Şimdi Ara

Bağımsız Oyun: Bölüm 1 - Shoppe Keep

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gökhan Yılmaz ve Talha Aynacı, sevilen Bağımsız programının yeni konseptiyle karşınızda. Shoppe Keep, fantastik dünyalarda sığınağımız olan satıcılardan birisi yapıyor bizleri ve kahramanlar meydanlarda cenk ederken biz de işin ticaretini yaparak ekmeğimize bakıyoruz.

• Güzel seriymiş bence devamı gelsin :D
  • Bağımsız programının farklı bir formatlada olsa dönmesi güzel olmuş. Oyundan çok çevirdiğiniz muhabbeti beğendim gece gece iyi güldürdünüz :)
  • Normalde oyundayız videoları çok izlemem ama bu cidden beni benden aldı devamını bekliyorum elinize sağlık

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Gençler Stardew Valley nerede? Oyunla ilgili videoyu geçtim haber dahi yok. İyi misiniz? Oyun rekora koşuyor.

• Farklı formatla da olsa bağımsız oyunlara tekrar değinilmeye başlaması güzel haber. Devam etmesi dileğiyle, gelecek bölümler için kolay gelsin.
  • P.. köylü lafından sonra Talha'nın bakışı süper yalnız. Yazık toparlayacam diye dert yaptı kendine, ama toparladı da. Gökhan'ın da biraz dikkat etmesi gerekiyor kanımca, yaralayacı olabilir bazı sözleri. Çünkü evinizde kendi başınıza oyun oynamıyorsunuz, yayın yapıyorsunuz, bilginize ;)

• İpad1 kullanıyorum sd yayın da hd görünüyo. Bi de galiba bsc videolarının,oynatıcılarının herneyse kendinden yavaşlığı söz konusu, kimseye suç atmıyorum ama bütün keyfim altüst oldu, lütfen sizden kaynaklı ise ilgilenin bu durumla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erai

P.. köylü lafından sonra Talha'nın bakışı süper yalnız. Yazık toparlayacam diye dert yaptı kendine, ama toparladı da. Gökhan'ın da biraz dikkat etmesi gerekiyor kanımca, yaralayacı olabilir bazı sözleri. Çünkü evinizde kendi başınıza oyun oynamıyorsunuz, yayın yapıyorsunuz, bilginize ;)

Merhaba, tamamen şakasına takılıyoruz ya, izleyenlerin de bunu anlayacağını düşünüyoruz. Yani geyik yapıyoruz, bunu ciddiye almanın hiç bir manası yok zira gerçek hayat yeterince ciddi. Burası gerçek hayat değil, alternatif bir dünyanın alternatif orta çağındaki olmayan köylüleri korumanın da bir manası yok diye düşünüyorum :)
  • razzraziel kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, kusura bakmayın, iyi yayınlar...
  • Oğlum bak winter is coming lan :D ahaha süper olmuş video

• Devamı çabuk gelsin merak ettim. Güzel oyun.
  • 2. bölüm sağlam

• Talha abi zenci kelimesi olumsuz kötü bir kelime değil bu kadar takmana gerek yok. Arapçada siyahi demek zaten. Siyahi zenci aynı anlama geliyor. Wiki denk yapıştırıyorum. '' Zenci sözcüğü Arapçadan geçmiştir. Arapça zenc sözcüğü "siyah" anlamına, zenci sözcüğü "siyahî" anlamına gelir.''

• quote:

Orjinalden alıntı: asil_kan26

Talha abi zenci kelimesi olumsuz kötü bir kelime değil bu kadar takmana gerek yok. Arapçada siyahi demek zaten. Siyahi zenci aynı anlama geliyor. Wiki denk yapıştırıyorum. '' Zenci sözcüğü Arapçadan geçmiştir. Arapça zenc sözcüğü "siyah" anlamına, zenci sözcüğü "siyahî" anlamına gelir.''

Siyahilere karşı pozitif ayrımcılık gereği durum böyle. İngilizce'de negro Tükçe'ye zenci diye çevrildiği için sıkıntı olabiliyor. ABD'de siyahi(black) veya afro-american/afro-african şeklinde kullanımlar var. Temelinde biz o anlamda kullanmasak bile temkinli olmak için dikkat etmekten zarar gelmez.

• Bağımsızın girişini bitişini çok seviyorum.Vay be , ne kadar olmuş bscyi takip etmeye başlayalı siz kim bilir neler yaşıyorsunuzdur eskiye baktığınızda.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bağımsızın bu formatı çok iyi oluş böyle devam

• Çok iyiydi ya devamı nerde kaldı kaç gün oldu ? Oyunu komple bitirirsiniz umarım. Talha reis ile Gökhan'ı aynı videolarda görmekte ayrı güzel.
  • Çok güldüm kesinlikle devamı gelmeli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.