Şimdi Ara

The Division Rekor Kırmaya Devam Ediyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
         24 saat içinde Ubisoft'un en hızlı satan oyunu olarak tarihe geçen The Division, geride bıraktığı 1 haftalık süreçte de ilgiye büyük ilgiyle karşılandı. Haftasonu 1.2 milyon anlık oyuncuya sahip olan The Division 5 günde 330 milyon dolar gelir elde ederek,  5 günde 325 milyon dolar gelir sağlayan Destiny'i de bu alanda geçti ve en başarılı yeni IP olarak rekor kırdı.

Konu hakkında açıklama yapan Ubisoft CEO'su Yves Guillemot yaptığı açıklamayla yapımcı ekip ve milyonlarca oyuncuya teşekkür etti ve ekledi: "The Division insanları bir arada tutabilen sürükleyici oyun alanları sunabilme kabiliyetimizin bir göstergesi."

Bakalım The Division fırtınası ne zamana kadar devam edecek?

• Demek ki neymiş, reklamın iyisi kötüsü yokmuş.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Yanlış hatırlamıyorsam watch_dogs da ubisoftun en hızlı satan oyunu olmuştu. Rekor kırmakla olmuyormuş demek ki.
  • reklamla ne alakası var watch dogsun reklamının yanında bunun reklamı solda sıfır kalır.watch dogs ne kadar sattı ?
  • Ea den de bi atılım gelir bu konuda bol bol bu tarz oyun görürüz artık. Çünkü hem destiny hemde division bi yol açtı AAA mmo konusunda.

• Kimse laga luga yapmasın. Division süper oyun. Gta 5 ten beri uzun bir aradan sonra oyun oynamaktan zevk alıyorum. Dlc ler ile de sürekli güncel kalırsa rahat 1 sene oynarım bu oyunu. Daha da gidebilecek potansiyel var.

• 1.2 milyon anlık oyuncu :O

• quote:

Orjinalden alıntı: DATNET

Kimse laga luga yapmasın. Division süper oyun. Gta 5 ten beri uzun bir aradan sonra oyun oynamaktan zevk alıyorum. Dlc ler ile de sürekli güncel kalırsa rahat 1 sene oynarım bu oyunu. Daha da gidebilecek potansiyel var.

division vasat bir oyun. durmadan benzer görevleri yapıp level kastığın sıradan bir oyun, laga luga yapma.
  • Hayatımda Ubisoft kadar çakal bir firma görmedim.

Downgrade'in kitabını yazdı,
    sürekli online dayatması,
    170 TL season pass,
    oyun içinde DLC mekanları, planları var,
    oyun çıkınca inceletmediler sonra kısa ömürlü olduğu anlaşıldı puanlar düştü. PC gamer 68 vermiş
  • Oyunun hem online olması hem RPG olması insanı kendine bağlıyor yalan yok.Daha fazla item düşüreyim daha iyi olayım diye kasıyorsun insan doğası gereği sürekli daha fazlasını istiyor adamlar güzel bir formül uygulamışlar bir nevi kumar gibi hırs yaptıkça daha çok bağlanıyorsun.Yoksa oyun öyle çok sıradışı çok matah bir oyun değil ama bu saydığım öğeler oyunu çekici yapıyor.

• Oyun kötüymüş gibi yorum yazan arkadaşların oyunu oynadığından şüpheliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridygo -- 16 Mart 2016; 13:27:36 >
  • Oyun sıkıcı gunluk gorevler inanilmaz zor dark zone anlamsiz bir sari item dusurmek icin saatlerce kasiyorsun peki sonra tekrar tekrar kasmaya devam ki buglarda oyundan sogutmaya yetiyor zaten hele bu bug gunlukte cikarsa karsina seni guvenli eve postaliyor oyun ilerlemek icin saatlerce kastigin gorev iptal oluyo takimdan atiliyorsun vs kufur etmekte dilin damag kuruyo nisan ayinda raid tarz bir sey gelicek gibi oda mermi sungeri npcler ile gelirse oyun bayar lan adama 100 mermi sıkıyosun armoru inmiyo ama sen tek mermide ölüyosun lan metro 2033 de bu kadar mermi sıkıtısı cekmedim hele o silahlar ne abi 1 silahin rare epik legander si var lan koca ubisoft elinde lisans mi yok niye 3 siniftada ayni silah var yani almal icin acele etmeyin arkadaslarin zoruyla oyniyorum su ara siz acele etmeyin
  • quote:

Kimse laga luga yapmasın. Division süper oyun. Gta 5 ten beri uzun bir aradan sonra oyun oynamaktan zevk alıyorum. Dlc ler ile de sürekli güncel kalırsa rahat 1 sene oynarım bu oyunu. Daha da gidebilecek potansiyel var.

Kardeş oyunu bir sene oynamak gayet doğal ama sanki lütufmuş gibi bunu söylemen abes. Oyunun uçuk fiyatını gördükten sonra bırak 1 seneyi 5 sene rahat oynaman lazım.

Oyun iyidir güzeldir lafım yok ama 1 sene nedir?

• Daha satar oyunu oynarsanız ne kadar iyi olduğunu görürsünüz. Sıkıcı diyenler bu tür hiçbir oyunu sevmezler ama bu kendini çok bağlayan mükemmel bir oyun
  • oynamadan yorum yapanlara aldırmayın
    oyun tek kelimeyle E F S A N E + Goty yada uncharted la yarışır

• Oyun iyi filan değil millet oyunsuzluktan ne alacağını şaşırmış ve oyunsuzluk basına vurmuş yoksa bu kadar satmazdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ridygo

Oyun kötüymüş gibi yorum yazan arkadaşların oyunu oynadığından şüpheliyim.

şüphemi oyunu oynayan kimse bu oyunu kötülemez kardeşim emin ol bizde 25 senedir oyun oynuyoruz az çok anlıyoruz oyundan oyun efsane

• Yine söylüyorum bu fırtına uzun sürmeyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

quote:

Kardeş oyunu bir sene oynamak gayet doğal ama sanki lütufmuş gibi bunu söylemen abes. Oyunun uçuk fiyatını gördükten sonra bırak 1 seneyi 5 sene rahat oynaman lazım.

105 liraya aldım sıkıntı var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DATNET

quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

quote:

105 liraya aldım sıkıntı var mı ?

Var canım.

Oyunun "resmi" rakamlarına bakıyorum ben.

Season Pass + Ana Oyun 350 TL.

Key almaktan veya kardeşlikten bahsetmiyorum.

Bravo lan oha kimse akıl edemezdi 105 TL'ye almayı. İnanılmaz başarı.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.