Şimdi Ara

LG AKA Kullanıcıları Kulübü #ANA KONU#

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kalınlık/ Ağırlık: 9.9 mm / 135 gram
    İşlemci: 1.2 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon 400
    Grafik İşlemci: Adreno 305
    RAM: 1.5 GB
    Depolama: 16 GB (Kullanılabilir boş hafıza 4 GB) + microSD
    SIM: MiniSIM
    İşletim Sistemi: Android 4.4.2 KitKat
    Ana Kamera: 8 Megapiksel / 1080p video kaydı
    Ön Kamera: 2.1 Megapiksel ön kamera
    Batarya: 2540 mAh

Forumda konusu olmadığını gördüm.Böyle güzel bir telefonun neden kullanıcı ana konusu olmasın dedim ve konuyu açtım.Telefonu ben bugün aldım.550 TL'ye.Gayet güzel bir telefon , LG'ye gerçekten tebrik ediyorum.Telefon pazarında yine farkını ortaya koymuş.

• Öncelikle hayırlı olsun forumda sizden başka kimse kullanmıyordur herhalde.(Benim fly quantumdan bile kullanan var aslında hayret)
    Demekki bizim forum ahalisi oyuncak sevmiyor.
    Cihaz hakkında ise;
    1199 tlden giriş yapmış zaten tutmaması normal.
    Kalınlık zaten şaka gibi...
    Ayrıca bu oyuncak zımbırtıları benide pek sarmadı. Türk insanına gelmez böyle şeyler. Yapacağım ilk iş bi launcher yüklemek olurdu herhalde.
    Ama siz yarı fiyatına almışsınız hertürlü akar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyata bundan iyisi Şamda kayısı.Bu fiyata zaten 4G destekleyen telefon da yok.Çok kalın bir telefon da değil aslında inceleme de abartmışlar.Kullanırken diğer telefonlardan kalın hissi hiç vermiyor.Oyuncak maskot çıkıyor içinden süs olsun diye bir maksadı yok.Telefonun arka kapağı kaliteli bir hissiyat veriyor , pil 2500 mah gayet iyi.Arayüzü güzel.Zaten bir çok özelliğin üstünde oynama imkanı sunmuşlar.Yazılımsal olarak da beğendim.Sinyal kalitesi iyi.
    Bayanlara ve gençlere göre CUK oturmuş bir telefon.Nadir bulunan bir telefon.Bu telefonunun tutmaması garip.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.