Şimdi Ara

Telefona virüs bulaştı uyarısı???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba, telefonum HTC M8 ve 6.0 yüklü.

Son bir aydır telefonun browser'ından herhangi bir internet sayfası açtığımda veya facebook'da gezinirken bir linki açmaya çalıştığımda v.s aşağıda resimlerini eklediğim uyarılar çıkıyor ve telefon titremeye başlıyor. Bu yüzden telefonla herhangi bir internet sayfasına girmem mümkün olmuyor, sırayla direk karşıma bu uyarılar veya benzerleri çıkıyor. Ayrıca tüm browser'larda aynı sorunu yaşıyorum.

Bir iki tane antivirüs yazılımı ile tarama yaptım, olmadı format bile çektim ama sorunu çözemiyorum. İşin garip tarafı aynı wi-fi'yi kullanan başka arkadaşlarımda da telefon markası farketmeksizin bu sorun var. Bu sorunu nasıl aşabilirim?
     Telefona virüs bulaştı uyarısı??? Telefona virüs bulaştı uyarısı??? Telefona virüs bulaştı uyarısı???

• girmeye calisilan sayfadan oluyor. Sen geri tusuna basana kadar 10 15 tane ard arda ayni sayfayi aciyor cikamiyorsun, sekmeden direk kapatman gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dead-ly -- 14 Mart 2016; 19:07:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lawyerzzz kullanıcısına yanıt
    Kardeşim modemine virüs bulaşmış büyük ihtimalle. Önce telefonunundan tarayıcı çerez geçmiş temizle wi-fi kapat sonra modemini yeniden kur. İnşallah sorunun çözülür kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugursimsek_03 -- 14 Mart 2016; 18:59:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dead-ly

girmeye calisilan sayfadan oluyor. Sen geri tusuna basana kadar 10 15 tane ard arda ayni sayfayi aciyor cikamiyorsun, sekmeden direk kapatman gerek.

Hocam girilen sayfayla alakası yok, her sayfada aynısını yapıyor malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buffon42

Kardeşim modemine virüs bulaşmış büyük ihtimalle. Önce telefonunundan tarayıcı çerez geçmiş temizle wi-fi kapat sonra modemini yeniden kur. İnşallah sorunun çözülür kardeşim.

Hocam modemi yeniden kur derken nasıl yapacam o işi??? Yani tame olarak ne yapmam gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyerzzz

quote:

Orijinalden alıntı: dead-ly

girmeye calisilan sayfadan oluyor. Sen geri tusuna basana kadar 10 15 tane ard arda ayni sayfayi aciyor cikamiyorsun, sekmeden direk kapatman gerek.

Hocam girilen sayfayla alakası yok, her sayfada aynısını yapıyor malesef.

Yukardaki arkadasin dediginden olabilir, cunku bir seyler seni surekli bu reklam sayfalarina yonlendiriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lawyerzzz kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan Tarayıcı uygulama verilerini komple temizle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.