Şimdi Ara

Mesaj gonderemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ozel ucretli 2222 4425 vs gibi yerlere mesaj gonderemiyorum telefonum s7 edge desteginizi bekliyorum
    Mesaji tekrar duzenleyiniz diyor unlem isareti ile
    Tesekkkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• adamantium kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-Uygulamalar-Hepsi-Mesajlar uygulamasına girin.Aşağı doğru inin izinler kısmında Premium sms gönder kısmını daima izin ver yapın.Sorununuz çözülecektir.Muhtemelen ilk mesaj yollarken hiç bir zaman izin verme seçeneğini seçtiniz ondan dolayı mesaj göndermiyor.Format atarsanız da ilk mesaj yollarken belirttiğiniz numaralara bu soruyu sorar o yüzden daima izin ver seçeneğini seçmelisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: porketles

Ayarlar-Uygulamalar-Hepsi-Mesajlar uygulamasına girin.Aşağı doğru inin izinler kısmında Premium sms gönder kısmını daima izin ver yapın.Sorununuz çözülecektir.Muhtemelen ilk mesaj yollarken hiç bir zaman izin verme seçeneğini seçtiniz ondan dolayı mesaj göndermiyor.Format atarsanız da ilk mesaj yollarken belirttiğiniz numaralara bu soruyu sorar o yüzden daima izin ver seçeneğini seçmelisiniz.

Oyle bir menu yok

S7 de Marsmallow var değil mi.O zaman marsmallow da izinler kısmına taşınmış olabilir.Lollipop ta bu menüden yapılıyordu.İzinler menüsünden bir bakın oradan yapılıyordur o zaman.Olmazsa ekran görüntüsü atın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: porketles

S7 de Marsmallow var değil mi.O zaman marsmallow da izinler kısmına taşınmış olabilir.Lollipop ta bu menüden yapılıyordu.İzinler menüsünden bir bakın oradan yapılıyordur o zaman.Olmazsa ekran görüntüsü atın.

Izinler kismi neredeydi dostum

Ben lollipop 5.1.1 kullandığım için tam bilemiyorum.Ama uygulamalar kısmından sistem uygulamalarını göremiyor musunuz?Uygulamalar kısmının ekran görüntüsünü atarsanız daha rahat yardım edebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.