Şimdi Ara

4.5G ile kotalarda artış olacak mı, işte detayları!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
2
Favori
2.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu'na en çok merak ettiğiniz soruları sorduk. 4.5G'de hangi hızları göreceğiz, hızlar kadar kotalarda da artış olacak mı ve dahası özel videomuzda.

• yine bu tür kaçamak cevaplar insanları tatmin etmeyecektir.

• Sınırsız tarife bekliyorum ne kotası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaan bey kayseriliye benziyor, kota mota denilince hooop sürpriz mürpriz muhabbet başka yere döndü.

Güzel bir sürpriz yapacaklar bize demekki, cüzdanı bırakıyorum ben kaan bey masanın üstüne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 16 Mart 2016; 13:45:38 >
  • Kota soruları sonrası konu birden değişiyor nedense. 30TL bandına olsa olsa en fazla 4gb yaparlar tahminim.

• Erdi bey önemli ve güzel bilgiler hangileriydi? Ben kaçırdım sanırım. Çünkü 2017 de 1 gigabit hızını aşmayı planlıyoruz dışında bir bilgi duymadım ben. Önceki videoda da bunda da sadece iyi olacak güzel olacak denilip durdu, madem 1 nisana kadar net bir şey göremeyeceğiz, o zaman gerek olmadığını düşünüyorum bu tür birebir röportajların. Çünkü zaten reklamdan ve politik cevaplardan başka bir şey içermiyor.

• ilgimi çekti, neden hep turkcell yetkilileriyle görüşülüyor? yoksa Tanıtım - Röportaj kılıfı altında reklam mı yapılıyor? Bu ülkede başka gsm operatörü yok mu? Kesin çağırmıyorlardır di mi. Bende öyle düşünmüştüm.

ilave: Parayı veren düdüğü çalar özdeyişi birden aklıma geliverdi nedense.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extreme Victory -- 16 Mart 2016; 5:10:21 >
  • Fasa fisi bu muhabbet işte ne dolu ne boş şu an hattim turkcell 1 nisanda kotalara ve fiyatlara bakicam en az 10 gb kota vermezlerse hatti iptal edip vodafone geçecegim

• İzlemeye değmeyecek videolar belli reklam amaçlı çekildiği sürekli türkçell. 1 nisanda vaad ettikleri hız yalanı ortaya çıkınca bakalım ne yapacaklar biz bir nisan yaptık mı diyecekler az kaldı

• Rekabet kurallari geregi turkcellin avea dan uygun tarife yapma ihtimali yok.

Avea nin tarifeleri de belli olmaya basladi. Degisen bisey yok yani.

He zamanla belki biseyler degisebilir. Su an baktigimiz da vodafone un da turkcell in de kendi fiber alt yapilari var. Her oparatorun kendi alt yapisinin olmasi biseleri degistirebilir.

• Adamlar yemin etmiş kotadan bahsetmemeye, yapacak bir şey yok. 1 Nisanda açıklansa bari :D Kapalı kapılar ardında kotayı artırmaktan ziyade bence "Müşteriye nasıl ucu ucuna yetecek kota veririz?"i araştırıyorlar. Yine artmış gibi gözüken kota aysonunu getiremeden bitecek o kesin. Daha önce denenmemiş bir hızda 10 GB'nin yeteceğini kim garanti edebilir ki? Bir de en azından ilk ay denemelik 1 GB filan verseler ücretsiz de bir baksak :D

• Erdi bey güzel sorular sormuş ama Kaan beyin verdiği hiçbir bilgi dişe dokunmuyor.

• Hiç sevinmiyorum bu 4.5G olayına çünkü amaç halka hizmet degilki öyle olsa makul fiyatlarla düzgün paketler gelir hem onlar kazanır hem kullanıcılar mutlu olur ama öylemi biri çıkacak 2GB diyecek biri çıkacak 3GB diyecek. Yüksek kotalı paketlerde premium red vs vs adı altında uçuk fiyatlı tarifelere gelecek.

• " Tüketici dostu " kavramını Türkiye kim bilir kaç yılında görecek....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakcoskunofficial -- 16 Mart 2016; 7:54:22 >
  • Sürpriz kotalar acaba nasıl olacak. 30 kat hızlanan internete 30 kat artan bir kota verecekler mi ? Cevap hayır olacak. Herhangi bir limitasyon olmadan versinler hangi devirdeyiz artık.

• 25 GB AKN'lı sonrası 1 Mbps sınırsız, 50 GB AKN'li sonrası 2 Mbps sınırsız, 75 GB AKN'lı sonrası 3 Mbps sınırsız gibi tarifeler yapın da adam diyelim. Banane 300-500 Mbps hızlardan kaç saniyede bitecek kota diye mi test ettireceksiniz? Bu devirde artık ne kotası?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 16 Mart 2016; 8:35:33 >
  • Bir daha gorusurseniz birde benim icin en onemli soruyu sorabilirmisiniz ?

Turkiye den kat kat zayif Ulkelerde internet nerdeyse bedava ve cok daha hizli .
    Ben Ukrayna da yasiyorum 100mb/s limitsiz aylik 6$.Tabi soyledigim normal ev interneti.

Turk INsanini (kendi insanini) bu kadar sogusledikleri yetmiyor mu ?
    LImitleri , tamamen kaldirmayi artik konusmasi gerekiyor.KOta nin ne kadar olacagini degil.Yane adama versen 300mb/s ve limiti kaldirsan ne olur? Bir insan ne kadar download yapabilir? O hiza hic bir hdd dayanmaz zaten.

Kota koymanin amaci tamamen daha fazla kazanmaktir.Herkes biliyodur ama ben genede yaziyim.Ornek kapasiteniz 1000 ve her eve 1 verilmesi gerekiyor.Siz kotasiz 2000-3000 eve net verebilirsiniz rahat rahat , Cunku ayni anda herkes download yapmiyacaktir.Ama limit koydugunuz anda o 2bin kisiye vermeniz gerekeni 50K insana 100K insana verirsiniz , iste gercek parayida o zaman kirarsiniz.Bastakilerden bir kactane gizli ortak aldinizmi firmaya , kimsede size dokunmaz , karsiniza cikmaya kimsenin cesareti olmaz.Bu isler boyle yurur.Turkcell yada Vodafone yalnis olmasin tam emin degilim Ukrayna da LIfecell i satin aldi tak diye ve UKrayna size sattiklarinin 10 da biri fiyatina internet satacaklar ve genede cok guzel bir sekilde kazanc yapacaklar.Dusunun Turkiye den kazandiklarini.

• turkcell; böyle vizyonsuz, hükümet tarafından atanan adamları yönettikçe, ciliv'i çok arar.

• Boş beleş muhabbetler... Hala kota derdindeler ya..kota içinde boğulursunuz inşallah

• Haberin başlığına hitaben detayı bırak artış olacak mı sorusuna evet yada hayır gibi bir cevap bile verilmemiş
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.