdu, sizintilar simdiden gelmeye basladi. Bunlarin tek amaci, bakin ip7 yi bekleyin. Biz sizi soyacagiz, sizi korelilere yar etmeyiz, dir

• anten çizgileri bir önceki haberdeki sızıntıya göre çok daha iyi gözüküyor en azından, kamera çıkıntısı da o kadar abuk olacağını hiç zannetmiyorum o problemide aşarlarsa ortaya güzel bir şey çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreyParrot -- 16 Mart 2016; 21:51:12 >
  • cihaz boyutları değişmeyecektir. home buttonu gitmez.ekran oranı sabit kalır.

arkadaki bantlar mı ciddi değişiklik?

palavra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FLameS.7

Merak ettiğimden soruyorum bu anten çizgileri Samsung da Sony de niye dert olmuyor onlarda yok mu varsa içten mi nasıl oluyor tasarıma dahil olmuyor Samsung ve Sony de? Şimdi de alttan götürmüşler çizgileri yok olmuyor mu bu şeyler?

Bunları yazmak geçti aklımdan,tercümanım oldun.

• quote:

Orijinalden alıntı: TncyKrmn

Home butonu yok mu ben mi yanlış görüyorum? Eğer home butonu koymayacaklarsa çerçeveleri inceltmeleri lazım. Bu arada home butonunu kaldırırlarsa parmak izi okuyucusu da mı olmayacak acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhonen6da olması gereken zaten buydu... Demo gibi cihazı piyasaya sürdüler şaka gibi.

• bunlar hep samsung sayesinde oluyor yoksa hala iphone 4 ayarında cihazlar görürdük

• quote:

Orijinalden alıntı: GreyParrot

anten çizgileri çok daha iyi olmuş bir önceki haberdeki sızıntıya göre çok daha iyi gözüküyor en azından, kamera çıkıntısı da o kadar abuk olacağını hiç zannetmiyorum o da iyi olursa ortaya güzel bir şey çıkar

+1

Çok tartışılan bu iki olumsuzluğu giderirlerse daha şık modeller gelebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: General.

quote:

Merak ettiğimden soruyorum bu anten çizgileri Samsung da Sony de niye dert olmuyor onlarda yok mu varsa içten mi nasıl oluyor tasarıma dahil olmuyor Samsung ve Sony de? Şimdi de alttan götürmüşler çizgileri yok olmuyor mu bu şeyler?

kasalarının dışı plastik olduğu için, plastik sinyali neredeyse engellemez o yüzden antenleri iç yüzeye koyup saklayabiliyorlar fakat iphone'nun kasası metal alüminyum, sinyal metalden geçerken epey kırılır bu yüzden telefon çekmez tek çare anteni bir şekilde dışarı koymak yada apple'ın yaptığı gibi plastik bir bölüm yapıp o hatta yerleştirmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreyParrot -- 16 Mart 2016; 22:00:42 >

• Daha 6 ay var tanitilmasina, prototipi bile uretilmemistir 7 nin.

• quote:

Orijinalden alıntı: GreyParrot

quote:

Orijinalden alıntı: General.

quote:

kasalarının dışı plastik olduğu için, plastik sinyali neredeyse engellemez o yüzden antenleri iç yüzeye koyup saklayabiliyorlar fakat iphone'nun kasası metal alüminyum, sinyal metalden geçerken epey kırılır bu yüzden telefon çekmez tek çare anteni bir şekilde dışarı koymak yada apple'ın yaptığı gibi plastik bir bölüm yapıp o hatta yerleştirmek.

Mantıklı ama çoğu metal kasalı telefonlarda bu çizgiler yoktu sanki.Dert ettiğinim şeye bak

• Sızıntı sadece imalat eden kişiler olmuş

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.