Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Sıcak Fırsatlar (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.229
Cevap
31
Favori
106.124
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S7 gold için dip fiyat bilen varsa alıntılar mısınız arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thinkvision

quote:

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

gittigidiyordaki kampanya nasıl? ithalatçı garantili edge 2650 tl ye geliyor!!! samsung tr garantili s7 de 2260 tl civarına iyi değil mi?

samsung tr garantili s7 de 2260 tl için link verebilir misin?

Bu ilandaki telefona maximum indirimi 70+30 ve BKM express 25 tl uygulanınca 2265 tl ye geliyor. TR garantili s7 ben ciddi olarak düşünüyorum. zaten maximum kampanyası bekliyordum, tek şüphem n11 in daha iyi kampanya yapabileceği.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s7-g930-cep-telefonu-samsung-tr-223267901

• gg %5 indirim yapmış telefon hariç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar TR garantili 2oo tl daha pahalı. Değer mi acaba bilemedim ki? s7 nin standart sorunları yok gibi ama bilemedim. fikriniz nedir?
  • exynos işlemci mi snapdragon işlemci mi kullanılmış anlamanın bir yolu var mı?
  • TR de satılanlar Exynos diye biliyorum. farklarını gösteren çizelgeyi de buraya ekleyelim;

ek olarak pil harcama ve ses kalitesi bakımından Exynos'un daha iyi olduğu da söyleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EzerchE -- 4 Haziran 2016; 16:47:29 >
  • http://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-s7-edge-samsung-turkiye-garantilidir-P105282403

Samsung TR garantili şu an en ucuz S7 Edge burada sanırım. 2800 TL siyah ve gümüş renkleri var
  • Forumdaşlar siz niyeti olmayana bile s7 aldırırsınız. İyiki varsınız şimdiden hepinize hayırlı ramazanlar. Oruçlu ağızla günaha girmeyin, kalp kırmayın, yalan söylemeyin
  • Yanıt için teşekkürler. Açıkçası çok geniş bir araştırma yapmadım ama ayrıca benchmark testleri de pek ilgi alanıma girmiyor. Kullanımdaki peformans önemli.

Tam olarak iki telefonun tek farkı işlemcileri midir? Grafik işlemcinin ayrı olması da dahil. aklıma şu soru da takılmıyor değil. Madem sen eşdeğerini üretiyorsun neden 3.parti bir firmadan da işlemci alıyorsun? Gerçi satış rakamları yüksek yetişemiyorlar sanırım.
    Bir de exynos cat 9 snapdragon cat 12 modem kullandığı doğru mu?
    Kullanan arkadaşlar pil performansını yazabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

Yanıt için teşekkürler. Açıkçası çok geniş bir araştırma yapmadım ama ayrıca benchmark testleri de pek ilgi alanıma girmiyor. Kullanımdaki peformans önemli.

Tam olarak iki telefonun tek farkı işlemcileri midir? Grafik işlemcinin ayrı olması da dahil. aklıma şu soru da takılmıyor değil. Madem sen eşdeğerini üretiyorsun neden 3.parti bir firmadan da işlemci alıyorsun? Gerçi satış rakamları yüksek yetişemiyorlar sanırım.
    Bir de exynos cat 9 snapdragon cat 12 modem kullandığı doğru mu?
    Kullanan arkadaşlar pil performansını yazabilir mi?

Dostum sorduğun sorunun 2 temel cevabı var . Birincisi çok fazla sayıda üretim yapan bir firma samsung , doğal olarak hepsini kendi karşılayamıyor ve diğer işlemci üreticilerine başvuruyor . İkincisi , dediğin gibi bir modem farkı var . Dikkat edersen snapdragon dağıtılan ülkeler internet altyapısı olarak daha iyi , bu yüzden o ülkelerde daha iyi hız çekebilecek bir modemli işlemci dağıtıliyor . Telefonu Türkiyede kuanacaksan modem farkını düşünmene gerek bile yok . Fark olarak da exynos işlemciler bir kaç yönden daha önde testlere göre . Benim şahsi düşüncem olarak da kendi donanımıyla kendi yazılımı daha uyumlu çalıştığından exynos daha önde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkscreamm -- 5 Haziran 2016; 15:31:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar HB'de S7 TR garantili, 100 TL çip puan ile 2308 TL'ye geliyor. Fiyat uygun mu bekleyelim mi? Dikkat etmemiz gereken püf noktası var mı? Teşekkürler
    http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s7-samsung-turkiye-garantili-p-TELCEPSAMS7-S
  • ForzAras kullanıcısına yanıt
    gittigidiyorda maximum 70+30 ve bkm ile 2264 e geliyor tr garantili s7. şimdilik en düşük orada. binbirçeşit diye satıcı var ben oradan aldım bugün. 2389 tl lik bana 2264 e tl ye geldi.
  • Mesajım bulunsun s7 almayı düşünüyorum denk gelirse.
  • mm de biraz dolaşın s7 edge için 300 tl indirim kuponu veriyor. gg da 2850 ye satarken 300 tl indirim pek sıcak değil ama kablosuz sarj+ 64 kart hediyesi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: smartlavyer

mm de biraz dolaşın s7 edge için 300 tl indirim kuponu veriyor. gg da 2850 ye satarken 300 tl indirim pek sıcak değil ama kablosuz sarj+ 64 kart hediyesi var

mm mediamark mıdır ? Biraz dolaşın derken ?
  • gözlük hediyeli veya sarj kıtı hedıyelı arıyorm ..
  • darkscreamm D kullanıcısına yanıt
    aynen, telefon bölümüne girdim telleri gezerken s7edge de 300 tl indirim kuponu verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkscreamm

quote:

mm de biraz dolaşın s7 edge için 300 tl indirim kuponu veriyor. gg da 2850 ye satarken 300 tl indirim pek sıcak değil ama kablosuz sarj+ 64 kart hediyesi var

KPL1606GSM300

AL güzel kardeşim almayı düşünüyorsan. hem SD kart hem kablosuz hediye.

Şuraya kodu yazmak yada ekran görüntüsü koymak çokmu zor ya.
    Sanki kişiye özelmiş ve sırmış gibi saklıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 9 Haziran 2016; 13:33:07 >

• galaxy s7 tr garantiliyi gittigidiyordan 2264 tl ye mal ederek, telefon arayışımı bitirdim. sizlere başarılar umarım kampanyaya denk gelirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Orijinalden alıntı: darkscreamm

quote:

KPL1606GSM300

AL güzel kardeşim almayı düşünüyorsan. hem SD kart hem kablosuz hediye.

Şuraya kodu yazmak yada ekran görüntüsü koymak çokmu zor ya.
    Sanki kişiye özelmiş ve sırmış gibi saklıyorlar.

Bu 300 tl tüm telefonlar için mi geçerli yoksa sadece S7 ve S7 Edge için mi geçerli hocam ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.